Update 4.0

30. listopadu 2014 v 17:42 | Deny el Infian |  Updaty
So a friend of mine told me to draw a pikachu wearing a penguin outfit and I was like ZXFGHJK. THAT’S GENIUS. And then this happened.

Drazí trenéři pokémonů, po necelém měsíci Vás opět zdravím. V době, kdy byl blog pozastaven jsme pilně pracovali a to nejen tak, že jsme hodnotili neohodnocené komentáře (což nám ovšem mírně stěžovali lidé, kteří hodnotili i přes ono pozastavení...), ale také jsme připravali nové vylepšení a akce. A něco málo jsme tedy updatovali. Co přesně se dozvíte v tomto článku.


Nový vzhled!
Tuhle změnu jste patrně zaregistrovali všichni, avšak změna, jako změna a když už tohle píšu, tak bych to sem také měla zahrnout no ne?
Nejen, že je více než vhodné blog opět spustit v novém kabátu, ale zároveň se blíží Vánoce a i na to je třeba myslet!

Nový vzhled je sice fajn, ale to nebude to hlavní. Co jste nám přinesli dále?
Dobře, že se ptáte! Na Pokemon Revolution totiž konečně dorazili i očekávání pokémoni z nejnovější šesté generace! Noví hráči tedy již budou moci mezi startéry volit i ty z Kalosu, tedy Chespina, Fenekkina a Froakieho. Avšak ani Vy, již zaregistrovaní hráči, nepřijdete zkrátka - pokémony z šesté generace si můžete chytit na některé z cest. Na většině z nich, snad na všech, se totiž minimálně jeden z nových pokémonů nachází!

Páni! To je bezva. A co Mega evoluce? Ty přibyly taky?
Co se Mega evolucí týče, budu Vás muset zklamat. Rorzhodly jsme se totiž, že ty vynecháme. Neboť jsme došly k rozhodnutí, že jsou pro hru vcelku zbytečné a Vy se hravě obejdete i bez nich. Mrzí nás, pokud na ně někdo čekal, ale věřím, že nás chápete.

A to ještě není vše přátelé!
Další velkou změnu totiž prodělala chytání. Všechny cesty, s výjimkou třinácté, jsme upravily.
První změna spočívá v tom, že pokémony již nebudete hledat v obrázku, protože nově jsou vypsáni pod obrázkem krajiny, který pokémony neobsahuje.
Avšak ani to ještě není vše a ta hlavní změna teprve přijde. Odteď se totiž pokémoni, které máte na různých cestách možnost najít, budou čas od času měnit. Budete tak mít větší příležitost získat více různých pokémonů. Musíte také pamatovat na to, že konkrétní pokémoni tam logicky nevydrží navždy a máte tedy pouze omezený čas na jejich chycení.
Jak často se pokémoni budou obměňovat je náhodné. Zároveň se také obvykle nebudou nahrazovat všichni, ale pokaždé jen pár náhodně zvolených jedinců.
Akorát musím podotknout, že při zveřejňování sedmé cesty nastaly menší problémy, a proto tato cesta aktuálně není k dispozici. Zkoušíme totiž počkat, jestli se chyba, která vznika nevyřeší. Každopádně o cestu nepřijdete a rozhodně se brzy vrátí.

Tak toohle už je všechno, přátelé. Doufám, že se Vám novinky, které jsme pro Vás připravily, líbí. A na závěr si ještě dovolím poznamenat, že se máte skutečně na co těšit, neboť chystáme také pár, dle mého, skvělých akcí.

Deny el Infian za tým Pokemon Revolution

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shayla Shayla | Web | 30. listopadu 2014 v 19:26 | Reagovat

Tyjo, já se nejdřív lekla, když jsem ten blog otevřela :D

2 Marry Marry | 30. listopadu 2014 v 19:26 | Reagovat

Super vzhledík :3 Těším se zítra na tu přihlášku do tábora! :)

3 Asamika Asamika | 30. listopadu 2014 v 22:21 | Reagovat

teda to zírám už se nemůžu dočkat skvělej nápad :)

4 NATKA NATKA | 1. prosince 2014 v 12:43 | Reagovat

Wow! Jsem tak ráda že blog zase jedééééé!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw