Fotografická soutěž

28. srpna 2014 v 11:18 | Deny el Infian |  Soutěže
Pikademy by Lunar-Wind

Škola se nám kvapem blíží a tak jsme se rozhodli, že vám její začátek zpříjemníme soutěží. A pozor, ne jen tak ledajakou soutěží! Tři výherci totiž získají jedinečnou placku s logem našeho blogu. Placky vypadají dle mého názoru opravdu skvěle a Vy sami se o tom můžete přesvědčit níže.
Páni, to je skvělé! A v čem přesně soutěž spočívá?
Jak už vám z nadpisu pravděpodobně došlo, bude se fotit. Vaším úkolem je totiž zaslat nám fotografii na téma "Pokémoni ve školách", je jedno zda nám vyfotíte nějakou věc s motivem pokémonů na školní lavici, nakreslíte logo na tabuli, či jen někam na lavici nakreslíte pokéball, fantazii se meze nekladou. Jedinou podmínkou je, že na fotografii musí být i název našeho blogu, tedy "Pokemon Revolution". A není tím myšleno, že to připíšete následně v nějakém grafickém programu, je nutné, aby onen název byl napsán třeba na kousku papírku u foceného předmětu, přímo u obrázku na lavici nebo tabuli.

Fotografie je zakázáno jakkoliv upravovat.

A jak bude vybrán vítěz?
Autory nejlepších fotografií vybereme já a Poki. Pohlížet budeme především na originalitu fotografií, kvalita už tak důležitá nebude, protože chceme dát šanci i mladším členům a pochybujeme, že všichni mají mobil s úplně kvalitním fotoaparátem.

Dobře, asi se zúčastním. Kolik fotografií vám mohu zaslat, kam a do kdy?
Každý smí zaslat pouze jednu jedinou fotografii. Své výtvory nahrajte na nějaký server, který k tomu slouží (např. tento) a následně nám do komentářů vložte odkaz, na kterém obrázek najdeme. Komentář také musí obsahovat, zda máte doručovací adresu z Česka nebo ze Slovenska.

Obrázky přijímáme od 1. září až do 26. září.

Jak se případně dozvím, že můj obrázek vyhrál?
Vyhodnocení soutěže zveřejníme v neděli 28. září a vy jste v případě výhry povinni nám do 48 hodin od uveřejnění výsledků zaslat emailem adresu, na kterou vám máme výhru zaslat. Placku vám pak co nejdříve zašleme.

A mohou se účastnit jen členové z Česka nebo i ti ze Slovenska?
Placky na Slovensko bohužel nezasíláme. Poštovné je hold drahé a my vše hradíme samy. Členům, kteří v Čechách nemají nikoho, na koho by to mohli nechat poslat, se tedy moc omlouváme. Věříme, že nás chápete.

To ale neznamená, že se členové ze Slovenska nemohou zúčastnit. Mohou, stejně jako všichni ostatní zúčastnění obdrží výhru v podobě Pb a jeden slovenský autor nejlepší fotografie si bude moci vybrat pokémona v první stádiu dle vlastního výběru, samozřejmě s výjimkou legendárních pokémonů.

Nutno také podotknout, že čeští členové mladší patnácti let se smí účastnit pouze s dovolením rodičů.

Doufám, že se Vám soutěž bude líbit a zúčastní se Vás co nejvíce.

Na viděnou příště,
Deny el Infian za tým Pokemon Revolution
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Toyí Toyí | 28. srpna 2014 v 12:18

Můžu otázku? Musí to být vyfocené přímo ve škole nebo je možné vyfotit to jen v jejím okolí?

2 Poki :3 Poki :3 | 28. srpna 2014 v 12:31

[1]: Kdekoliv u školy, či ve škole. Tzn. může to být ve školní šatně, ve školní jídelně, na chodbě ve škole... Nebo třeba i před školou (u vchodu, na hřišti..). :)

3 Toyí Toyí | 28. srpna 2014 v 12:36

[2]: Díky :)

4 Tajja Tajja | 11. září 2014 v 16:19

http://www.imagehosting.cz/?v=p10109qvq.jpg

Je to foceno u školy - za tím stromem je dokonce na zdi cedule, jen to není vidět :D

Adresa je z České republiky C:

5 Raianeyra Raianeyra | 18. září 2014 v 16:19

http://www.2i.cz/3086d0fa29 foceno ve školní skřínce :D

6 Mona Mona | 18. září 2014 v 17:43

Jsem z ČR a tady je ten odkaz :
http://www.imagehosting.cz/?v=2014091212.jpg

7 Hebe Hebe | 25. září 2014 v 14:06

:D
konečne sa mi podarilo to dorobiť (alebo skôr konečne sa mi chcelo) :D tak dúfam že sa vám môj narýchlo zosmolený výtvor bude páčiť, lebo to nie je nič extra... :D ale tak nápad to bol celkom dobrý (aspoň podľa mojich kamošiek...) :D

http://se.uploads.im/JS976.jpg

(hádam to pôjde, dala som to cez ten image hosting, čo ste dali do článku odkaz)

8 Daky Daky | 25. září 2014 v 17:36
9 Danielio Danielio | 25. září 2014 v 19:15

Nom, nejako sa mi v škole nič nepodarilo, vkuse premávala pani vrátnička po šatniach :D Tak tu dám tú foto zo školského výletu, ako mi bolo povolené QwQ http://img.janforman.com/WP000557rhv0.jpg Oh, a som zo Slovenska ak by ste náhodou nevedeli :D (Stále navrhujem výmenu: magnetku pre Deny za placku pre Danielia :D)

Komentáře jsou uzavřeny.

Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw