Leden 2016

Enwy's Fennekin

1. ledna 2016 v 15:54 | Shayla
Shiny Fennekin
Pohlaví: Kluk
Level: 20

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Fennekin je rebel. Neustále musí zkoušet čeho všeho je schopný, nezná vlastní meze a často si z těch jeho pokusů odnese i nějaké zranění, no nepoučí se a další den to samé zkouší znovu. Má příliš vysoké sebevědomí a pravidla jsou tu pro něj od toho, aby se porušovala. Jedná dle svého úvážení, má vlastní hlavu a nesnáší, když ho někdo napomíná a zakazuje mu určité věci (i když ty zákazy stejně dříve nebo později poruší). Na druhou stranu toho umí mnohem víc než jiní Pokémoni. Je rychlý a umí se skvěle vyhybat a také zná spoustu různých triků, třeba salto dozadu a podobně. Je tak trochu hyperaktivní a nechce se vyvinout do Delphoxe, protože si myslí, že už by pak nemohl provádět svoje triky. Nejvíce mu vyhovuje zůstat Fennekinem a nebo se vyvinout jenom do Braixena.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Škrábavý útok
Šleh ocasem
Plamenomet

Ball:

Další vývin:
lvl. 16 >>> Braixen

Lythya's Froakie

1. ledna 2016 v 15:53 | Shayla
517-1
Shiny Froakie
Pohlaví: Kluk
Level: 20

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Tento Froakie je rozený sportovec. Jdou mu skoky a triky všeho druhu a jednou by se chtěl stát ninjou. Tento sen si samozřejmě hodlá splnit, proto vždy trvá na tvrdém tréninku a minimálních pauzách. Nejraději by trénoval nonstop až do vyčerpání. Také jako správný žabák, krom skákání, umí také krásně zpívat a často má sklony k tomu to provozovat v tu nejnevhodnější dobu - uprostřed zápasu a nebo v jednu ráno při úplňku. Proti jeho ninja snu je tu také fakt, že se neumí chovat moc tiše, místo toho, aby se k danému cíli, například nějakému protivníkovi, pomalu připlížil, stoupne si místo toho na nejbližší bod v okolí a začne hulákat o své úžasnosti a o tom, jak překoná i Boha. Na druhou stranu, když se opravdu naštve, všechno tohle odezní, před očima se mu udělá černo, skoro ho až pohltí šílenství, a stane se z něj nemilosrdný zabiják. Neví, proč se ještě nevyvinul.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Bušivý útok
Bublinkový útok
Kouřová clona

Ball:

Další vývin:
lvl. 16 >>> Frogadier

Sylphe's Chespin

1. ledna 2016 v 15:53 | Shayla
515-1
Shiny Chespin Soul
Pohlaví: Kluk
Level: 24

Sehranost s trenérem:
7%

Povaha:
Chespin je tak trochu psychopat. Libuje si ve strašidelných věcech, ničeho se nebojí a směje se maniakálním smíchem. Je tvrdohlavý a jen tak si něco nenechá vymluvit. Jako každý Chespin miluje jídlo a vždy si vše, co nesní hned, schovává do zásoby na horší časy. Ovšem cokoliv mimo tohle všechno ho jaksi nezajímá a často se tváří hrozně znuděně. I když na první pohled působí jako hloupoučký, ve skutečnosti je docela chytrý, možná chytřejší, než ostatní Chespinové. Dokáže rychle jednat a odhadnout protivníkovu strategii, aby nad ním mohl vyhrát. Dříve měl trenérku, která byla podobný psychopat jako on, ovšem po jedné nehodě, která se jí stala, se o něj nemohla dále starat, proto Chespin putoval do adopce. Dostal od ní jméno Soul. Je to jeho jediná památka na jeho trenérku a rozhodně se toho jména za žádnou cenu nevzdá. Neví, zda se chce vyvinout, moc ho to neláká.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Šlehavý útok
Rozvinovací útok
Sekavý útok

Ball:
Další vývin:
lvl. 16 >>> Quilladin

Novoroční rychlovka #1

1. ledna 2016 v 0:00 | Shayla |  Adopce, Rychlovky
Vzhledem k tomu, že tu máme nový rok a tím pádem jsou velké oslavy, máme tu pro vás Novoroční rychlovku!
Každý si může vybrat jeden z pokéballů, které můžete vidět níže. Uvnitř na vás může čekat jakýkoliv pokémon. Například najdete nějakého opravdu vzácného Pokémona a nebo na vás může vybafnout i obyčejný Pokémon. Musíte si ale pospíšit, ostatní určitě nebudou čekat, až si usmyslíte, že si vyberete to a to číslo. Podmínkou je, že váš starter musí být minimálně na levelu 20. Bez toho si z této rychlovky nemůžete brát.
Vsaďte na náhodu a vyberte si! Ale pozor! Pouze pro první tři nejrychlejší!
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw