Sedmá cesta

30. listopadu 2014 v 16:25 | Deny el Infian
Rozhodneš se prozkoumat sedmou cestu, na ceduli, jež jí označuje se dozvíš, že když po ní půjdeš, narazíš na Pokémony, kteří mají dvacet jedna až dvacet pět levelů. Zároveň se dozvíš, že Pokémony, které tam nalezneš, smíš chytat pouze Pokémonem, který je minimálně na dvacátém pátém levelu. Chytat můžeš pouze zápasem. Pamatuj ovšem, že při zápasu smíš použít vždy jen jednoho Pokémona a nesmíš Pokémony střídat.
Když to všechno dočteš a zapamatuješ si pokyny, vydáš se po cestě vstříc novým Pokémonům.
Hodně štěstí!


Pokémoni, které zde aktuálně můžeš nalézt:
#704 Goomy
#428 Lopunny
#457 Lumineon
#566 Archen
#371 Bagon
#156 Quilava
#448 Lucario
#707 Klefki

Do komentáře napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daky Daky | 21. července 2014 v 11:08 | Reagovat

1.POnyta
2.Poliwrth
3. Procházím se po lese. Najednou se ze křoví vyletí POnyta. Moje dohoda s Petrem asi platit bude. Hodila jsem do vzduchu POliwarthlv pokeball. "Poliwarthe vodní dělo!" Poliwarth se nadechnul a srazil POnytu. Ta začala zběsile pobíhat, ale nakonec se na mě otočil. Vystartoval. "Poliwarthe zaraž ho!" POliwarth chytil Ponytu za hlavu. "Ledový paprsek a pak bulinky!" Poliwarth odhodil POnytu. Ten se, ale zarazil. POdíval se na nás a vystřelil proti ledovému paprseku útok. Vytvořil se velký dým. POdívala jsem se na POnytu, který po nás znova letěl, al najednou mu proti němu vystřelil Bublinky. "Výborně POliwarthe!" Poliwarth se zasšklebil. "Dobře tak ze všech sil voední dělo!" POnyta uskočila  akopla Poliwartha. Ten se trochu skrčil. "Prašti ho a pak hnedka na to vodní dělo!" Poliwarth pořádně praštil POnytu a poté vystřelil vodní dělo, které ponytu pořádně schladilo. "Dobře a zakončíme to dvojité plesknutí Great balle leť!" Vykřiknula jsem a hnedka po tom co POliwarth ponytu profackoval jsem po něm hodila great ball.

2 Rizarden Rizarden | 21. července 2014 v 15:33 | Reagovat

[1]: Ponyta se chytila

3 Sam Sam | 28. září 2015 v 18:43 | Reagovat

1. Riolu
2. Golbat

3. Jednou večer jsem se rozhodl jít na noční procházku do lesa.Trochu jsem se bál, protože v dáli šlo slyšet vytí smečky Mightyenů. Naštěstí jsem si s sebou vzal jednoho pokémona, který se v nočním světě dobře vyznal.
Najednou cosi za mnou zakřupalo a mne zamrazilo. Neměl jsem sebou svoji dratini, která by mi zahřívala krk, takže jsem si musel vystačit s mikinou. Když jsem se potichu otočil, přede mnou se cosi vrtělo v keři. Schoval jsem se tedy za nejbližší strom a čekal co se bude dít. Z keře vycupital malý Riolu, který vypadal jakoby před chvílí spal, ale někdo ho probudil. Využil jsem příležitosti a zaútočil svým pokémonem."Golbate do boje!"Před Riolou teď poletoval netopýr, který byl štěstím bez sebe, že je v tmavém prostředí se soupeřem."Golbate, tohle bude náš druhý souboj a tvé první chytání. Věřím, že to dokážeme!"Podpořil jsem Golbata trochu a povolal první útok."Použij matoucí záblesk, ještě než se probere ze svého polospánku!"Golbat začal se svých zubů vypouštět světelné vlny, které omámily a zmátly malou Riolu, která nervózně pobíhala okolo a snažila se najít svůj cíl na proti útok."Použij prudký útok!"Přikážu a Golbat vyšle na Riolu hejno zářících hvězdiček, z nichž se pouze jednou mine.
Zdálo se ale že Golbat svým prudkým útokem vynuloval účinky matoucích záblesků a Riolu zaútočila na Golbata."Vyhni se!"Přikážu ale Riolu byla rychlejší a srazila Golbata svým útokem na zem."Použij znovu matoucí záblesk!"A Golbat úspěšně znovu omámil Riolu, která se bezradně znovu snažila nalézt svůj cíl."Použij zezadu sací útok!"Přikázal jsem a Golbat, který si foukal bebíčko, obletěl trochu otráveně Riolu a zakousl se jí do krku zezadu. Riolu se ho snažila ze sebe nějak setřást, ale nešlo to. Když už ji Golbat konečně pustil, unaveně oddechovala."Zakonči to prudkým útokem!"Pronesl jsem s napjatým hlasem. Golbat použil útok s hvězdičkami a srazil jím Riolu na zem."Pokébale leť!"

4 Shayla Shayla | 28. září 2015 v 20:17 | Reagovat

[3]: Chytila se.

5 Jolt Jolt | 10. října 2015 v 15:39 | Reagovat

Vivillon
Milly (quilava)
Procházím se již kolem sedmé cesty, a zahlédnu krásného hmyzího pokémona. Ukážu na něj pokédexem. Ten mi zdělí že se jedná o Vivillona. "Super, pokusím se ho dostat!" Nadějně řeknu a už sahám po pokéballu s Milly. "Milly pojď ven!" Zavolám a vyhodím pokéball před sebe. "Pokusíme se chytnout Vivillona, bude to těžké ale věřím že to dokážeme!" Povzbudím Milly. "Hey! Vivillone!" Zavolám na Vivillon. "Dáme si s tebou zápas, pokud vyhrajm tak si tě chytnu, pokud prohrajem můžeš jít." Vivillon souhlasí. "Tak Milly začneme s plamenometem!" Milly se nadechne a vypálí plamenomet na Vivillona. Ten se plamenům vyhne. "Tušil jsem že to nebude nejjednodušší. Ohnivé kolo!" Milly vyskočí a začne se točit. Jela po zemi a Vivillon poletoval ve vzduchu. "Vyskoč!" Milly vyskočila a zasáhla Vivillona přímo. Vivillon spadl na zem a Milly dopadla přímo na něj, že ho držela na zemi. "Plamenomet a následně kouřovou clonu!"  Milly se nadechne a vypálí plamenomet přímo Vivillonovi do obličeje, pak ho zahalí kouřovou clonou, jelikož se začal vyprošťovat. Milly z kouře vyskočila, ale vivillon tam ještě byl. "Ohnivé kolo a nenech ho z kouře vyjít!" Milly se roztočí a pozoruje kde se bude snažit vyletět. Používám záměrně ohnivé útoky, jelikož ty na ně platí nejvíce. Vivillon se snaží vyletět horem, ale hned ho Milly ohnivým kolem poslala zpátky do kouřové clony. "Milly naber energii a vyšli velký plamenomet!" Poručím jí. Milly přistála z ohnivého kola a začala se rozžhavovat. Nadechla se a vypálila široký plamenomet. Vivillon se nevyhnul a dostal přímý zásah. "Paráda! Rychlý útok!" Milly se rozeběhla. Vivillon vylétl vysoko a taky začal používat nějaký útok. "Vyhni se v rychlém útoku a přejdi do ohnivého kola!" Milly se vyhnula útoku od Vivillona a přešla do ohnivého kola. Zasáhla ho. "Leť pokéballe!" zasáhl jsem pokéballem Vivillona padajícího k zemi

6 Shayla Shayla | 10. října 2015 v 16:15 | Reagovat

[5]: Nechytil se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw