Limitované chytání #2- Emolga

28. srpna 2014 v 10:48 | Danielio |  Limitované chytání
Je to tady, naše druhé limitované chytání. V omezené době, kdy můžete chytat, vám nabízíme jednoho pokémona, který se zde za normálních okolností nevyskytuje. Každý má šanci napsat si o něj chytání, ale jen ten nejlepší ho získá. Chytat se dá jedině zápasem.

V tomto chytání budete soutěžit o Emolgu!
256-1
Do komentáře napiš:
1. Pokémon, kterým chytáš
2. Průběh chytání
3. Ball který použiješ (Je zakázáno použít Master ball)

Do kdy můžete chytat: 4.9. 2014 do 18:00

Ještě bychom chtěli upozornit na to, že pod článek přibyla anketa ve které můžete hlasovat za pokémona do dalšího limitovaného chytání.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carmen Carmen | 3. září 2014 v 13:41

1.Chimchar
2.Při jedné svojí procházce natrefím na Emolgu ihned se rozhodnu že se jí pokusím chytit.Ihned povolám svojí jedinou posilu a zároveň kamarádku Chimchar."Tak jo Chimchar vím že nejsi moc na zápasení a že ještě nemáš naučený ani jeden útok ale přesto to můžeme zkusit a když se nám to podaří tak budeme mít novou kamarádku co ty na to?"zeptám se a vidím že Chimchar chvíli uvažuje a váhá ale nakonec zdráhavě souhlasí."tak dobře zaútočíme zezadu takže vylez na strom a do zad Emolze použij nárazový útok ale tak velkou silou jakou jenom dokážeš kamarádku"řeknu a snažím se rychle myslet protože tuším že v přímém zápase by Chimchar neměla valnou šanci tak se rozhodnu použít trochu lsti a využít její rychlost a hbitost. Chimchar vyleze na strom a zasáhne Emolgu do zad nárazovým útokem jelikož to Emolga nečekala tak spadne na zem a já ihned reaguji."Dobře seskoč na ní a použij škrábavý útok ale pozor vyhýbej se jejím útokům musíš použít svoji rychlost a hbitost"zavolám.Vše se stane tak jak jsem si představovala a Emolga se zatím trefila jenom párkrát a to ještě ne přesně protože Chimchar kolem ní ""lítá""jako namydlený blesk.Sem tam se Chimchar povede zasáhnout Emolgu nárazovým nebo škrábavým útokem ale je vidět že velice rychle ztrácí energii a dech.Rozhodnu se tedy zariskovat a křiknu."Chimchar vyskoč co nejvíc můžeš a padej dolků přímo na Emolgu přitom použij nárazový útok a taky hned potom jakmile bude na dosah pořádný škrábavý útok ale tak nejvíc jak to jen dokážeš já ti věřím vím že to dokážeš"snažím se ji povzbudit. Chimchar na mě sice chvíli kouká jako bych se totálně ale naprosto zbláznila a pomátla dohromady ale pak se to rozhodne neřešit a udělá to vše se povede až na malé zpomalení když Emolga zasáhne mojí milovanou Chimchar útokem ale já doufám že i tak to mělo pořádnou sílu a hodím po Emolze jeden ze svých pokeballů.
3.pokeball

Komentáře jsou uzavřeny.

Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw