Březen 2016

Eluu's Ponyta

29. března 2016 v 20:14 | Sylphe
Ponyta Locus
Pohlaví: Kluk
Level: 29

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Ponyta je zdvořilý a přátelský. Snaží se chovat velmi vybraně, místy možná až rytířsky, ale to až pouze k jeho vyvoleným, stává se totiž, že se do někoho zamiluje a ta dotyčná bude dostávat dlouhou dobu náznaky a různé věci, zahrne ji svým obdivem a zdvořilostí, ale pořád se bude chovat, jako kdyby z toho nic nemohlo být. Má rád vtipy a i těm špatným se rád zasměje, pozor však, nemá rád vtipy, které druhému ubližují. To ho dokáže docela naštvat. pokud Ponytu něco naštvě, není rozzuřen.. jen silně otráven a uražen a pak s ním není s ním žádná řeč. Je velmi inteligentní avšak místy zbytečně dětinský. Pro příklad, muluje bionicly, a hračky podobného typu a zoufale se dívá do výloh hračkářství za vědomí, že si je nemůže sehnat.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Šarm
Ohnivé kolo
Srážecí útok

Ball:


Další vývin:
Lvl. 40 >>> Rapidash

Natka's Meganium

28. března 2016 v 10:57 | Sylphe
Meganium
Pohlaví: Holka
Level: 45

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Meganium je zvláštní. Okolo ostatních se chová, jako kdyby jim byla nadřazená, dělá si z nich legraci možná někdy až přes únosnou úroveň a nehodlá se za své případné urážky omluvit. Je však také schopná vyprávět skvělé vtipy a historky, a pokud ji nepoznáte trochu lépe, nezjistíte ani, že je to ve skutečnosti milující pokémoní samička, která objímá na počkání a dokáže skvěle uklidnit a pomoci, častokrát právě svými hloupými vtipy. Má velký cíl změnit svět k lepšímu a pomáhat těm, kteří to potřebují, prostě, aby si ji ostatní pamatovali, potom co už tu nebude. Je velice fyzicky silná a exceluje v útocích, ve kterých fyzickou sílu využije. Naopak jí příliš nejdou speciální útoky. Je menší než ostatní Meganium a neskutečně ji to štve. Fascinuje ji vesmír a vše okolo něj.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Listová břitva
Listová bouře
Prastará síla
Vrčení

Ball:


Další vývin:
Dále se nevyvíjí.

Cuttie's Gothita

28. března 2016 v 10:56 | Sylphe
Gothita
Pohlaví: Holka
Level: 27

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Gothita je strašně dětinská, hravá a naivní. Nikdy v životě nebojovala a neví jaké to je, a je možné že jakmile to zjistí, nebude už chtít bojovat vůbec. Má ale silné předpoklady pro velkou psychickou sílu, musí se ovšem správně trénovat. Není to však snadné, protože ji dokáže vyrušit cokoliv, a ať je to motýlek nebo brouček, hned za tím běží, aby si s tím mohla hrát. Má moc ráda bonbóny a opravdu snadno se naštve. V takových chvílích je sice neovladatelná, ale příšerně silná.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Matoucí útok
Telekineze

Ball:

Další vývin:
Lvl. 32 >>> Gothorita


Enwy's Litleo

28. března 2016 v 10:55 | Sylphe
Litleo
Pohlaví: Holka
Level: 27

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Věrná Litleo bude poslouchat jen toho, kdo se ukáže jako dobrý trenér, a u toho pak zůstane navždy. Je jí jedno, že ji vyhodí, ona si k němu vždycky najde cestu. A u toho člověka pak zůstane, bude stát po jeho boku a děsit jeho nepřátele. Moc si přeje mít někoho, při kom by mohla takhle stát a moc by chtěla být velkou a silnou Pyroar. Trénování ji však příliš nebaví, hlavně pokud se učí nějaký nový útok. Mnohem raději by si hrála se svým trenérem nebo klubíčkem vlny.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Ohnivý tesák
Srážecí útok

Ball:


Další vývin:
Lvl. 35 >>> Pyroar

Lukyner's Heracross

28. března 2016 v 10:55 | Sylphe
Heracross
Pohlaví: Holka
Level: 42

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Heracross je extrovert. Přátelská, veselá a schopná se bavit hned s kdekým, ať už je to rozzuřený Hydreigon nebo její trenér, hned se s vámi začne vybavovat o tom jaký měla den a není ji příliš snadné zastavit. Má trošku špatný smysl pro humor, takže své okolí bombarduje velice špatnými vtipy, kterým se sama hlasitě směje. Obvykle boj nebere příliš vážně, ale pozná, když jde do tuhého. Pokud se začne takto snažit, stává se z ní tichá síla, která zvládne kdeco, jen aby nezklamala své přátele. Pochází z Ilexského lesa a tak má v oblibě spíš příšeří, na které je zvyklá, než prudké slunce.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Megaroh
Souboj zblízka
Nízký kop
Pomocná ruka

Ball:

Další vývin:
Dále se nevyvíjí.

Sylphe's Politoed

28. března 2016 v 10:55 | Shayla
Politoed
Pohlaví: Kluk
Level: 30

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Politoeda si jen tak nevšimnete. Nevšimnete si ho ani po několika týdnech či měsících co se potuluje kolem vás, nevšimnete si ho ani když stojí přímo naproti vám. Ne, není neviditelný, jen je tichý, stydlivý a celkem drobný (oproti ostatním Politoedům) a jednoduše by se dalo říct, že mezi jeho zvláštní schopnosti patří schopnost nonstop splynout s davem. Když ho něco nebo někdo naštve, dlouho si plánuje jak se pomstí a nebo dotyčnému alespoň vynadá, no není už schopný to uskutečnit, je příliš stydlivý na téměř jakoukoliv komunikaci s ostatními a nemá odvahu říct svůj názor. A jakmile se někdo pokusí mluvit s ním jako první, Politoed ihned panikaří. Tohle vše hraje do karet tomu, že na Politoeda do čtyřiadvaceti hodin opět zapomenete. Když už mluví, je to hrozně potichu, což si sám neuvědomuje, a je mu sotva rozumět, natož ho slyšet. Už se zkoušel naučit Hyper hlas, ale neúspěšně. Pravděpodobně se mu to nikdy nepovede, nemá na to stavěné hlasivky. Je chytrý a miluje knihy. Tajně si přeje být stejně komunikativní a oblíbený jako ostatní i když ví, že se mu to nejspíše nikdy nepovede.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Bublinkový proud
Ochranný útok
Hrabavý útok

Ball:

Další vývin:
Nevyvíjí se.

Eluu's Florges

27. března 2016 v 21:49 | Sylphe
Florges Aurora
Pohlaví: Holka
Level: 46

Sehranost s trenérem:
6%

Povaha:
Florges kazí život fáma, kterou o ní před lety rozneslo pár lidí, když ji viděli ubránit vesnici před zuřivým Hydreigonem, a to, že dokáže použít legendární Floettí útok Světlo Ruiny. Je to samozřejmě hloupost, protože tento útok ovládala pouze jedna legendární Floette, která patřila jistému královi a byla nesmrtelná. Ovšem to si vyprávějte členům týmu Flare, kteří ji pronásledují už několik let a byly by ji snad i dostihli, kdyby ji nezachránila jistá trenérka - tedy nezpomalila protivníky na tak dlouho, aby mohla Florges použít svoje "Světlo Ruiny", což je vlastně jen silný Oslňující záblesk, který ovládá.
Florges jako osoba miluje vše živé a nedokáže se přenést přes to, že by někdo měl někomu ubližovat. Dělá to pouze v krajní nouzi nebo když si to její přátelé přejí. Bude zápasit, když bude její trenérka chtít, protože jí vděčí za život, ale nebude to dělat ráda a nikdy v tom nebude takový zápal jako u jiných pokémonů. Pokud se však zraní ona nebo její trenérka, ukáže svou pravou sílu. Sílu, kvůli které si snad i Lysandre myslí, že dokáže ovládat Světlo Ruiny.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Oslňující záblesk
Aromaterapie
Solární paprsek
Kouzelný list

Ball:

Další vývin:
Dále se nevyvíjí.

Náhodná rychlovka #6

24. března 2016 v 23:06 Adopce, Rychlovky
Trochu nám to tu umřelo, proto se snažíme vám to tu oživit a přinesli jsme vám rychlovku!
Každý si může vybrat jeden z pokéballů, které můžete vidět níže. Uvnitř na vás může čekat jakýkoliv pokémon. Například najdete nějakého opravdu vzácného Pokémona a nebo na vás může vybafnout i obyčejný Pokémon. Musíte si ale pospíšit, ostatní určitě nebudou čekat, až si usmyslíte, že si vyberete to a to číslo. Podmínkou je, že váš starter musí být minimálně na levelu 20. Bez toho si z této rychlovky nemůžete brát. Pokud si potřebujete rychle vytrénovat svého Pokémona, nejrychlejší způsob je procvičováním již naučených útoků, nikoliv učením nových útoků. Když si do toho ještě mezi sebou vaši Pokémoni dají zápas, získáte kromě velkého počtu levlů také velkou sehranost.

Vsaďte na náhodu a vyberte si! Ale pozor! Pouze pro prvních pět nejrychlejších!

Koordinátorská soutěž města Chocovine - Zápasové kolo

24. března 2016 v 22:58 Koordinátorská soutěž města Chocovine
Nastal čas zápasového kola naší soutěže! A jak jste už snad i očekávali, i tentokrát budou podmínky trochu jiné než obvykle. Zápasit se totiž bude na zasněžené ledové ploše plné závějí a ledových výstupků. Na zápasiště se snáší lehký sníh. Dav je připraven na ukázku schopností Vašich Pokémonů!
Ať vyhraje ten nejlepší!

Postupující:
Sylphe
Shayla
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw