Daky's Chandelure

21. března 2015 v 20:22 | Shayla

795-1
Shiny Chandelure
Pohlaví: holka
Level: 46

Sehranost s trenérem:
5%

Povaha:
Chandelure je duch unikát. Bojí se totiž jiných duších Pokémonů a také zrcadel a celkově všech ploch, ve kterých by mohla zahlédnout svůj odraz, jako třeba okna a nebo vodní hladina. Neustále se musí ohlížet, protože má pocit, že jí něco neviditelného sleduje. Je paranoidní, kdyby jí například někdo v noci snědl její oblíbené sušenky, dávala by to klidně na vinu mimozemšťanům.

Věci, které má u sebe:
---

Útoky:
Smog
Omračující paprsek
Plamenomet

Ball:

Další vývin:
Nevyvíjí se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daky Daky | 22. března 2015 v 9:12 | Reagovat

Jakmile mi profesor pošle mého pokemona, pousměji se a vyhodím ball s ní do vzduchu. S výběrem jsem chybu neudělala, jenom mě děsila ta povaha. To aby se mi v půlce zápasu zvrtla a utekla pryč. Jakmile se přede mnou lucerna zjevila, začala jsem svou řeč. "Ahoj Chandelure, jsem Daky, tvá nová trenérka. Mám pro tebe jeden návrh na přezdívku, co by jsi řekla taková Shitori? Nebo Lucerna?" zasmála jsem se.

2 Shayla Shayla | 22. března 2015 v 10:45 | Reagovat

[1]: Chandelure se hned začala ohlížet a kontrolovat, jestli náhodou není v místnosti ještě někdo jiný. Pak si tě začala prohlížet hodně zblízka, ale spatřila svůj odraz v tvých očích a hned se schovala pod postel. Odtamtud ale hned zmizela, protože jí došlo, že by tam už mohl sídlit nějaký jiný duší Pokémon. Proto se usídlila v jednom rohu na stropě a obezřetně si tě prohlížela. Na otázku o přezdívce neodpovídala.

3 Daky Daky | 22. března 2015 v 10:49 | Reagovat

[2]: Jakmile začala Chandelure panikařit, zarazila jsem se. "Holka, klídek," dala jsem ruce před sebe. "nic ti neudělám. Nemusíš se bát. Jestli to nevyhovuje tak se k tobě otočím zády aby jsi viděla mojí sexy prdélku," poušklíbla jsem se. "Tak pojď dolu v tom rohu bylo před pár dny spousta pavučin, tak se tam třeba bude něco dalšího schovávat a to ty nerada, že? Jinak tu přezdívku necháme plavat. Chci se tě zeptat na trénink, dala by sis takový no společný trénink s mým Deinem, toho se bát nemusíš, on je takový strašně pesimistický takže se bude z toho tréninku chtít vyvléct, že mu nic nejde," pousmála jsem se.

4 Sylphe Sylphe | 22. března 2015 v 17:30 | Reagovat

Chandelure si není jistá.

[3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw