Enwy's Scyther

20. února 2015 v 16:41 | Danielio
57-1
Shiny Scyther
Pohlaví: Kluk
Level: 22

Sehranost s trenérem:
17%

Povaha:
Scyther není zrovna nejpříjemnější společník na dlouhé romantické večery. Neustále se na něco stěžuje, ať už na bolest prstů na noze nebo na ekonomiku světa. Je sice ve svém nejproduktivnějším věku, ale chová se jako starý dědeček. Když už se ale dostane k zápasení, stává se z něj chladnokrevný stroj na ničení.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Řezavý útok
Stříbrný vítr
Dvojitá břitva
Křížový řezavý útok

Ball:

Vývin:
Výměnou při držení Metal Coat >>> Scizor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enwy Enwy | 21. února 2015 v 18:24 | Reagovat

Stojím v lese a v ruce svírám křečovitě nový pokéball. Nebude se na mě Scyther zlobit, že jsme ho s Charmanderem -vlastně teď už Charmeleonem- tak náhle překvapili? Nemohla jsem to už vydržet a tak jsem ho vyvolala z ballu. "Scythere, pojď ven!" Se zábleskem světla se přede mnou objevil ten úžasný pokémon. Byl lepší než podle mých představ a když ho teď vidím mimo zápas, jelikož jsem si ho při chytání pořádně nemohla prohlédnou, zdá se mi o hodně větší a ...no, vražednější. Čepele se mu zlověstně zaleskly. A je po mě, pomyslela jsem si, když se otočil na mě a teď se na mě díval. "A-Ahoj Scythere. Jmenuji se Enwy a jsem tvoje trenérka. Promiň že jsme tě s Charmanderem tak náhle překvapili." vyšlo ze mě koktavě.

2 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 22. února 2015 v 7:56 | Reagovat

[1]:Scyther na tebe nepříjemně a otráveně kouká.

3 Enwy Enwy | 22. února 2015 v 9:47 | Reagovat

[2]: "Ráda bych ti to nějak vynahradila. Chceš někam na výlet nebo tak?" zeptala jsem se. Scythrův pohled byl strašidelný a projel mi mráz po zádech. "Řekni si o cokoliv a pokud to bude v mých silách, ráda ti vyhovím." řekla jsem mu podruhé.

4 Shayla Shayla | 22. února 2015 v 15:00 | Reagovat

[3]: Scyther ti oznámí, že ho bolí nohy a že nikam nejde.

5 Enwy Enwy | 27. února 2015 v 16:52 | Reagovat

[4]: "Dobře, tak nikam nepůjdeme. Tak třeba, co si zahrát karty? Jen sedíš a koukáš. Mám tu poker, BANG!,... jen si řekni." usmála jsem se na něj a vyložila na zem pár krabiček s kartami.

6 Poki :3 Poki :3 | Web | 28. února 2015 v 8:36 | Reagovat

[5]: Scyther souhlasí, ale výběr nechá na tobě.

7 Enwy Enwy | 28. února 2015 v 19:03 | Reagovat

[6]: Jako hru jsem vybrala Poker, jelikož jsem to z těch her uměla nejlépe. „Leafeone a Pichu, ven!“ křikla jsem a vyhodila bally. Pichu bude dělat rozhodčího a kartáře, zatímco Leafeon bude dělat bankéře. „Rozdávej, Pichu.“ Pobídla jsem ho. Pichu s radostí dal každému tři karty. Pak začal vykládat karty na otočku. Musela jsem dát pět mincí jako začínající poplatek, jelikož jsem chtěla hrát. Scyther dal také pět. Pichu vyložil první kartu. Byla to dvojka srdcová. A tu jsem zrovna neměla. V duchu jsem zaklela, ale stále jsem se pokoušela držet Pokerface. Dala jsem patnáct a pak jsem se podívala Scytherovy do tváře, jestli z ní něco nevyčtu. Nic. Scyther nejdříve dal patnáct, aby srovnal, ale potom tam přihodil ještě dalších pět. On tu dvojku srdcovou asi má, pomyslela jsem si. Ale stejně jsem dorovnala. Pichu vyložil další kartu. Byla to... devítka kárová. Tu jsem měla! Hned jsem přihodila dvacet. Ale udělala jsem chybu – usmála jsem se. Scyther do mě vrazil dynamicky oči, ale nevyhodil karty. Dorovnal dvacet. „Další kartu prosím.“ Řekla jsem nervózně. Pichu dal kartu. Černý kárový král. Oh... to je pech. Scyther dvakrát zaklepal do země, na náznak Checku. Taky jsem dala Check a tak vyložil Pichu další kartu. Pětka piková! Konečně! Měla jsem dvě karty z pěti, což je celkem paráda. Scyther dal zase Check, ale já tentokrát přihodila pět. Bezeslova do kupy mincí hodil pět a hráli jsme dále. Pichu vyložil poslední kartu. Trojka křížová. Neměla jsem jí, ale budiž světlo, měla jsem už dva z pěti. Vyložila jsem je a sledovala jsem, jak Scyther vykládá karty. „Co? Jak je to možné? Ty máš čtyřmístnou postupku a k tomu barvu?“ Scyther se šibalsky pousmál a kývl. Plácla jsem se do čela a mezitím si Scyther bral svoje vyhrané mince.
Po pár minutách (a hodinách) hry jsem se cítila jako Pokerový maniak. Peníze byli vyrovnané a Pichu tu už usínal ve stoje. „Dáme poslední kolo a pak už necháme kartáře odpočinout.“ Usmála jsem se. Scyther souhlasil a tak jsme dali poslední kolo. Pichu rozdal karty. Pak vyložil první kartu. Srdcové eso. To jsem neměla, ale Scyther se tvářil, jako kdyby měl. Přihodili jsme oba deset. Další karta – pikový král. To jsem měla. Rychle jsem přihodila třicet. Scyther dále potichu přihodil třicet. Další kartička. Byla to srdcová královna. Teď jsme se i já i Scyther rozmýšleli. Pak jsem ale přihodila pět. Scyther dal pět a další karta. Černé eso. To tady ještě nebylo. Scyther i já jsme se na sebe podívali, ale jakmile jeden pohledn uviděl druhý, odvrátili jsme hlavu a zamířili zrak zpátky ke kartám. Scyther nakonec dal All in. „Er... All in? Jseš si jistej?“ ujišťovala jsem se, ale spíše jsem váhala nad tím, dorovnat All inem. Scyther kývl. „Fajn...“ Dorovnala jsem All inem. A víte jak to dopadlo? Takto – Scyther vyhrál. Měl další dvě esa, takže výhra byla jeho.
„Poker už jsme dohráli, co teď?“ zamumlala jsem a uklízela hru. „Pořád tě bolí nohy, Scythere?“ Dala jsem poslední kartu do balíčku a vhodila do batohu. „Pokud jo, budeme spolu muset zajít do Pokémonního střediska, ať se na to sestra Joy podívá.“ Čekala jsem na Scytherovu odpověď.

8 Hebe Hebe | 28. února 2015 v 19:19 | Reagovat

[7]: Scyther prikývol, že ho naozaj bolia nohy.

9 Enwy Enwy | 29. dubna 2015 v 14:40 | Reagovat

Vyhodím ball se Scytherem do vzduchu. Pokémon se s menší září objevil. "Ahoj, Scythere!" vyhrkla jsem. Scyther si mě změřil od hlavy k patě a pak si postěžoval, že ho bolí záda. "Jo, tebe vždycky něco bolí, takže se to dalo čekat," ušklíbla jsem se. Scyther si založil čepele na hrudi a otočil se jinam, jakože se se mnou nebaví. "Ale no tak! To byla sranda," řekla jsem, ale Scyther stál stále otočený zády. Měl smysl pro humor asi tak jako pařez. "Tak promiň," omluvila jsem se mu. Scyther se rozmýšlel a potom se ke mně otočil. "Scy-ther Scyther. Scytheer," zvolal. "Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli by ses nechtěl naučit nějaký nový útok. Třeba  Křížový řezavý útok nebo tak podobně." Scyther si mě prohlížel, jako kdybych zrovna spadla z třešně. "Tak, co ty na to?"

10 Raianeyra Raianeyra | 1. května 2015 v 14:52 | Reagovat

[9]: Scyther se nad tím zamyslí a pak přikývne. Nějaký nový útok by se do zápasů hodil.

11 Enwy Enwy | 1. května 2015 v 16:47 | Reagovat

[10]: Zamyslím se. "Tak co třeba... nárazový útok? To je takové klasické," navrhla jsem mu. Hned na to jsem otevřela pokédex a namířila ho na něj. "Nebo jak jsem řekla. Ještě třeba křížový řezavý útok nebo mečový tanec, ale to už je těžší." Hned jsem si našla fotografie a ukázala mu je.
"Tohle je ten nárazový útok - http://25.media.tumblr.com/tumblr_maki2qcJbh1qd87hlo1_500.gif," ukázala jsem mu první útok, který jsem navrhla. "A tohle je křížový řezavý útok - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/10/20/f0/1020f0bc8e39a68df0af03777d60fe5b.jpg. "A poslední je mečový tanec - http://33.media.tumblr.com/b8b039eb5ef0b33799c8644f398ebf99/tumblr_n6cmksQ0yl1rsrk2xo1_500.gif." Scyther si to chvilku prohlížel a pak vzhlédl. "Tak, co na to říkáš? Jaký se chceš naučit?" zeptala jsem se. Scyther si mě zase změřil pohledem. "Nejvíc suprově vypadá ten mečový tanec, ale křížový řezavý útok a nárazový útok taky není k zahození," přemýšlela jsem nahlas.

12 Raianeyra Raianeyra | 7. května 2015 v 19:00 | Reagovat

[11]: Scyther by se chtěl naučit nejdřív Křížový řezavý útok.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw