Chidori's Snivy

25. května 2014 v 9:48 | Deny el Infian
512-1
Shiny Snivy
Pohlaví: Holka
Level: 5

Sehranost s trenérem:
0%

Povaha:
Snivy je podstatně menší a drovnější než ostatní pokémoni jejího druhu. Bohužel to nekompenzuje ani její mrštnost či rychlost, protože je vcelku pomalá a neohrabaná. Kvůli svému antitalentu na všechny pohybové aktivity trpí velmi nízkým sebevědomím a výčitkami.

Věci které má u sebe:
---

Útoky:
Nárazový útok
Škrábavý útok

Ball:
Poké Ball

Další vývin:
lvl. 17 >>> Servine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chidori Chidori | 28. května 2014 v 12:22 | Reagovat

*Vyhodím pokeball před sebe a z něho vyskočí velmi málá Snivy.Hned mě upoutá její nepřirozená barva.*Ahoj Snivy,já jsem tvoje trenérka Chidori,tak doufám že jsi budeme skvěle rozumět.*Usměji se na ni a ona se na mě nedůvěřivě podívá*Snivy,nemusíš se mě bát,nic ti neudělám jen se chci s tebou skamarádit.*Znuvu se usměji.Podívám se do pokédexu a zjistím,že Snivy je o něco menší než by měla být.*Panejo, ty jsi mi ale maličká!*řeknu a Snivy začne natahovat.Spanikařím a přečtu si její povahu a o tom, že kvůli výšce trpí výčitkami a má nízké sebevědomí kvůli rychlosti.*Promiň,*začnu se omlouvat a kleknu si k ní.*, ale to přeci nevadí,že jsi malinká,já taky nejsem na svůj věk nějak extra velká a navíc jestli se vyvineš až na svou finální evoluci Serperior, tak budeš velká.A navíc jsi krásná Shiny pokemon,tak si víc věř!*Snivy na mě zvedne hlavu.*A nevadí,že jsi pomalá, chce to jen trénovat a za chvíli budeš velmi rychlá!*Snivy se na mě nadějně koukne a já se pousměji a stoupnu si*Takže Snivy co by jsi řekla na trénink?

2 Poki :3 Poki :3 | 31. května 2014 v 7:51 | Reagovat

[1]: Snivy se na chvíli cítila opravdu plná vysokého sebevědomí, ale jak jsi řekla slovo "trénink", zase začala popotahovat. "Sni-snivy snivy," řekne smutně. (Překlad: Ale já jsem strašně nešikovná..)

3 Chidori Chidori | 5. srpna 2014 v 20:08 | Reagovat

[2]: *poškrábu se na hlavě* Ale notak, ty určitě nejsi nešikovná! Určitě máš na něco talent,třeba ti perfektně půjdou útoky travního typu.*podívám se na ní* No tak Snivy, jen si trochu věř.Co kdyby jsi mi při našem prvním tréninku ukázala jaké útoky umíš a jak je umíš ovládat? A pak, což asi nerada uslyšíš, by jse mohli vyzkoušet a naučit tě rychlý útok.*Snivy se na mě polekaně podívá.* Nemáš se čeho bát Snivy,třeba ti to hned nepůjde, ale jak to budeme cvičit pořád dokola a dokola, tak za chvíli to budeš zvládat, uvidíš! Možná nám to zabere hodně času, ale bude to stát za to. Takže, co tomu říkáš?

P.S. Omlouvám se za svou dlouhodobou neaktivitu, ale ke konci školního roku jsem neměla čas kvůli testům a závěrečkám co jsme psali T_T A celej červenec jsem makala x) :D

4 Poki :3 Poki :3 | 6. srpna 2014 v 9:26 | Reagovat

[3]: // Nevadí, my taky neměli zrovna extra času na konci školního roku a za neaktivitu nevyhazujeme. :)
Snivy opatrně přikývne a pousměje se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw