Finále Podzimní TL (Report)

24. listopadu 2015 v 15:30 | Poki |  Speciální události

Ano! Je to tady! Konečně se můžete podívat na Finále Podzimní TL, kde proti sobě bojovali tým Tadžikistán (Danielio) a tým Soul Silver (Shayla). Velmi vyrovnaný boj nakonec vyústil v výsledek (poměrně dosti očekávaný) pro tým Tadžikistán. Ale jak celý zápas probíhal? Kdo proti komu bojoval? Čtěte článek níže!Shayla si zvolila pokémona, kterého asi nikdo nečekal. Poměrně křehkého Rhyperiora.
Danielio si vybral Linoone, která je o dost levelů slabší.

První tři kola nám trochu vypadly z přenosu, ale probíhaly celkem klidně. Pokud je někdo máte, můžete nás doplnit dolů do komentářů.

- Čtvrté kolo začalo být zajímavé, Danilio má očividně jasně danou taktiku, kterou se snaží řídit. Zpomalit, zaútočit. Vede se mu, zpomalil Rhyperiora tak, že se na pár sekund nemohl ani pohnout (ledový vítr).
- V pátém kole Danielio nečekaně Linoone vrací do ballu a mění, všichni jsme zmatení, o co mu jde?
Oh ano! Už povolává Metagrosse, jistě! Rhyperior má slabost pro ocelové pokémony.

- Rhyperior, nám z neznámého důvodu, začne chrlit na Metagrosse oheň (plamenomet). Metagross dostává minimální poškození.
- Šlo to tak nějakou chvilku, až to Metagrosse trochu unavilo a zavřel Rhyperiovi pusu (psychika), zvedl ho do vzduchu a nechal ho poletovat po celém stadionu.
- Metagross se očividně během zápasu ohromně baví, Rhyperior používá dračí auru, což ho zaskočí, ale nenechá se odradit od boje. Jakmile se k němu Rhyperior dostane blíž, odstřelí ho Metagross na druhý konec stadionu (zábleskové dělo).

- Danielio s útečením neváhá, ani když Shayla mění Rhyperiora. Na place se objevuje Braixen (ze kterého už je nyní Delphox) a je okamžitě zavalen kameny (skryté kameny).
- Braixen používá dvojitý útok, trochu to přehnal a vypadá to, jako by jich na scéně bylo najednou padesát!
- Metagross se vyhýbá psychice, nikdo neví, jak to udělal, ale udělal to. Právě narazil na pravou Braixen a posílá jí pěkně do vzduchu!
- Braixen se nenechá, udělá ve vzduchu kotoul a pošle na Metagrosse tepelnou vlnu. Braixen nasazuje plamennou nálož, Metagrosse to trochu popudí a tak jí psychikou ohne klacek tak, aby střílel na ní. Braixen to nijak neubližuje.
- Oba na sebe vystřelili nějaké fialové světlo a teď se vznáší ve vzduchu (jako by se předtím Metagross nevznášel)! Braixen je však silnější a tak s Metagrossem cloumá sem a tam, oba padají na zem.

- Takové mláceni sebou o zem, strop a stěny pokračuje dalších pár kol, možná tam bylo malá plamenná show, ale nic extra na vyprávění.
- Braixen používá hypnózu. Metagross spí a Braixen požírá jeho sny. Oh ne! Právě v tom snu viděla něco, co vidět neměla, to radši ani říkat nebudeme...
- Zápas pokračuje, všichni mlátí do všech, oba pokémoni už jsou unavení, ale jeden z nich musí vyhrát.

- A právě nastává ta chvíle, na kterou všichni čekali. Braixen chytla Metagrosse a třískne s ním vší silou o zem, vyhrává Braixen? (čeká se na upadnutí prachu)
- Ne! Metagross je stále schopný zápasit a používá srážecí útok. Braixen je zavalena a není schopna dále zápasit! Vyhrává Danielio a jeho tým Tadžikistán!

Ceny byly v podobě Pb a Rare candy pro každého člena týmu. Gratulujeme výhercům a čest poraženým!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajja Tajja | Web | 24. listopadu 2015 v 18:44 | Reagovat

První tři kola:
Danielio: Oh well, vodný pulz I guess :D
Shayla: Rozbij ho Kamennou břitvou a pošli jí i dál na Linnone :I
Rizarden: LINOONE PŘES SVŮJ VODNÍ PULS NEVIDĚLA, ŽE SE K NÍ BLÍŽÍ NĚJAKÝ ŠUTRY, TAKŽE SE NESTIHLA UHEJBNOUT, ANI NIC. TEĎKA SE OKLEPALA A JE PATRNĚ ZAS PŘIPRAVENA K BOJI.
Shayla: Ledový paprsek :I
Danielio: Hromový útok :I
Rizarden: RHYPERIOR SE POŠKRÁBE ZHRUBA TAM, KDE HO TREFIL HROMOVÝ ÚTOK, NAČEŽ VYPUSTÍ Z TLAMY COSI MODRÝHO, STUDENÝHO, KTERÝ SE ROZTŘÍSKNE LINOONE NA HEDCE.
Danielio: Takže... Vrčanie Q-Q
Shayla: Megaroh :I
Rizarden: RHYPERIOR SE KRÁSNĚ ROZBĚHNE, A JAKO USAIN BOLT BĚŽÍ PROTI LINOONE, KTERÁ SE EVIDENTNĚ ROZHODLA, ŽE SI TROŠINKU ZAVRČÍ. POTOM JI NABERE NA ROH, A S VRČÍCÍ LINOONE CHVILKU POBÍHÁ OKOLO, DOKAVAĎ NEPŘESTANE. ALE NIKDO JEŠTĚ NENI DEAD.

2 Shayla Shayla | 24. listopadu 2015 v 19:19 | Reagovat

[1]: Fanart.. :D

3 Poki :3 Poki :3 | 24. listopadu 2015 v 20:14 | Reagovat

[1]: Nemuselas... úplně... eh, doslovně... :DDDDD

4 Sylphe Sylphe | 26. listopadu 2015 v 19:06 | Reagovat

Riz není císařem jen tak :'DD

5 Rizarden Rizarden | 27. listopadu 2015 v 12:29 | Reagovat

[4]: U_U

6 Rizarden Rizarden | 27. listopadu 2015 v 12:29 | Reagovat

Kdyžtak, jestli někdo bude chtít, jak ten souboj vypadal v originále, může mi napsat. :)

7 Rizarden Rizarden | 27. listopadu 2015 v 12:30 | Reagovat

[6]: chtít vědět..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw