Září 2015

Sam's Riolu

28. září 2015 v 21:13 | Shayla
615-1Riolu
Pohlaví: Holka
Level: 19

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Riolu byla dlouho členkou a jakousi alfa samicí jedné Pokémoní smečky. Respektovali jí úplně všichni a byla to i zdatná bojovnice při obraně jejich klanu. Ale jednoho dne na ně zaútočila jiná, silnější, smečka, která měla také v čele Riolu, ale samce. Ten měl na Riolu zálusk, chtěl jí za partnerku, ale ona odmítla a to právě bylo důvodem toho útoku. Riolu byla sesazena ze své pozice alfy a většina jejího klanu, kromě těch, kteří se vzdali a raději se přidali na stranu druhého Riolu, byla vyhnána daleko za hranice teritoria. Postupně se i její skupinka "přeživších" rozpadla a z Riolu se stala osamělá toulavá Pokémoní slečna, která prahla po pomstě. Sama však nedokázala zesílit a proto se nechala chytit trenérem.

Své emoce nedává moc najevo, jednak za to může to, že dlouho byla vůdčí samicí, druhak její nevěra k cizincům, ať už lidem nebo Pokémonům. Ovšem jakmile jí lépe poznáte, zjistíte, že je to celkem milá a nápomocná Pokémoní slečna, která se nebojí druhé bránit vlastním tělem. V dlouhodobém přátelství s ní zůstanou jen ti nejotrlejší a nejvěrnější. Ona jim to svým způsobem oplácí. Dokáže pro něco zabojovat, když jde o hodně. Jde i přes mrtvoly, ale to ještě neví ani ona sama. Bývá trochu prchlivá a rozhodně si nenechá líbit když jí někdo za jejími zády například pomlouvá a nebo jí jinak sráží a její Achillovou patou je zrada. Jakmile jí zradí někdo, komu důvěřovala, celý svět se jí na týden, ale klidně i na měsíc, ne-li dva, záleží, jak moc dotyčnému věřila, schová do temnoty a ona se uzavře do sebe a celé dny jenom sedí někde schoulená a kouká do prázdna, není schopná cokoliv dělat, natož pak bojovat. Vypadá to, že nic nedělá, ale ve skutečnosti vnitřně bojuje a srovnává si myšlenky v hlavě. No jakmile toto období odezní a ona souboj sama se sebou vyhraje, je to zase ta stará známá Riolu. Je upřímná, nikdy by nelhala, a často o věcech a situacích hodně přemýšlí, analyzuje a získává fakta, jednoduše se ztrácí v myšlenkách. Avšak i když je tak přemýšlivá, dokáže reagovat pohotově a upřímně. Touží po tom najít toho Riolu, který jí napadnul, a dát mu co proto. Není si jistá vývinem, protože neví, co jí čeká.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Silová dlaň
Rychlý útok
Kamenný hrob

Ball:

Další vývin:
Přátelstvím ve dne >>> Lucario

Darth's Oshawott

28. září 2015 v 14:38 | Sylphe
Oshawott Bubble
Pohlaví: Kluk
Level: 24

Sehranost s trenérem:
6%

Povaha:
Oshawott je hrozně líný. Nejraději by celý den jen prospal a nejlépe u toho i něco jedl. Je ale dost silný a pokud se překoná jeho lenost, mohl by být velmi schopný v boji. Měl v minulosti dost nepěkně zlomenou nohu a tak občas trošku pokulhává. Miluje hudbu a koupání. Ještě se nevyvinul, protože se bojí a neví, co to s ním udělá.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Vodní puls
Vodní sport
Noční seknutí
Vodní dělo

Ball:


Další vývin:
Lvl 17 >>> DewottSam's Golbat

24. září 2015 v 21:25 | Sylphe
17-2
Golbat
Pohlaví: Kluk
Level: 29

Sehranost s trenérem:
18%

Povaha:
Mírný a klidný Golbat se nenechá jen tak ničím rozhodit, dokáže si zachovat chladnou hlavu a je možná až moc opatrný a trochu i hypochondr. Z každého škrábnutí dokáže udělat tragédii o smrtelném zranění a někdy ve vší té přehnané agónii umře. Samozřejmě, že ne doopravdy, ale jednoduše ho to rajtování tolik vyčerpá, že jednoduše padne na zem, leží se zavřenýma očima a nehýbe se. V duchu si mezitím přemítá co ho asi čeká v posmrtném životě a v tomto stavu dokáže setrvat klidně celé hodiny, dokud mu nedojde, že jeho "smrtelné zranění" nebylo zase až tak smrtelné, jak si zpočátku myslel. Ovšem díky tomuto je to výborný herec a někdy by si v divadle chtěl zahrát na Drákulu a nebo se za něj alespoň převléknout na Halloween. Má podstatně příjemnější hlas než ostatní Golbati, rozhodně tak příšerně nepiští a neskřípe zubama a je docela líný. Jeho lenost je někdy neuvěřitelná. Navzdory tomu ho lze docela lehce naštvat, nikdy ale není poznat hned na první pohled, že je naštvaný. Není pro něj snadné se na něco soustředit, přes svou lenost je totiž trochu hyperaktivní. Je to pansexuál a nesnese přímé světlo, ať už sluneční a nebo umělé, nejlépe se mu bojuje v šeru a nebo úplné tmě, kde ostatní sice nevidí vůbec nic, ale on se tam dokáže skvěle orientovat.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Prudký útok
Vysávací útok
Matoucí záblesk

Ball:


Další vývin:
Přátelstvím >>> Crobat


Laira's Gible

20. září 2015 v 18:24 | Sylphe
Shiny Gible Farlan
Pohlaví: Kluk
Level: 15

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:

Gible je hravý a hrozně dětinský, přestože by už ve svém věku takový být neměl. Miluje plyšáky a hračky a svého medvídka nikdy neodkládá, protože bez něj nemůže usnout. Je až moc důvěřivý a protože se mu ještě nic špatného nestalo, nezjistil to. Je to optimista a i skvělý společník, pokud tedy vydržíte jeho dětinskost, která po chvilce už může lézt na nervy. Má rád fialovou barvu.

Věci, které má u sebe:

Růžový medvídek

Útoky:
Horolezecký útok
Písečná bouře
Dračí hněv

Ball:
Poké Ball

Další vývin:
Lvl. 24 >>> Gabite

Natka's Pidgeot

13. září 2015 v 17:15 | Sylphe
Pidgeot
Pohlaví: Kluk
Level: 33

Sehranost s trenérem:
6%

Povaha:
Pidgeot si svou mrzutou povahu zachoval i po vývinu. nerad se směje, pořád bručí a na svět se dívá přes černé brýle. Jediné, co mu dokáže na obličeji na chvíli vykouzlit úsměv, jsou gumídci, doslova je zbožňuje. Miluje létání a létací útoky. Je skromný, moc toho nepotřebuje a docela milý, pokud zrovna nebručí. Moc si přeje získat Mega kámen a stát se Mega Pidgeotem.


Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Vzdušný sekavý útok
Nárazový útok
Písečný útok

Ball:


Další vývin:
Lvl. 33 >>> Pidgeot


159. člen Onyxiara

12. září 2015 v 12:42 | Sylphe |  Členové
Jméno: Onyxiara
Pohlaví: Holka
Věk: 14
Zaměření: Trenérka

V batohu mám:
500 Pb
1x Pokedex
5x Pokeball

Získané odznaky:
---

Pokémoni, které mám u sebe:Pokémoni, které mám u profesora:
---

Úspěchy v soutěžích a výpravách:
---

Onyxiara's Charmander

12. září 2015 v 12:42 | Sylphe
Charmander
Pohlaví: Kluk
Level: 6

Sehranost s trenérem:
3%

Povaha:
Přátelský Charmander, který by v životě neublížil mouše, což je trochu problém. Chce se s každým přátelit a hrát si, nesnáší zápasy a tréninky a má z nich velký strach. Miluje pizzu a je schopný jí sníst opravdu hodně, bohužel mu kvůli tomu trochu nabylo bříško. Jeho ohnivé útoky jsou trošku lepší než ostatních jeho druhu.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Škrábavý útok
Vrčivý útok
Uhlíkový útok

Ball:

Další vývin:
Lvl. 16 >>> Charmeleon

Natka's Absol

9. září 2015 v 19:58 | Sylphe
Absol
Pohlaví: Kluk
Level: 23

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Divoký Absol celý život žil na vrcholcích hor, dolů slezl pořádně obtížnou cestou jen proto, aby varoval lidi před přírodní katastrofou, ale všichni se mu jen vysmáli. Je proto poslední dobou zatrpklý a nedůvěřivý, ale hlavně pořádně uražený ( a to vůči všem lidem) Přes svůj vzhled ale bojuje za dobro a je to typický hlavní hrdina, chce pomáhat slabým a hlavně napravovat křivdy. Je ale velmi přísný a nerad mluví. Když to bude v zájmu dobra, klidně bude bojovat s někým mnohem větším a silnějším.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Megaroh
Seknutí
Kousavý útok
Píseň smrti

Ball:

Další vývin:
Dále se nevyvíjí.


Reila's Seedot

8. září 2015 v 19:22 | Sylphe
Seedot
Pohlaví: Kluk
Level: 13

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Neposlušný Seedot dělá cokoliv jiného kromě poslouchání svého trenéra, ale jen proto, že pro něj není snadné se soustředit na cokoliv, co ho nebaví a proto ty věci rovnou odsuzuje. Miluje hraní, a to jak venku tak na počítači. Obdivuje plně vyvinuté pokémony na třetím stupni a proto se chce co nejdříve vyvinout do Shiftryho. Sní o tom, že se zúčastní nějaké větší pokémoní bitvy.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Srážecí útok
Čekací útok

Ball:

Další vývin:
Lvl. 14 >>> Nuzleaf

Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw