Koordinátorská soutěž města Fallarbor: Dojmové kolo

31. března 2014 v 16:04 | Poki |  Koordinátorská soutěž města Fallarbor
Milý trenéři Pokémonů, vítejte na koordinátorské soutěži města Fallarbor! Přihlásili jste se sice jen čtyři ale to vůbec nevadí. Nyní bude probíhat první kolo soutěže - dojmové kolo. Kombinujte útoky, popisujte je co nejdetailněji a nezapomeňte, nejdůležitější je aby Váš Pokémon vyniknul.
Postoupit v soutěži mohou pouze dva koordinátoři!


Účastníci:
Bloom
Blaire
Matony
Tajja

Psát můžete do:
15. 4. 2014

Všem Vám přejeme hodně štěstí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blaire Blaire | 14. dubna 2014 v 21:22

*Měla jsem  trému a to pořádnou.Také to byla má první soutěž.Než jsem měla jít na řadu požádala  jsem si že chci bazén.Překvapivě říkali že by to šlo .Takže jsem byla v celku ráda.Oblékla jsem šaty v barvě mého Shiny Prinplupa abychom k sobě ladili.Když   oznámili mé jméno vyšla jsem a poklonila jsem se.V ruce jsem svírala pokébal s Prinplupem*Pod se jim předvést!*zakřičím a v proudu fialových bubliek se tu objeví můj Shiny Prinplup*Použij bušivý útok na ty fialové bublinky!*řekne mu a ten je rozbouchá na prach.Tudíž malé třpytky*Paráda kamaráde skoč do vody a Vodní vír!*Když Eidam použivej vodní vír ve vodě vypadá to jako by tam skutečně patřil.*Fajn pošli do něj bublinky!*zavolám na něj Bublinky pošle do víru a ty se otáčejí do kola po proudu víru.*Vyplavat skrz vír abys byl uprostřed!*Bylo to přesně  proti proudu což jsme procvičovali Prinplup se objevil uprostřed a otáčel se stejně jako bublinky ve víru.Všichni začnou tleskat a já se ukloním.Počkám na komentáře porotců a odejdu i s Eidamem kterého vrátím do pokébalu*

2 Tajja Tajja | Web | 15. dubna 2014 v 23:58

Dupala jsem po šatně tam a zpátky a nervozitou skoro nedýchala. Squirtle byl mimo už od včerejška. Předchozí den zbaštil kýbl zmrzliny a usnul. Nebo spíš hybernoval. A teď nám do vystoupení zbývalo ani ne 10 minut a já byla bez pokemona, protože želvák odmítal vylézt z krunýře. Paráda.
Ohlušující potlesk mi dal znát, že další účastník uspěl. Z šatny se krapet zelená vypotácela nějaká trenérka s pokeballem v ruce. Teď už jsem nefalšovaně panikařila. Protože jsem se potřebovala uklidnit, vsadila jsem na starý dobrý jekot. Když jsem byla utišena tlupou rozzuřených pořadatelů, všimla jsem si, že to Squirtla probralo a teď se klepe na židli. S vítězným jásotem následovaným dalším sprdem od organizátorů jsem k Bublovi přiskočila a začala mu kolem krku uvazovat kravatu. Nebránil se, lehce zezelenal a dál nehnutě seděl. Povzbudivě jsem ho objala, i když jsem se sama necítila o moc líp. "Zvládneš to. Věřím ti." Přikývnul. Usmála jsem se na něj, narazila mu na hlavu klobouk a vrátila ho do ballu. Po menší aférce, při níž se jeden ze soutěžících pozvracel do kouta, následně do zvratků spadl a omdlel, jsme byli na řadě. Nadechla jsem se, na pokeball připlácla pečeť a za zvuku přijíždějící sanitky jsem vyšla na pódium.
Cítila jsem se jak mravenec, kterého se někdo snaží upálit lupou uprostřed mraveniště. Mířily na mě stovky reflektorů a ještě více diváků mě pozorovalo. Nasucho jsem polkla. I v lehkých šatech jsem se potila jako Mamoswine. Všichni zmlkli a dívali se na mě. Jen na mě. Napadlo mě, jestli třeba nemám sukni vzadu vyhrnutou, když tak zírají. Žádný vánek jsem ale necítila, takže tohle bylo v cajku. Podívala jsem se na moderátorku. Taky nebyla zrovna svěží. nervózně na mě kývla. Došlo mi to. Asi už bych měla začít. Hehe... trápás... Nevadí. Ehm.
Zatvářila jsem se, jakože jsem to všechno plánovala a sebevědomě zvedla pokeball. Vyhodila jsem ho vysoko nad sebe.
"Squirtle, c'mon!" Modlila jsem se, aby se Bubla nerozhodl soutěž bojkotovat.
Pokeball rychle stoupal vzhůru, přičemž se lehce otáčel. V nejvyšším bodě se otevřel. Objevil se vyfešákovaný želvák. Lehce dotočil otáčku a obklopen malými, zlatě se třpytícími hvězdičkami roztáhl ruce, jako by chtěl všechny přítomné obejmout, a zářivě se usmál. Tohle vyšlo.
"Použij Nárazový útok," řekla jsem (snad) klidným hlasem. Ve skutečnosti se mi nepředstavitelně klepala kolena. Bubla lehounce došlápl na stále letící pokeball a odrazil se od něj. Rychlým útokem vyletěl vzhůru. Dostal se až nad poletující zlaté hvězdy a během letu se otočil hlavou dolů.
"Bublinky." Chytila jsem pokeball padající k zemi. Želvák, stále ještě hlavou dolů, vychrlil proud bublin směrem k podlaze, přímo na zářící chuchvalec hvězd. Místo toho, aby jedno zničilo druhé, všechny třpytky lehce pronikly do bublinek. Squirtle začal klesat k zemi. Zatímco proplouval množstvím zářících balónků, přetočil se do správné pozice. Nedopadl na podlahu, ale na jednu z bublin. Nepraskla, pružila. Lehce se prohnula. Čas na velké finále. Bubla pružnosti využil a jako od trampolíny se od bublinky odrazil.
"Švih ocasem!" vykřikla jsem nadšeně. Zatím vše vycházelo podle plánu. Zatím.
Jakmile Squirtle vyskočil, roztočil se. Metal piruetu jednu za druhou a jak stoupal vzhůru, ocasem postupně srážel všechny bublinky, které tak praskaly. Za želvákem se tak táhla vlna třpytek, složená z lesklých kapiček vody a miniaturních zbytků hvězd. A právě tehdy přišel ten fail. Želvák zakolísal a nedosáhnul na poslední bublinku. Snažil se vypadat, že ho to nevyvedlo z míry, když stoupání přestalo a on začal pomalu klesat.
Dopadl bezpečně na zem. Všude se vznášely třpytky. Mezi nimi jsem zahlédla zalesknout se i Squirtlovi slzy, když se na mě otočil.
Usmála jsem se na něj. I porotci si všimli, že se něco stalo. "Nevadí," naklonila se k Bublovi. "Vedl sis báječně, vážně."
Pak jsem si všimla té poslední, zrádné bublinky pomalu se snášející k zemi. Chytila jsem ji do dlaně. Ve vodě se odráželo světlo třpytek plujících okolo a hvězda uvnitř zářila jako malý plamínek. Vypadala skvostně. Zvedla jsem ji nad hlavu. Dav začal jásat. Né úplně nadšeně, ale tak nějak přiměřeně. Chytila jsem Bublu za ruku a společně jsme se uklonili.
Tu bublinku s hvězdičkou uvnitř mám dodneška. Nacpala jsem ji do mrazáku hned, jak byla možnost. Vždycky mi připomene to naše první, úžasně zpackané vystoupení. Byl jsi úžasný, Squirtle.

Komentáře jsou uzavřeny.

Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw