Sylphe's Chespin

1. ledna 2016 v 15:53 | Shayla
515-1
Shiny Chespin Soul
Pohlaví: Kluk
Level: 24

Sehranost s trenérem:
7%

Povaha:
Chespin je tak trochu psychopat. Libuje si ve strašidelných věcech, ničeho se nebojí a směje se maniakálním smíchem. Je tvrdohlavý a jen tak si něco nenechá vymluvit. Jako každý Chespin miluje jídlo a vždy si vše, co nesní hned, schovává do zásoby na horší časy. Ovšem cokoliv mimo tohle všechno ho jaksi nezajímá a často se tváří hrozně znuděně. I když na první pohled působí jako hloupoučký, ve skutečnosti je docela chytrý, možná chytřejší, než ostatní Chespinové. Dokáže rychle jednat a odhadnout protivníkovu strategii, aby nad ním mohl vyhrát. Dříve měl trenérku, která byla podobný psychopat jako on, ovšem po jedné nehodě, která se jí stala, se o něj nemohla dále starat, proto Chespin putoval do adopce. Dostal od ní jméno Soul. Je to jeho jediná památka na jeho trenérku a rozhodně se toho jména za žádnou cenu nevzdá. Neví, zda se chce vyvinout, moc ho to neláká.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Šlehavý útok
Rozvinovací útok
Sekavý útok

Ball:
Další vývin:
lvl. 16 >>> Quilladin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylphe Sylphe | 28. března 2016 v 0:06 | Reagovat

Byla už noc, a seděla jsem na své posteli.. trochu jsem se bála,a le nakonec jsem se rozhodla, že zkusím vyvolat toho Chespina, kterého jsem dostala v rychlovce. Počkala jsem, až se zhmotnil, a snažila jsme se na něj mluvit klidně,a by se mně nelekl. "Ahoj Chespine.. Já jsem tvá nová trenérka, jmenuji se Sylphe. Slyšela jsem, že se jmenuješ Soul, a tak bych se chtěla zeptat, zda by ti nevadilo kdybych ti tak říkala."

2 Shayla Shayla | 28. března 2016 v 11:22 | Reagovat

[1]: Chespin se na tebe podívá unaveným pohledem typu "co chceš" a založí si ruce za hlavou. "Chespin, chespin, chesp." (Jo, jasně. Jak jinak bys mi taky měla říkat když je to moje jméno?)

3 Sylphe Sylphe | 28. března 2016 v 11:26 | Reagovat

[2]: Ah, promiň. Jen jsem si chtěla být jistá, že ti to nevadí. *řeknu a trošku váhavě se pousměju.* Napadlo mně, nechtěl by sis třeba zatrénovat, ať se trochu líp poznáme?

4 Shayla Shayla | 10. dubna 2016 v 18:40 | Reagovat

[3]: "Cheesp?" (A proč jako?) Netváří se, že by ho nějaké trénování moc zajímalo a je mu jedno, žes mu na tu otázku už dávno předem odpověděla.

5 Sylphe Sylphe | 10. dubna 2016 v 19:16 | Reagovat

[4]: Pokud budeš trénovat, tak zesílíš, a také se vyvineš, pokud tedy budeš chtít. Tohle rozhodnutí nechávám na tobě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw