Vánoční soutěž

25. prosince 2014 v 10:03 | Poki |  Soutěže
Jessichristmas Pikachu by super-tuler
A máme tu další soutěž! Ano, sice tu byl adventní kalendář, ve kterém jste měli šanci získat spoustu zajímavých předmětů a pokémonů. Rozhodli jsme se však, že pro Vás uspořádáme i velmi jednoduchou soutěž, aby měl férovou šanci opravdu každý!

Jů! A o co půjde?
Zadání je opravdu velmi jednoduché! Vaším úkolem totiž je napsat, co jste dostali na Vánoce, z čeho jste měli největší radost. Můžete si to samozřejmě vymyslet, můžete to spojit s pokémonním světem, ale můžete vyprávět i o Vašem reálném dárku. Vysvětlete proč z něj máte takovou radost, jestli jste jej na Vánoce pod stromečkem čekali nebo ne. S dárkem se může, ale nemusí, vázat i nějaká zábavná či zajímavá historka, ať už vymyšlená nebo pravdivá. Fantazii se meze opět nekladou.

Páni! To je super! Můžu popisovat více dárků?
Jasně, ale všechny pište do jednoho komentáře. Opět zde není žádné omezení, ale Vaše případná výhra se neodvíjí od počtu popsaných dárků. Nýbrž od kvality a popisovatelských schopností.

Od kdy do kdy máme čas?
Soutěž probíhá od 25. 12. - 28. 12.

Jaké budou ceny?
Nechte se překvapit. Výherci budou tři. :)
Poki za tým Pokemon Revolution
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ASH ASH | 25. prosince 2014 v 10:10

Já sem dostal k vánocům hodně dárků ale nejvíc mě asi potěšila knížka "Hobit aneb cesta tam a zase zpátky" miluju Hobita takže to bylo vážně super :) a jak to spojit s pokémony.. no je tam drak Šmak (Smaug) podle kterého si můžeme představit třeba Charizarda :D

2 Toyí Toyí | 25. prosince 2014 v 10:49

U nás doma se na dárky tolik nehraje. Už si dáváme spíš blbosti, abychom se zasmáli a předháníme se v tom, kdo dárek udělá co nejnerozbalitejnější. Musím říct, že největší radost mi udělal hrnek. Ale ne jen tak obyčejný. Má objem 800 ml (což je naše čajová konvice). Bílý s elegantním modrým zdobením. A proč mi udělal takovou radost? Vždy večer si beru na noc čaj. Jenže ještě než usnu musím jít dvakrát, ne-li třikrát dolů, abych si ho dolila. A i to je často málo. Takže mi tímhle má rodina ušetřila spoustu schodů! :3 Skvělým a možná ještě lepším dárkem než hrnek byla radost našich hafanů. Ani oni se neobešli bez Ježíška. Každý dostal pískací míček a kostičku. Zatím co pes, Míňo, si míček způsobně rozbalil (i když se pak ukázalo, že se pískání bojí a tak se raději věnoval balícímu papíru, který trhal na kousíčky), fenka, Žerina, zjistila, že i zabalené to píská a tak tím neztrácela čas. Po rozbalení míčků dostal každý kostičku. Pes nadšený, že se nemusí věnovat té děsivé pískací věci si jí odnesl pod stoleček a hezky si jí kousal. Ale fena? Nadšená jak štěně Growlitha! Na míček řvala jak tur a packama i zubama mu dala jasně najevo, že ona je tu šéf. Poté se s kostičkou vydala ke svému bráškovi, který tam měl bezprizorně míček položený. A tak proběhla výměna. Míček za kost. Pro psy skvělý obchod, Míňo si v klidu celý večer kousalo své kosti a zbytky si dalo k snídani, zatímco fena vesele skotačila s míčky (které asi po hodině upravila, aby nepískali. Vykousala jen místo s pískátkem a to vyňala [opravdu, nedělám si srandu, vyndala jen to pískátkou malou dírou :D]).

3 lovampires lovampires | 25. prosince 2014 v 16:46

Tak mi jsme letos doma měli trochu chudší vánoce, protože jsme stavěli nový dům a jsme vyšťavení, ale to jim na kráse rozhodně neubralo:-) . Nejvíc nadšená jsem byla asi z dárků od táty, což byla malířská sada tužek a všech různých materiálů od kříd až po uhel. Byla jsem hrozně nadšená, protože hrozně ráda kreslím a myslím, že mi to celkem jde. Hned jsem s tím běžela pro papír a začala jsem si kreslit. Nejlíp mi to šlo asi s uhlem, a pěkně jsem při tom začernila obličeje rodičům, ale protože byly vánoce, nezlobili se a ještě se tomu zasmáli. Dalším dárkem, který mě hrozně potěšil, byla kniha Odstíny života. Protože jsem hrozná knihomolka, ještě ten večer jsem ji přečetla. Byla výborná a mě bylo líto, že skončila. Navíc měla úžasnou obálku. Dalším dárkem, bez kterého by to prostě nebyly vánoce, byly PONOŽKY :3. Krásné, chlupaťoučké, hebké a teploučké! A to hned čtvery. Ještě tu noc jsem v nich spala. Miluju ponožky! :3. Dál jsem dostala ještě několik poukázek do obchodů a sprchový gel, ale co mě nejvíc překvapilo, byl odpadkový šedý koš, který jsem dostala, protože se budeme stěhovat do toho nového domu do pokojíku. Stejně si ho v nejbližší době pokreslím :3.  Podle mě to byly úžasné vánoce a už se těším, až budou zase. Doufám, že jste se taky ostatní měli tak dobře.. :-)

4 lovampires lovampires | 25. prosince 2014 v 16:48

[3]: a ještě bych chtěla dodat, že je to celé pravdivé. :-)

5 Cuttie Cuttie | 25. prosince 2014 v 19:12

Já jsem si vánoce moc užila, dárků jsem dostala hodně. Měla jsem radost ze všech, ale z pár úplně největší. ánoce trávím s mamkou, s taťkou, se sestrou, s babičkou a s dědou. Babička a děda jsou rodiče taťky. První věcí, ze které jsem měla velkou radost byl takový stroj. Ani nevím přesně, jak se to jmenovalo ale vím, že na tom stroji se dají dělat domácí wafle, sandwiche a taky je tam malý gril. Stroj není moc velký, je tak akorát. Je hodně tmavě černý. Hnedka, jak jsme ho dostali, jsme si udělali pauzu a šli ho vyzkoušet. Vykoušeli jsme wafle a tak každý dostal wafly, kterou jsme namazali džemem s příchutí lesní plody. To ostatní jsme pak nenchali na jindy. Další věc, kterou jsem dostala i s mojí sestrou byl Furby. Já vím, možná si říkáte že je to pro malé, byl to dárek spíše její ale i tak je i můj. Je hrozně roztomilý, celý růžový s bílými puntíky. Přesněji je to Furby Boom a mořžná někdo ví, někdo ne ale Furby Boom je na aplikaci do mobilu nebo tabletu. Ségra to šla okamžitě stáhnout a chvíli to trvalo a tak jsme si povídali a dostali pár dárků. Mezi nimi byl i můj mobil. Sestře ta aplikace sice šla, ale furby boom do ní nešel. Já měla radost z mobilu a tak jsem teda řekla, že to stáhnu. Mě to ani tak dlouho netrvalo a když se mi to sáthlo tak jsme to zkusili a šlo mi to. Ta aplikace má ale hrozně moc místa takže teďka jí musím v mobilu mít. Sestra mi ho na chvíli zabavila ale jen na chvíli, rodiče řekli že si to zkusíme pak. Když jsme poprvé Furbyho spustili tak ječel jak Growlithe a pobíhal okolo jako splašený tauros (ne do slova, ale pořád se hýbal). Teď už víte co je ta třetí věc-mobil. Je celkem velký, 5 palcový. Místa má dost a k němu jsem taky dostala sim kartu s pár GB takže mám ještě větší místo. Je celý černý, od značky ASUS. Kdžy jsem ho rozbalila a chtěli jsme ho pak spustit tak nám chvíli trvalo, než jsme přišli na to, kde je tlačítko na zapnutí ale pak se nám to povedlo. Táta mi tam nco naistaloval, do teď nevím co přesně. A poslední dárek, který se mi líbí nejvíce je velká sada Loom Bands gumiček. Někdo zná ale jestli ne, jsou to gumičky ze kterých se vyrábí různé přívěšky, naušnice, náramky atd...Dostala jsem k nim taky knížku, ve které to mám krásně popsané. Barev je tu hodně, celkem 22 různých odstínů, pak je tam stav, háčky, elipsy a nějaké přívěsky. Zatím jsem stihla uplést 2 náramky a jeden přívěšek nanuku.

6 Daky Daky | 26. prosince 2014 v 19:30

Probudila jsem se ve svém krásném spacáku. Nade mnou slunce a okolo mých šest parťáku. Jako obvykle se Rairelus, Charizard. Držel dál od ostatních a spokojeně podřimoval pod listnáčem. Usmála jsem se a protáhla se. Okolo nohou se mi protáhnul Serperior leaf. Usmál se. "Bré ráno," pozdravila jsem ho. On se usmál. Nj. Normální den. Slunce svítí na nebi ani mráček a Vánoce. Vytáhla jsem sekyrku a nějaký přístroj, kterému se říká. GPS, real life. Vytočila číslo. Na monitoru se objevil obličej profesorky Juniper. I u ní Vánoce vrcholili. "A Dobrý den." pozdravila jsem. Profesorka se usmála a jenom přikyvovala tomu co jsem jí říkala. "Pak bych vám je samozřejmě poslala zpátky. Jenom ať si uděláme Vánoce. Takže šlo by poslat pokemony u profesora. Teda až na POliwaga?" Profesorka se zadivila. "Osobně. Nevím jak se mi tam dostal. Takže, nechci aby byl zklamený kdybych ho vyměnila," Profesorka přikývla. Najednou se nad přístrojem začali zvedat bally. Chytila jsem je do ruky a vyhodila. Přístroj jsem založila do jedniného bezpečného místa. Do svého spacáku. Usmála jsem se na své pokemony a dlouze pískla. "Takže kamarádi. Jelikož jsou nyní vánoce..." odmlčela jsem se. Jelikož mi opět Buneary s Charizardem přestali věnovat pozornost. "Buneary od něj dál. Je tak trochu nadrženější," Rairelus na mě hodil naštvaný pohled. Zamračil se. "No jenom dneska spolu můžeme být všichni tak ať si to užijeme." Podívala jsem na své vodní pokemony. "Tak Poliwarthe. Ty a Fox nám chytíte Magikarpa. Nebo Feabase, ale Magikarp by měl mít lepší maso. Tak se o to pokuste. Ano? DOufám, že umíš chytat ryby," Fox se na mě vyděšeně podíval. "Klid. Ty budeš stát na kraji a chytat je. Jsou trochu mokří, ale," Nandala jsem mu pláštěnku. "Takhle by se ti nemělo nic závažného stát," Fox se usmál a s POliwarthem v patách se vydali k nedalekému jezírku. Otočila jsem se na zbytek. "Tak potřebuji silné pokemony. Nějký dobrovolník?" Okamžitě začali všcihni přeřvát jeden druhého. Nemělo to cenu. Sví fafority jsem už měla. "Aggron, rairelus, Buneary ty jdeš taky se mnou. No a Boss, teda," Podívala jsem se na Taurose. Tem se usmál. Rozešli jsem se. "A vy ostatní nazbírejte v okolí roští." Nechala jsem tam jenom pokemony, kterým věřím, že nic neudělají. Asi taky důvod proč jsem si Raireluse vzala sebou. Bože. Nechat ho tam smaotného s provokatéry jako je Eevee, nebo Infernape. Došli jsem k jednomu jehličnanu. "Hm. Borovice. Tak ústup," Napříhla jsem se a sekla. Nic. Em. Zuper. Jak by někdo řekl. Aggron se ušklíbnul. Bunear ymi meztím seděla na hlavě. Dívala se okolo sebe. "Buneary pozor," Odeešl ajsem stranou a přešla k dvou mím svalovcům stojícím opodál. "Tak Aggrome zveldáneš ten strom trochu naříznout železným spárem, a ty Rarele dračím?" Pokemoni přikývnuli. aggron využil svojí sílu a naříznul strom. Rarielus se hodl musel předvést a tak to napodobil. odívala jsem se na Bosse. Shiny Tauros si asi připadal k ničemu. "Tak sraž ho dolu," Tauros se rozeběhnul a rohy srazil  zemi Strom. Strom dopadnul na zem. Podívala jsem se na Aggrona a Rareluse. Těm to bylo jasné. POpadli borovici a odnesli ji. Následovala jsem je. Buneary se zřejmě má hlava zalíbila. No jo pokemoní mládě. Usmívala se a dívala se okolo. Došli jsme k našemu plácku. Strom jsem položili aněkolika provazy přievnili. Že se ale třpytil i bez ozdob. Na strom jsme naházeli nějké děsné ozdobičky a to už se vraceli naši rybáři. Fox přes kápi vypadl jak nájemný vrah a Poliwarth za ocas držel dva kapry. "Super," usmála jsem se a hodila kapry na zem. "Tak kdo je chce přetáhnout?" Buneary mi seskočila z hlavy. Usmála se a ukazovala na sebe. "Tak dobře. Pořádni je bušivým útokem klepni," A BUM! Jeden magikarp se svalil k zemi. První co bylo vytáhla jsem pánev. jelikož druhý se bránil. Zapřemýšlela jsem nad jeho chycení, ale potom jsem to zavrhla. "Tak do toho," Podala jsem pánvičku vražedné Buneary. Napříhla se a lísk. I druhý kapr padnul. Naházeli jsme je na panáviku a na ohen, kteří šikovní ohnivý pokemoni rozdělali. Bašta! To bylo tak fajn.
No ale k věci. Čekali jsem a čekali a najednou. Ano! Létající motorka! Protože jak každá ví. Ježíšek lítá na motorce. Dolu scodil dárky udělal prd prd a byl pryč. No k dárkům. Pokemoni dostali pořádné nápoje a Buneary plyšovou hračku. No myslím, že si jí spíše oblíbila Eevee, jelikož potom co svojí roztrhala a řejla, že je tu pán. Přitom vyndávala vatu jako vntiřnostni se zaměřila na Bunearyu. Naštěstí je Buneary dost obratná a uskočila jí. Jinak by tu byl řev jak v krematoriu. Rozbalila jsem se svůj no ne. Ponožky. "Děkuji Ježíšku. Byla moi zima na nožky," Podívala jsem se na obal. Ohnivzdorný. Poslední skončili v Chaizardím žaludku. Usmála jsem se. "Hele Rai! Už můžeme trénovat," Rai se chopil své činky a mrštil jí po mě. "Charizarad!" vykřiknul. NO řekněme. Červené nehořlavé ponožky s bleksem bylo to nejlešpí co mohl ježíšek donést. Podívala jsem se na nebe a zhlédla Motorku mizící za oblaky. No jo Ježich zase startuje!

Komentáře jsou uzavřeny.

Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw