Říjen 2015

Halloweenská rychlovka #1

31. října 2015 v 0:00 | Shayla |  Adopce, Rychlovky
A je tu už šestá Náhodná rychlovka!
Každý si může vybrat jeden z pokéballů, které můžete vidět níže. Uvnitř na vás může čekat jakýkoliv pokémon. Například najdete nějakého opravdu vzácného Pokémona a nebo na vás může vybafnout i obyčejný Pokémon. Musíte si ale pospíšit, ostatní určitě nebudou čekat, až si usmyslíte, že si vyberete to a to číslo. Podmínkou je, že váš starter musí být minimálně na levelu 12. Bez toho si z této rychlovky nemůžete brát.
Vsaďte na náhodu a vyberte si!

167. člen Jack

25. října 2015 v 14:01 | Shayla |  Členové
Jméno: Jack
Pohlaví: Kluk
Věk: 13
Zaměření: Koordinátor a chovatel

V batohu mám:
500 Pb
1x Pokedex
5x Pokeball

Získané stuhy:
---

Pokémoni, které mám u sebe:
charmander_hgss_action

Pokémoni, které mám u profesora:
---

Úspěchy v soutěžích a výpravách:
---

Jack's Charmander

25. října 2015 v 14:00 | Shayla
2-1
Charmander
Pohlaví: Kluk
Level: 5

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Charmander je možná trochu rozmazlený. Příliš snadno se uráží a jakoukoliv urážku a kritiku si bere příliš osobně. Naneštěstí ještě hůř bere zradu jakéhokoliv původu, ať už se jedná o něco vážného, a nebo jen o to, že mu někdo snědl poslední sušenku. Nikdy se nevzdává i když prohrává, je možná trochu tvrdohlavý. Je silně klaustrofobický a taktéž se velmi bojí vody. Uzavřené prostory jsou jeho noční můrou, takže když se v noci náhle probudí s křikem, pravděpodobně se mu zdálo o hlubokých studních nebo o podobných věcech. Trochu se obává svého vývinu, neví, co ho čeká.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Škrábavý útok
Vrčivý útok

Ball:
Poké Ball

Vývin:
lvl. 16 >>> Charmeleon

Natka's Scizor

17. října 2015 v 12:37 | Shayla
726-1
Scizor
Pohlaví: Kluk
Level: 41

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Scizor byl kdysi jako Scyther skvělý letec, postrach okolí, ale pak ho chytil jeden trenér a donutil ho násilím vyvinout se ve Scizora a následně ho prodal překupníkovi. Scizor se dodnes nesmířil s tím, že už kvůli svému těžkému tělu a malým křídlům nedokáže létat a často zkouší vzlétnout uprostřed zápasu místo toho, aby bojoval, což má za následek ve většině případů jeho prohru. Je klidný, málokdy ukazuje jakékoliv emoce, a umí být i pořádně krutý, svými silnými klepety snadno rozdrtí i něčí kosti když se mu dotyčný nezamlouvá a nebo ho nějak urazil či mu ublížil. Střídají se u něj dvě nálady - Jedna je ta extrovertní s nízkým sebevědomím, kdy se do vyčerpání snaží neúspěšně vzlétnout a nebo se alespoň pohybovat rychle, a ta druhá introvertní s velkým egem a nemilosrdností, kdy si naopak myslí, že mu neschopnost létat nijak nepřekáží. Jednou by se chtěl seznámit s nějakou hmyzí samičkou.

Útoky:
Železný spár
Křížový nůžkový útok
Upřený pohled

Ball:

Další vývin:
Dále se nevyvíjí.

Sylphe's Zangoose

17. října 2015 v 11:54 | Shayla
159-1
Zangoose Blade
Pohlaví: Kluk
Level: 31

Sehranost s trenérem:
7%

Povaha:
Tento Zangoose je mistr svých drápů, má je o něco delší a větší, než průměrní Zangoosové a dbá na to, aby byly vždy pěkně ostré. V útocích prováděných jeho drápy je přímo odborník. Miluje svobodu, ten pocit, když si může dělat absolutně co chce a nikdo mu v tom nemůže zabránit. V jednu chvíli je tichý a napodruhé pořádný žvanil, který neví, kdy zavřít ústa. Nikdy mu nedávejte kofein nebo něco sladkého, protože pojem "veverka po kofeinu" je pro něj doslovný. Bude hyperaktivní ještě více a nezastaví se, dokud to z něj všechno nevyprchá. Je rychlý a svou hyperaktivitu si vybíjí v běhu a nebo v trénování či boji. Miluje Twinkies, bábovky a podobně nadýchané pečivo a jeho srdeční záležitost jsou tvarohové nanuky. Je to vnímavý extrovert a někdy má potřebu se před ostatními předvádět. Vstává velmi brzy, ještě se svítáním, ale je to také sůva, chodí spát pozdě v noci. Sám má totiž za to, že nepotřebuje spát a jeho přílišná energie mluví za vše. Není těžké si získat jeho důvěru... Stejně tak rychle jí ale můžete ztratit, pozor na to. Nedokáže přijmout, když mu někdo řekne ne a nebo mu něco zakáže. Pravidla jsou tu pro něj od toho, aby se porušovala. Miluje výšky, adrenalin a rychlou jízdu a rozhodně se nezdráhá vrhnout po hlavě do nějakého nebezpečí. Je inteligentní, bystrý a důvtipný, umí najít řešení téměř na každou situaci. Zatímco jiní chytrolíni jen chrlí fakta jako fontána, Zangoose s těmi informacemi dokáže i pracovat. To mu dává velkou výhodu oproti soupeři, který teprve zpracovává, že se bojuje. Je ochranářský typ, vždy se snaží starat se o ostatní, pokud zrovna nejsou proti němu, obětoval by klidně i sám sebe, aby pomohl ostatním kdyby se jednalo o opravdu vážnou situaci.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Zuřivý sekavý útok
Drtivý spár
Dvojitá rána

Ball:
Great Ball

Další vývin:
Nevyvíjí se.

Lukyner's Dragonite

12. října 2015 v 17:24 | Sylphe
Dragonite
Pohlaví: Kluk
Level: 57

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Dragonite měl dlouho na práci něco, o čemsi každý dračí typ může jen nechat zdát-byl strážce Dračí jeskyně, nejposvátnějšího místa Johta hned po dvou věžích. Jednoho dne však do jeskyně vešel nějaký trenér, a Dragonite mu nevěnoval příliš pozornosti. Jenže se ukázalo, že ten trenér má být další z rodu dračích vládců, a Dragonitova povinnost byla být partnerem onoho trenéra nadosmrti. Dragonite to vzal velmi vážně a s trenérem odešel, a nějakou dobu byl i jeho hlavním pokémonem. Jenže po nějaké době trenéra začalo štvát, za co ho jeho rod bere, nechtěl trénovat jen dračí typy a šel mu na nervy i Dragonite, se svými "kecy" o zodpovědnosti a cti. Jednoho dne to už prostě nevydržel a prodal Dragonita na černý trh.

Dragonite je vážný a bere velmi vážně svou pozici strážce, i když ji už nemá. Tvrdě ho zasáhlo to, že ho trenér prodal. Stále je přesvědčený že se někde stala chyba, že byl ukraden nebo tak a že se pro něj trenér vrátí. Dragonite si zakládá na zodpovědnosti a cti, a to hodně. Jakmile prohraje zápas, považuje za otázku cti protivníka který ho porazil hned porazit. Nemá rád vtipy a děti a chová se dospěleji, než by ve svém věku měl, možná to dokonce i přehání. Svého nového trenéra nebere vážně a vážně ho brát začne až ho porazí jiný jeho pokémon a on mu tak dokáže že za něco stojí. Je silný a má ochranářské sklony.

Útoky:
Hurikán
Ohnivá rána
Dračí spěch
Bleskový útok
Dračí spár


Ball:

Další vývin:
Dále se nevyvíjí.

166. člen Naora

11. října 2015 v 22:53 | Shayla |  Členové
Jméno: Naora
Pohlaví: Holka
Věk: 13
Zaměření: Trenérka a chovatelka

V batohu mám:
500 Pb
1x Pokedex
5x Pokeball

Získané odznaky:
---

Pokémoni, které mám u sebe:

Pokémoni, které mám u profesora:
---

Úspěchy v soutěžích a výpravách:
---

Naora's Fennekin

11. října 2015 v 22:49 | Shayla
516-1
Fennekin
Pohlaví: Holka
Level: 5

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Tahle Fennekin nade vše miluje sladké a mohla by ho konzumovat klidně celý den. Právě kvůli tomuto faktu je značně obtloustlejší, než je u Fennekinů zvykem, ale překvapivě se to nijak neprojevuje na její rychlosti nebo výdrži, možná i právě díky tomu tuku navíc dokáže ustát přímý zásah útokem, který by jiného Fennekina snadno knockoutoval. Má ráda všemožné mašličky a jiné růžové doplňky.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Škrábavý útok
Šleh ocasem

Ball:
Poké Ball

Další vývin:
Level 16 >>> Braixen

165. člen Sven

11. října 2015 v 22:39 | Shayla |  Členové
Jméno: Sven
Pohlaví: Kluk
Věk: 10
Zaměření: Trenér

V batohu mám:
500 Pb
1x Pokedex
5x Pokeball

Získané odznaky:
---

Pokémoni, které mám u sebe:
cyndaquil_rubysapphire

Pokémoni, které mám u profesora:
---

Úspěchy v soutěžích a výpravách:
---

Sven's Cyndaquil

11. října 2015 v 22:39 | Shayla
76-1
Cyndaquil
Pohlaví: Kluk
Level: 5

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Malý a bojácný Cyndaquil s velmi nízkým sebevědomím. Bojí se neznámého a nejraději by celý život strávil někde ve strachu schovaný, protože se řídí pravidlem, že když on nevidí nepřítele, nepřítel nevidí jeho. V jeho případě jsou pro něj nepřátelé všichni, které nezná. Rád tančí, ale to jen o samotě, když ví, že nikdo není poblíž.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Nárazový útok
Upřený pohled

Ball:
Poké Ball

Další vývin:
Level 14 >>> Quilava
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw