Update 4.5

11. prosince 2014 v 14:57 | Deny el Infian |  Updaty
Pikachu by moni158

Od posledního updatu sice neuběhlo moc času, ale nám se tu opět nahrnulo několik nových vylepšení a proto je dle nás vhodné Vás o nich hromadně informovat.


V menu jsme si všimli, že něco přibylo u počasí.
Tak to jste si všimli správně. Bod za všímavost pro Vás! :)
Počasí doteď nebylo zas tak konkrétní a často se dalo vyložit jakkoliv - pro přiklád takový déšť, to může být takový ten teplý letní deštík a nebo sakra studenej podzimní liják, že ano. Z toho důvodu jsme se rozhodly, že by bylo lepší, kdyby to bylo trochu určitější. Nově tedy kromě toho, že je třeba polojasno, vidíte i teplotu vzduchu či tak podobně. Jako příklad uvedu aktuální situaci - teď tu máme polojasno a mráz.
A také vidíte roční období. To se bude měnit zhruba tak, jako v reálném světě. Nyní se tedy můžete těšit na několik týdnů, vlastně pár měsíců, zimy! :)

Když kliknu v menu na "Členové" neodkáže mě to na rubriku, ale na abecední seznam členů!
Ano, ano a tak je to samozřejmě správně. Členů je tu už hodně, což nás samozřejmě těší, každopádně v rubrice už bylo skutečně těžké se orientovat a najít profil konkrétního člena. V článku, kde jsou všichni členové seřazeni podle abecedy to už takový problém není. Navíc se tím zamezí problému s tím, že by třeba dva lidé mohli mít stejnou přezdívku (protože takový problém tu už také jednou nastal a až před pár dny jsme na to náhodou přišly).

Jo, to chápu. A co pro nás máte dál?
Jako další tu máme nové pravidlo. Ale nebojte, nejde o nic, co by Vás nějak vyloženě omezovalo. Vlastně se domníváme, že většina z vás se tímto doposud řídila úplně automaticky a zanesení tohoto bodu do pravidel je jen taková formalita a hlavně upřesnění, kdyby to někomu nedošlo.
Jde o to, že s pokémony, které nemáte u sebe Vy, ale má je profesor, nemůžete provádět žádné akce. Mluvit s nimi, podnikat výlety a podobně. Původně jsme byly pro to, že mluvit s nimi lze, třeba pomocí pokedexu nebo tak, ale nakonec jsme se shodly, že často je trochu problém rozlišit, kdy to trenér myslí tak, že s pokémonem jen mluví a kdy ho má fyzicky u sebe. Navíc by to bylo zbytečně složitější. Z těchto důvodu tedy není ani možné s ním mluvit. Pokud s ním budete chtít něco provádět musíte si ho hold vyměnit do týmu za někoho jiného.

Nuže dobrá. Ještě něco nebo to je všechno?
Nene, ještě nekončíme. Máme tu totiž ještě jednu novinku. Tahle se týká právě těchto článků - updatů.
Doteď jsme s updaty obvykle čekaly, dávaly je dohromady a až, když toho bylo víc, vše jsme zveřejnily a napsaly článek o aktuálních novinkách. Pokud jsme tedy dostaly nápad na změnu jedné, třeba jen drobné, věci, ve většině případů jsme čekaly, než přijdeme i na další věci, které bychom předělaly či přidaly, abychom mohly dát dohromady pořádný update. Už před nějakou dobou jsme ale začaly zvažovat, zda je to skutečně výhodné řešení.
V tuhle chvíli tedy zavádíme pro updaty nový systém. Všechny novinky budeme upravovat a přidávat po jednom. Abyste ale byli o všem informováni a nic vám neuniklo, vytvořily jsme článek, který bude všechny novinky shrnovat. Prohlédnout si ho můžete tady. Vždy tam máte číslo updatu a pod tím data, kdy a co přibylo. Pakliže věcí bude víc, obvykle tak kolem 4 - 5, sepíšeme souhrný článek pro celý update. Článek bude na stejném principu, jako tenhle a dozvíte se tam o všech novinkách, co se udály trochu podrobněji. Následně pak zase budou vylepšení přibývat pod další update, který pak opět vyvrcholí článkem a tak stále dokola.
Abyste sami nemuseli neustále článek s updaty kontrolovat, vždy, když něco přibyde, hodíme odkaz do menu/volitelného horního boxu a na facebook. Nemusíte se tedy bát, že bychom Vás na něco neupozornily.

Upřímně doufám, že zavedené úpravy a novinky oceníte a zpříjemní Vám hraní.

Deny el Infian za tým Pokemon Revolution


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marry Marry | 11. prosince 2014 v 15:14 | Reagovat

Super update,jako vždy :3

2 natka natka | 11. prosince 2014 v 15:21 | Reagovat

souhlasím:)

3 Shayla Shayla | Web | 11. prosince 2014 v 16:29 | Reagovat

Já bych s tím seznamem členů ještě něco udělala, je hrozně dlouhý. Třeba ho po pěti písmenech seřadila do sloupečků (za pomocí tabulky), nebude tak dlouhý, nebude se tak dlouho načítat a hledání v něm bude rychlejší ;)

4 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 19:19 | Reagovat

[3]: Dlouho načítat? Já nevím, bavila jsem se o tom s Poki a obě ho tedy máme načtenej ihned, tudíž myslím, zda tady nebude problém spíše s tvým internetem. A co se přehlednosti týče, nemyslím, že by byl problém. Přehledně jé to dle mého dost a vyhledávání také není problém. Nehledě na to, že když je někdo líný hledat konkrétní písmenko, stále je tu "Ctrl+F". Takže myslím, že to v nejbližší době nijak měnit nebudeme, ale dík za tipy :)

5 Shayla Shayla | 5. ledna 2015 v 18:03 | Reagovat

[4]: Tož na pc v poho, ale třeba na tabletu a hlavně na mobilu to načítá dlouho (aj přes wifi, která jinak problémy moc nemá)... a ne všichni (neříká, že já) znají F3 nebo CTRL+F ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw