Frapik's Chikorita

30. července 2014 v 21:40 | Rizarden
75-1
Chikorita
Pohlaví: holka
Level: 5

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Je hodná a přátelská. Také hodně ochraňuje své přátele. Nemá ráda agresory a když nějakého vidí, nejradši by jim dala ochutnat jejich vlastní medicíny. Hodně se bojí stísněných prostorů.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Nárazový útok
Listová Břitva

Ball:

Vývin:

lvl. 16 >>> Bayleef
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frapik Frapik | 28. března 2016 v 20:50 | Reagovat

Po neskutečně dlouhé době se odlhodlám konečně vrátit ke své práci s pokemony. Po té dlouhé době, kdy jsem zanedbával svého milovaného a ke všemu jediného pokemona jsem se rozhodl vrátit a všechnu tu péči, která mu nebyla dopřávána mu vynahradit. Vstanu z postele a jdu se podívat do poličky, kde leží pokeball. Na něm už je tenká vrstva prachu. Vezmu ho do ruky drobek opráším, ofoukám a položím pokeball s Chikoritou na zem. Už jen netrpělivě čekám kdy ji spatřím. Po chvíli čekání se předemnou ukáže to malé, zelené a roztomilé stvoření s úžasnýma očkama. Chikorita se na mě chvilku nerozvážně kouká a já jsem taky v rozpacích, protože je to nějaká chvíle co jsem se ji nevěnoval. Dřepnu si před ní a usměju se. "Ahoj Chikorito jak se máš? Optám se ji celkem nervoznim hlasem." Chikorita jen pozdvihne oči směrem ke mě a pořád jen kouká bez známek nějakého většího nadšení. Nejspíš je ráda, že je venku, ale taky na druhou stranu ji musí vadit, že jsem ji zanedbával. "Tak co budeme dělat?" Opět se na ni usměju a koukám. Od Chikority se mi nedostaně nějaké větší pozornosti, opět. Je to v celku pochopitelné, ale já se nevzdávám. Chvilku na zase koukám, usmívám se a nechávám aby si mě prohlížela. Po asi pětiminutové odmlce zase spustím: "Notak maličká, už se mě neboj. Chceš abychom zase byli kamarádi?" Usmívám se na ní a čekám jestli už povolí. Není to nějak slavné, ale na Chikoritě je už známka radosti. Nedává to však nějak extra na jevo. Jenom se usměje a pozdvihne oči. Doufám, že to byl úsměv. Aspoň to tak vypadalo. Pomaličku k ní natáhnu ruku. Musím opatrně protože nevím co mužu čekat. Kupodivu se ale nechá pohladit. Snažím se na ní udělat co nelepší dojem. Jednou rukou jí hladím a druhou rukou pomalu sahám do kapsy pro maličký pamlsek. Vytahuju malinkou sušenku a podávám ji Chikoritě.

2 Sylphe Sylphe | 29. března 2016 v 20:01 | Reagovat

[1]: Chikorita je strašně ráda, že jsi zpět. Spokojeně si od tebe vezme sušenku a otře se o tebe, jako kdyby byla kočkou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw