Prosinec 2015

Koordinátorská soutěž města Chocovine- Dojmové kolo

28. prosince 2015 v 0:00 | Danielio |  Koordinátorská soutěž města Chocovine

Milí koordinátoři, ctění porotci, vážené publikum! Je mi ctí přivítat Vás na dalším dojmovém kole koordinátorské soutěže, tentokrát ve městě Chocovine! Tak, jak jsme trochu napověděli v přihlášce, i tato soutěž bude něčím jedinečná. A to tím, že v dojmovém kole bude určené téma.

A téma je: Vánoce!

Ovšem, můžete zobrazit svou choreografií cokoliv společného s Vánocemi, ne jen samotný Štědrý Den.


Postoupit v soutěži mohou pouze 2 koordinátoři!


Účastníci:
Shayla
Mianna
Ester
Sylphe
Lythya
Danielio

Psát můžete do:
5. 1. 2016

Všem Vám přejeme hodně štěstí!

Toyí's Purrloin

27. prosince 2015 v 17:58 | Sylphe
Shiny Purrloin
Pohlaví: Kluk
Level: 19

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Purrloin to v životě neměl vždy lehké, vylíhnul se v množírně, kde se trenér zoufale pokoušel o shinyho, a tak tam byla opravdová spousta nebohých purrloinů, kteří to štěstí neměli. Takoví obvykle končili vyhození ve volné přírodě, vyměnění za nějaké jiné pokémony, nebo prostě prodáni. Purrloin ovšem jako shiny byl už od narození obklopovaný láskou svého trenéra, který mu nedovolil vidět jeho sourozence ani maminku. Celý život ho rozmazloval, a když nakonec trenéra zatka policie, nezbývalo Purrloinovi než utéct. Kvůli své rozmazlenosti to rozhodně neměl lehké, a tak se z něj za tu dobu stal zatrpklý a krutý pokémon, který se stará pouze o to, aby on měl dost, a možná že je i trošku sadistický vůči ostatním. Hluboko uvnitř však stále skrývá to malé naivní kotě, kterým by správně měl být.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Hrubé hraní
Asistence
Stínový dráp

Ball:

Další vývin:
Lvl. 20 >>> Liepard

Onyxiara's Kangaskhan

27. prosince 2015 v 17:48 | Sylphe
Kangaskhan
Pohlaví: Samice
Level: 15

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Kangaskhan je přátelská, milá a pro každého udělá to, co je podle jejího názoru pro něj nejlepší. Vypadá, jako kdyby nemohla ani ublížit mouše, ale to není v žádném případě pravda. Pro dobro ostatních zvládne udělat i horší věci a pokud si to u ní jednou zkazíte, už vám po zbytek života nebude úplně důvěřovat.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Kousavý útok
Mega úder

Ball:

Další vývin:
Dále se nevyvíjí.

Lythya's Carbink

25. prosince 2015 v 16:17 | Shayla
305-1
Shiny Carbink
Pohlaví: Bezpohlavní
Level: 15

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Carbink vždycky chtěl být vílou a i když je vílí typ, nikdy se jeko skutečná víla necítil. I když nemá pohlaví, cítí se jako dívka a chce být tak i oslovován. Touží po tom, aby měl křídla a byl lehký jako pírko a ne těžký jako kámen, jakým je teď. Miluje růžovou barvu a třpytky a trpí nízkým sebevědomím z toho, že nemůže být tak krásný a půvabný jako ostatní dívky.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Nárazový útok
Zatvrzení

Ball:

Další vývin:
Nevyvíjí se.

Mar.kos's Clamperl

25. prosince 2015 v 16:07 | Shayla
Clamperl
Pohlaví: Kluk
Level: 10

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Klidný Clamperl, který se do ničeho nehrne a raději odpočívá. Moc ho nezajímá chod světa, má svou hlavu a v ní vlastní svět, který ho jednoduše zajímá mnohem více, než dění okolo něho. Málo mluví a většinu času tráví zavřený v tmě ve své škebli, izolovaný od ostatních. Není to společenský typ ani týmový hráč a nemá rád velké davy.

Věci které má u sebe:
Hlubokomořský zub
(+ síla)

Útoky:
Vodní dělo
Matoucí paprsek

Ball:

Další vývin:
Výměna s Hlubokomořským zubem >>> Huntail
Výměna s Hlubokomořskou šupinou >>> Gorebyss

Adventní kalendář - 24. den

24. prosince 2015 v 10:00 | Sylphe |  Adventní kalendář
Dnes je ten velký den, kdy se všichni sejdou pod stromečkem a rozdají si dárky, sní společně Magikarpa a zpívají koledy...
Dnešní dárek, ne který jste čekali je....
......
.....
...
.

Adventní kalendář - 23. den

23. prosince 2015 v 0:53 | Shayla |  Adventní kalendář
52-1
Na dnešek tu máme tuto nesmírně vzácnou Kangashkan. Má o ní někdo zájem?

Adventní kalendář - 22. den

22. prosince 2015 v 0:48 | Shayla |  Adventní kalendář
305-1
Už se těšíte na dárky pod stromečkem? My také, a dneska máte šanci získat tohoto Shiny Carbinka.

Adventní kalendář - 21. den

21. prosince 2015 v 10:00 | Sylphe |  Adventní kalendář
Možná se divíte proč je dneska znovu Clamperl. Tenhle ale není jako ten předtím. Má u sebe Hlubokomořský zub, vyvine se tedy v Huntaila.

Eluu's Trapinch

20. prosince 2015 v 12:46 | Shayla
156-1
Trapinch Layla/Nella
Pohlaví: Holka
Level: 26

Sehranost s trenérem:
8%

Povaha:
Trapinch byla od narození dlouho zavřená v tmavé místnosti, odkud mohla vycházet vždy jen za odměnu a jen na malou chvíli a proto se u ní z nedostatku přátel a společnosti vyvinula schizofrenie. Je si jí plně vědoma a často se hádá doslova sama se sebou, respektive se svým druhým já. Trpí samomluvou. Rozdíl v těchto osobnostech je u ní slyšitelný hlavně v hlase. Zatímco jedna polovina její osobnosti je zamlklá a s nízkým sebevědomím a často jakékoliv složitější situace hned kvituje se slovy, že si s danou situací nedokáže poradit (nikdo jí nikdy neukázal, jak normálně žít), ta druhá je přesný opak. Drzá, až moc sebevědomá, s nepříjemným hláskem, která se snaží nad tou mírnou Trapinch převzít kontrolu. Hlavně v situacích, kdy jí hrozí nebezpečí, v tu chvíli jí i velmi sprostě nadává a nutí něco dělat. Samozřejmě vše přes ústa Trapinch, takže to může působit poněkud zmateně, když najednou začne měnit hlas i své chování prakticky z vteřiny na vteřinu. Někdy jí to její šílenství natolik ovládne, že se z ní stává jen chodící zombie, který je schopný udělat cokoliv, co mu kdo řekne. Bojí se tmy a uzavřených prostorů, už nikdy se na žádné takové místo nechce vrátit. Vnitřně velmi touží po přátelích, ale je stydlivá a často to vzdává už jen z toho důvodu, že jakýkoliv pokus o navázání vztahu jí vždy překazí její temná polovička. Nedokáže se sama rozhodovat a bojí se všeho neznámého ve svém okolí, jak věcí, tak živých bytostí. Má tendenci se v těch chvílích skrýt, zakopat se pod zem a nebo použít alespoň Ochranný útok. Nebojuje, jakmile na ní někdo útočí, brání se bez útočení a raději celý boj přenechá tomu druhému tvorovi v ní.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Supersíla
Čekací útok (Bide)
Ochranný útok
Hrabavý útok

Ball:

Další vývin:
lvl. 35 >>> Vibrava
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw