Sylphe's Zangoose

17. října 2015 v 11:54 | Shayla
159-1
Zangoose Blade
Pohlaví: Kluk
Level: 31

Sehranost s trenérem:
7%

Povaha:
Tento Zangoose je mistr svých drápů, má je o něco delší a větší, než průměrní Zangoosové a dbá na to, aby byly vždy pěkně ostré. V útocích prováděných jeho drápy je přímo odborník. Miluje svobodu, ten pocit, když si může dělat absolutně co chce a nikdo mu v tom nemůže zabránit. V jednu chvíli je tichý a napodruhé pořádný žvanil, který neví, kdy zavřít ústa. Nikdy mu nedávejte kofein nebo něco sladkého, protože pojem "veverka po kofeinu" je pro něj doslovný. Bude hyperaktivní ještě více a nezastaví se, dokud to z něj všechno nevyprchá. Je rychlý a svou hyperaktivitu si vybíjí v běhu a nebo v trénování či boji. Miluje Twinkies, bábovky a podobně nadýchané pečivo a jeho srdeční záležitost jsou tvarohové nanuky. Je to vnímavý extrovert a někdy má potřebu se před ostatními předvádět. Vstává velmi brzy, ještě se svítáním, ale je to také sůva, chodí spát pozdě v noci. Sám má totiž za to, že nepotřebuje spát a jeho přílišná energie mluví za vše. Není těžké si získat jeho důvěru... Stejně tak rychle jí ale můžete ztratit, pozor na to. Nedokáže přijmout, když mu někdo řekne ne a nebo mu něco zakáže. Pravidla jsou tu pro něj od toho, aby se porušovala. Miluje výšky, adrenalin a rychlou jízdu a rozhodně se nezdráhá vrhnout po hlavě do nějakého nebezpečí. Je inteligentní, bystrý a důvtipný, umí najít řešení téměř na každou situaci. Zatímco jiní chytrolíni jen chrlí fakta jako fontána, Zangoose s těmi informacemi dokáže i pracovat. To mu dává velkou výhodu oproti soupeři, který teprve zpracovává, že se bojuje. Je ochranářský typ, vždy se snaží starat se o ostatní, pokud zrovna nejsou proti němu, obětoval by klidně i sám sebe, aby pomohl ostatním kdyby se jednalo o opravdu vážnou situaci.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Zuřivý sekavý útok
Drtivý spár
Dvojitá rána

Ball:
Great Ball

Další vývin:
Nevyvíjí se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylphe Sylphe | 18. října 2015 v 13:14 | Reagovat

Opatrně jsem sledovala Great ball a vzpomněla si, jak to bylo předtím, když se mi tohle stalo. Když jsem měla v ruce jiný great ball, s jiným Zangoosem. A já ji nezvládla. Tohle se už nesmí stát. Vyhodila jsem ball do vzduchu a počkala, až se přede mnou objeví Zangoose. Doufala jsem, že bude jiný, než ona.. "Ahoj Zangoose, já jsem Sylphe, tvá nová trenérka. V první řadě bych se ti chtla omluvit za tu bolest co ti Altaria způsobila při chytání.. ale vypadal jsi tak silně, že jsem tě prostě musela chytit.." řekla jsem opatrně.

2 Shayla Shayla | 18. října 2015 v 20:32 | Reagovat

[1]: Zangoose se na tebe zazubil takový poloúsměvem, přičemž ukázal jeden ze svých špičáků, a následně ti podal na pozdrav svou tlapu s pořádně ostrými drápy a řekl, že je to v pohodě.

3 Sylphe Sylphe | 28. března 2016 v 0:09 | Reagovat

"to jsem ráda." zachechtala jsem se a spokojeně jsem se na Zangoose podívala. vypadal tak zdravě, tak silně.. "Ráda bych se zeptala, jestli by jsi nechtěl mít nějakou přezdívku, třeba aby jsi byl vyjímečný od jiných Zangoosů. Napadlo mně třeba Duch.." Řekla jsem s úsměvem.

4 Shayla Shayla | 28. března 2016 v 11:26 | Reagovat

[3]: Zangoose nadzvedne jedno obočí. "Goose? Zan, zan, zangoose." (Duch? Ale duchové nejsou moc rychlí, chci nějakou pořádnou energickou přezdívku.)

5 Sylphe Sylphe | 28. března 2016 v 11:36 | Reagovat

"energickou, jo? Heh." Dala jsem si chvilku na přemýšlení. "Co takhle Blade? To byl jeden lovec upírů-no a ten byl sakra rychlý."

6 Sylphe Sylphe | 10. dubna 2016 v 18:39 | Reagovat

Nebo ještě Ivory.

7 Shayla Shayla | 10. dubna 2016 v 18:43 | Reagovat

Blade se mu líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw