Tajja's Wartortle

28. února 2014 v 17:48 | Deny el Infian
3-2
Wartortle Bubla
Kluk
Level: 38

Sehranost s trenérem:
69%

Povaha:
Milovník vody a plavání, což ostatně není nic překvapivého vzhledem k tomu, že se jedná o vodního Pokémona. Je to strašný strašpitel a když má strach automaticky se schovává do svého krunýře.
Obdivuje všechny odvážné pokémony.

Věci které má u sebe:
Hračka Blastoise
(+ větší štěstí při tréninku)
Everstone
Věčný kámen

Útoky:
Nárazový útok
Švih ocasem
Bublinky
Hlavový útok
Ledový paprsek
Lámavý útok
Vodní dělo

Ball:
Poké Ball

Další vývin:
Věčný kámen > Nevyvíjí se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tajja tajja | Web | 28. února 2014 v 19:03 | Reagovat

Zavřela jsem za sebou dveře laboratoře, prošla brankou a vydala se na mé oblíbené místo u jezera. Vyhlédla jsem si krásný šutrák a pohodlně se na něj uvelebila. Pořádný nádech, ještě jednou jsem si ulízla rukou vlasy, upravila oblečení a pak už jen plna očekávání hodila pokeball před sebe. Viděla jsem záblesk a pak už jen ... krunýř. Nic jiného. Ach bože, chybí mi kus pokemona! Pak jsem však v té děsivé temnotě uvnitř krunýře uviděla problesknout dvě červené oči. Heuréka, něco je zřejmě uvnitř a téměř na 6,48% si jsem jistá, že to je Squirtle! Nenápadně jsem se přišourala blíž ke krunýři. Odkašlala jsem si. Nic. Zkusila jsem tedy na krunýř zaklepat. "Háló, je někdo doma?" To byla nejspíš chyba. Krunýř se zatřásl, poskočil a pak postupně začal odskákávat vzad. "Hej, počkej, tam je vod-" ŽBLUŇK! Super. Utopila jsem svého prvního pokemona. Na hladinu však vypluly bublinky a za nimi se vynořila hlava. Modrá hlava s červenýma očima. "Ééhmm... čus?" kvíkla jsem nervózně a mávla rukou na pozdrav. Hlava se nepohnula. "Mnóó..." začala jsem znovu a nevědomky si začala hrát s copy jako vždy, když jsem nervózní. "Já jsem tvá nová trenérka. Tajja. Nóó... těší mě." Nasadila jsem nervózní úsměv a mám podezření, že vypadal jako bych zadržovala prdy. Hlava zmizela pod hladinou. Bezva. Jsem bez pokemona. Ale já to nevzdám! Budu mít pokemona a ovládnu s ním celý svět!!! Muhahahaha! Dobře, trochu mi to ujelo. Malinko. Každopádně jsem rychle zahrabala v báglu a vylovila z něj malého plyšového Blastoise. "Přinesla jsem ti tohle." začala jsem nesměle. Super, mluvím tu sama se sebou. No proč né, že? Když se neobjevila žádná odezva, vstala jsem. Přešla jsem ke břehu jezera a plyšáka položila na zem. Na hladině se pořád neobjevilo ani kolečko. Povzdychla jsem si. "Já... myslela jsem si, že by se ti mohl líbit. Že budeš chtít, aby z tebe byl jednou taky silný Blastoise." Ke konci už jsem skoro šeptala. Ten Squirtle se mnou očividně nechtěl mít nic společného. Otočila jsem se k odchodu. "A taky jsem doufala, že toho dosáhneme spolu." Už jsem se neohlížela a vykročila směrem k domovu. Po pěti krocích, po těch nekonečně dlouhých, nejtěžších pěti krocích v mém životě jsem za sebou uslyšela šplouchnutí. Otočila jsem se. Na břehu stál Squirtle, kapala z něj voda a v rukou držel plyšového Blastoise. Obdivně se na něj zadíval a pak pohlédl na mě. Chvíli jsme se ani jeden nepohnuli. Najednou jsem ale věděla, že všechno bude v pohodě. Všechna nervozita ze mě opadla. Pořádně jsem se zazubila a řekla jsem: "Mám hlada, nezajdem na pizzu?"

2 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 28. února 2014 v 20:06 | Reagovat

[1]: Squirtle přikývne a s plyšákem, přitisknutým k sobě, se vydá za tebou.
+ 1% sehranosti

3 tajja tajja | Web | 1. března 2014 v 14:51 | Reagovat

Zamyšleně jsem zírala na jídelní lístek. Jaký je sakra rozdíl mezi houbovou pizzou a pizzou s houbami?!
"Tak co, Squirtle, na co máš chuť?" usmála jsem se na želváka. Ten se však jen neustále nervózně rozhlížel kolem sebe.
"Copak je?" zeptla jsem se ho. Než jsem dostala odpověď, přišel k nám číšník s našimi nápoji. Squirtle zmizel ve svém krunýři. Kývla jsem na číšníka jakože děkuju a že chci teda dvě sýrové pizzy. Potom jsem se obrátila zpět k pokemonovi. "Už je zase pryč, neboj se." Squirtle pomalu a vystrašeně vystrčil hlavu s krunýře. Usmála jsem se na něj. "Ty asi nebudeš zrovna společenský typ, že?" Squirtle vypadal, že se každou chvilku zase vrátí do krunýře. Starostlivě jsem se na něj zadívala. Nenapadlo by mě, že existuje ještě nějaký větší strašpytel, než jsem já sama. Protože jsem viděla, jak jsem k nám blíží číšník s naší pizzou, naklonila jsem se ke Squirtlovi blíž, následkem čehož vypadal ještě vyděšeněji než předtím, a pošeptala mu: "Kdykoliv budeš mít strach, vzpomeň si na svého plyšového Blastoise. Ochrání tě, víš? A já taky." zazubila jsem se na něj. Squirtle vylovil ze svého krunýře plyšáka. Když přišel číšník až našemu stolu a položil před nás talíře, Squirtle se vší silou přitisknul k Blastoisovi a s ním v náručí odolal pokušení zalézt do svého krunýře. Když obsluha odešla, přisunula jsem k němu jeho porci výborné sýrové pizzy. "Vidíš? Umíš být statečný. Jednou bude i z tebe silný Blastoise, který se nebojí vůbec ničeho. Co kdybychom se k tomu dnes trochu přiblížili? Řekněme nějakým pořádným tréninkem?"

P.S. Tím plyšovým Blastoisem je myšlena ta hračka, co jsem koupila v obchodě ;)

4 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 1. března 2014 v 15:56 | Reagovat

[3]: Squirtle, ač vystrašně a nejistě, přikývne.
+ 1% sehranosti

P.S. Já víím :)

5 tajja tajja | Web | 6. března 2014 v 20:43 | Reagovat

Nechala jsem Squirtlovi po tréninku pár dní, aby si odpočinul.
"Tak co, Squirlte, jak se cítíš?" zeptala jsem se ho. Popravdě, hrozně moc už jsem si chtěla chytit nějakého dalšího pokemona. To ale bude muset počkat, alespoň dokud mi Squirtle nebude plně důvěřovat. "Myslím, že by ses mohl zkusit naučit nový útok, víš? Bublinky. Není to tak silný útok jako bublinkový proud, ale za to jsou mnohem hezčí." Vytasila jsem se s bublifukem a začala kolem Squirtla foukat spoustu bublin. "Co ty na to?"

6 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 6. března 2014 v 20:58 | Reagovat

[5]: Squirtle po chvíli váhání nejistě přikývne.

7 tajja tajja | Web | 22. března 2014 v 18:57 | Reagovat

Po úžasném objevu při tréninku ohledně Squirtlovi lásky k plavání jsem se rozhodla se s ním zase o trochu sblížit. Jednou ráno (bylo to celém týdnu proleženém v posteli kvůli mému brilantnímu nápadu lézt do vody při 10°C) jsem do svého úžasného batohu ve tvaru pandy sbalila ručník, nafukovací míč, pod oblečení jsem nahodila sexy jednodílné plavky s Hello Kitty a se Squirtlem v závěsu jsem vyrazila směr koupák.
Bazén byl krytý, další prosmrkaný a prochcípaný týden bych už asi nedala. Zacálovala jsem vstupný, proplula šatnou a ladným skokem zvaný bomba jsem se vrhla do prvního bazénu, který jsem viděla. Což ostatně byla, jak jsem vzápětí zjistila, chyba, protože to nebyl bazén, nýbrž brouzdaliště. Když jsem s vody vylézala s boulí větší než moje hlava, zděšené matky mě častovaly četnými nadávkami, které se do záznamu nehodí, a odtahovaly ode mne svá drahá dítka, která nadšeně tleskala a povzbuzovala mě, abych svůj epesní výkon zopakovala. Se smíšenými pocity a s čůrkou krve stékající mi po tváři jsem se došourala až ke Squirtlovi, který stál na okraji bazénu. Koutky mu podezřele cukaly. Zamumlala jsem něco v tom smyslu, že to bylo schválně, a zamířila jsem i se želvákem ke skluzavkám. Tam jsem narazila na velice milého pana plavčíka, který mě seřval, že prý jim svýma červenýma krvinkama znečistím bazén. Když jsem mu vysvětlovala, že mít moje krvinky osobně v bazénu je vlastně pocta, vytasil se s dětskými náplastmi. Na jedné byla princezna a na druhé Medvídek Pů. Že prý měl ještě s upírem, pak ale přijel plavecký zájezd z dívčí školy a všechny z nějakého důvodu potřebovaly náplast. Vybrala jsem si Medvídka Pů, protože princezny už jsou prostě out, to ví každý.
Se svým zvířectvem čítající želvu, kotě a medvěda jsem se tedy vydala směr tobogán. Squirtle se už zřejme nemohl dočkat, protože když jsem s jazykem až na kolenách udýchaně vylezla na poslední schod, už na mě netrpělivě čekal. Když jsme přišli na řadu, usadila jsem neustále se vrtícího Squirtla před sebe, udělala jsem si z plavek tangáče, aby to jelo dostatečně rychle, a pak už jsme svištěli tobogánem dolů. Dole jsme udělali pořádnou bombu a s uspokojením sledovali bručící dav lidí, které jsme nahodili. Všimla jsem si, že mezi nimi byla i jedna blondýna s nalakovanými nehty a vlasy pečlivě smotanými do drdolu, které teď z očí stékala proudem řasenka. Mise splněna.
To už mě Squirtle táhl k plaveckému bazénu, kde se to jen hemžilo závodícími pokemony. Nakonec mě v tom ovšem nechal, protože sám skočil do bazénu a dal se do plavání. Vyjeveně jsem za ním zírala, dokud mi nějaký týpek neprokázal laskavost a do vody mě nestrčil. Následoval ukázkový placák, při kterém jsem padla na roh jednoho Seakinga, tudíž se opět přihnal onen krvinkynenávidějící plavčík a vnutil mi další náplasti. Mezitím si Squirtle přeplaval celý bazén tam i zpět a teď se už smích ani nesnažil skrývat, ale zcela otevřeně se mi řehtal. Prohlásila jsem, že pro dnešek to už balím a zakotvila jsem v bublinkové vířivce ve společnosti důchodců nadávající na své klouby.
Když jsem už měla téměř veškeré informace o nehtové plísni, zubních náhradách a příčescích, uslyšela jsem ťapkání, následované bombou a gejzírem vody. Geronty to spláchlo, já jsem se ale stihla omotat kolem zábradlí. Pár kostí mi pokřupalo, když jsem se snažila se odmotat, nakonec se ale podařilo a já uviděla před sebou vysmátýho Squirtla.
"Ty jsi ve vodě vážně úplně jiný, víš to?" usmála jsem se na něj. Želvák se zazubil (myslíte, že má želva zuby?) a začal ve vodě dovádět. Já seděla na bublinkách a sledovala ho, protože mi mé nynější chatrné zdraví nedovolilo dělat prudší pohyby. Když se na jeden kratičký okamžik Squirtle vynořil z vody, najednou bublinky přestaly bublit. Vyletěla ode mě jedna nadávka, povzdychla jsem si a začala se zvedat. Squirtle na mě však vyrukoval se svým Sqeidou (vždycky mi to tak znělo, já za to nemůžu :D), takže jsem si zase poslušně sedla. Pak se želvák nadechl a zmizel pod vodou. Najednou to v bazénu začalo opět bublit, i když jen málo. Potom se Squirtle vynořil vedle mě a z pusy vypouštěl Bublinky. "Paráda, už ti to začíná jít!" smála jsem se. Když kolem mě začal želvák skákat po svých vlastních bublinách, něco mě napadlo.  Chvíli jsem nad tím uvažovala, a pak jsem se ho s úsměvem zeptala: "Squirtle, co bys řekl na přezdívku? Třeba Bubla?"

8 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 23. března 2014 v 7:48 | Reagovat

[7]: PRINCEZNY NEJSOU OUT!!!!!!!!!!!! DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD':
Jinak Squirtle přikývne.
+2% sehranosti

9 tajja tajja | Web | 23. března 2014 v 13:27 | Reagovat

"Ahoj, Bublo." řekla jsem a sedla jsem si naproti němu. Pokusila jsem se o úsměv. "Jak se ti včera líbila výprava? Vím, že nakonec to moc nedopadlo, ale... bylo tam krásně, nemyslíš?" Squirtle zarytě mlčel. "Víš, on ten Darth je ... no, rozhodně se nemusíš bát, že ti ještě něco udělá, dobře? Nenechám ho už se k tobě ani přiblížit, to ti slibuju."

10 Poki :3 Poki :3 | 23. března 2014 v 13:33 | Reagovat

[9]: Squirtle přikývne a usměje se.

11 tajja tajja | Web | 23. března 2014 v 13:39 | Reagovat

Úsměv jsem mu s potěšením oplatila. "Fájn, co tohle. Budeme trénovat a pak ho vyzveme na zápas! I když je vcelku možné, že on vyzve jako první nás... co myslíš? Chtěl bys s ním zápasit?"

12 Tajja Tajja | Web | 27. března 2014 v 20:11 | Reagovat

Nejistě jsem povolala Squirtla. Zdál se být v dobré náladě. To je dobře. Po tomhle už nejspíš tak dobrá nebude.
"Ahoj, Bublo..." začala jsem. Želvák se na mě usmál. Opatrně jsem mu úsměv opětovala. "Nedaleko je město Fallabor. Je tam krásně, víš?" Nevěděl. Ale to je jedno. "Pořádají tam takovou malou akci. Takovou... soutěž." Musím na něj pomalu. Jinak se mi tu sesype. "Už jsem ti to říkala, pamatuješ? Že jsem koordinátorka. Já se snažím na ty soutěže tak nějak... specializovat." Bubla po mě vrhnul nechápavý pohled. A já bych se radši vrhla z okna, než podstupovat tohle. "Ta soutěž spočívá v tom, že pokemon tam předvede své útoky, pohyby a tak podobně, víš? Prostě... vystoupení. A v dalším kole jsou zápasy." Squirtle se zatvářil krapet zděšeně. "Do začátku soutěže zbývá ještě nějaký čas, pořádně bychom potrénovali. A co se zápasů týče, myslím, že by nám určitě někdo ze zdejších trenérů mohl ... hm, řekněme udělit lekci." Klekla jsem si k němu a pohladila ho. "Máš ohromný potenciál, Squirtle. Já to vím. Ti lidi tam ti budou tleskat. Na tréninku jsem viděla, čeho všeho si schopný. Věřím, že bys to zvládl skvěle. Zkusíme to?"

13 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 28. března 2014 v 10:25 | Reagovat

[12]: Squirtle tě vyděšeně sleduje a váhá.

14 Tajja Tajja | Web | 28. března 2014 v 15:55 | Reagovat

Usmála jsem se. "A co tohle, Squirtle, dáme si trénink. Zkusíme dát dohromady nějaké to vystoupení a podle toho, jak to budeš cítit, se zúčastníme nebo ne. Dobře?"

15 Poki :3 Poki :3 | 28. března 2014 v 17:11 | Reagovat

[14]: Squirtle souhlasí, stále má strach.

16 Tajja Tajja | Web | 2. dubna 2014 v 19:37 | Reagovat

"Tak jak se ti líbil trénink, Bublo?" zeptala jsem a sedla jsem si naproti němu. "Opravdu se ti na něm dařilo. Myslíš, že teď bys už chtěl jít na tu soutěž?"

17 Poki :3 Poki :3 | 3. dubna 2014 v 14:18 | Reagovat

[16]: Squirtle už proti soutěži nic nemá. Myslí si že by to mohl zvládnout.

18 Tajja Tajja | Web | 16. dubna 2014 v 20:51 | Reagovat

Měla jsem dobrou náladu. V dojmovém kole soutěže jsme si vedli neočekávaně dobře, byla jsem na Bublu pyšná.
Stavila jsem se v Pokemňam a pokekřup - dobrůtky pro každý chrup! a koupila mu mega balení sušenek pro vodní typy. Smrděly po řasách.
Vrazila jsem do pokoje jako velká voda. Ne, to je špatné přirovnání. Voda by Squirtlovi nevadila. Ze mě měl málem infarkt.
"Bublóóóóó!" zařvala jsem. Schoval se do krunýře. Sakra. "Počkej, počkej, neschovávej se! Chtěla jsem ti říct, jak dobře ti to šlo a taky ti dát tyhle chlorofylní sušenky..."
Na jídlo želvák zareagoval a objevila se mu hlava. Zatřepala jsem před ním smradlavým balíčkem. V tu chvíli se Squirtlovi objevili ruce a nohy a už pádil ke mně. Začal přede mnou nadšeně poskakovat.
Usmála jsem se. "No dobře, tu máš." dřepla jsem si k němu, roztrhla balíček a celý mu ho podala. Bubla se rozzářil jako sluníčko, nacpal si du pusy celou hrst keksů a upaloval k mé posteli, na kterou vyskočil a pohodlně se uvelebil. V tom je výhoda vodních typů. Žádné chlupy.
Sedla jsem si vedle něj. Želvák mi nabídl jednu z těch smradlavých věcí. "Nene, díky. Nějak nejsem na... vodní plevel." Squirtle pokrčil rameny a cpal se dál. "Víš, říkala jsem si, že před zápasovým kolem bychom měli potrénovat. Náš protivník je silný." Dál se ládoval sušenkama. "Taky je tu možnost, že se u příštího tréninku vyvineš. Chtěla jsem vědět, jestli... no, jestli proti tomu nic nemáš. Co ty na to?"

19 Poki :3 Poki :3 | 17. dubna 2014 v 8:35 | Reagovat

[18]: Squirtle ti s plnou pusou odpoví, že by se moc rád vyvinul, trochu tě při tom poprská.

20 Tajja Tajja | Web | 20. dubna 2014 v 23:54 | Reagovat

Setřásla jsem ze sebe kousky sušenek. "Hlavně, že ti chutná," zasmála jsem se. "Fajn, je čas na trénink!"

21 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 21. dubna 2014 v 9:10 | Reagovat

[20]: Squirtle přikývne.

22 tajja tajja | 21. dubna 2014 v 11:42 | Reagovat

"Paráda, Bublo, vyvinul ses!" zařvala jsem a objetím ho málem udusila. "Včera sis na tréninku vedl úžasně. A já tu mááám... další balení chlorofylních sušenek!" Wartortlovi se rozzářily oči, když jsem mu pytlík podala. "Říkala jsem si, že bychom mohli zkusit trénink i s Absolem, aby jste se lépe poznali. Přemýšlela jsem o Ledovém paprsku, ten by se hodil vám oběma, co ty na to?"

P.S. Můžu v jednom tréninku naučit dva pokemony stejný útok?

23 Tajja Tajja | Web | 26. dubna 2014 v 18:21 | Reagovat

Zavřela jsem dveře pokoje a přistoupila ke koši s vejcem. Žádná změna.
Absol by kolem něj obtočený, vypadalo to, že spí. Když jsem se ale přiblížila, zvedl hlavu. Usmála jsem se na něj a z pokeballu vyvolala i Bublu. Všichni jsme si sedli kolem vajca.
"Takže ..." přemýšlela jsem, jak začít. Oba na mě koukali a čekali, co ze mě vypadne. "No, z tohoto vejce se nám vylíhne další parťák," řekla jsem a položila ruku na vejce. Bylo teplé. "Předtím, než se to stane, jsem ale přemýšlela nad tím, že bychom si sehnali dalšího člena do týmu. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím souhlasíte."

24 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 27. dubna 2014 v 7:54 | Reagovat

[23]: Oba pokémoni souhlasí. A vejce taky.

25 Tajja Tajja | Web | 15. června 2014 v 21:55 | Reagovat

Naštvaně jsem mrskla tužkou po učebnici dějepisu. Předposlední týden a já se furt musím šrotit. To je na houby.
Letmo jsem přejela pohledem přes stále nevylíhnuté vejce, ušklíbla se a nakonec povolala z pokeballu želváka. Trochu smutně a ukřivděně se na mě podíval.
"No jo, omlouvám se, Bublo, poesldní dobou nějak nebyl čas ani nálada. Ale co kdybychom si to teď vynahradili? Co si něco zahrát?" Zavřela jsem učebnici a sedla si na zem před Wartortla.

26 Danielio Danielio | 15. června 2014 v 22:05 | Reagovat

[25]: Wartortle přikývne, rád by si něco zahrál.

27 Tajja Tajja | Web | 15. června 2014 v 22:10 | Reagovat

Upadla jsem do stavu hlubokého přemýšlení. Nakonec tam něco zarachotilo a můj mozek vyplivl nápad.
"Co takhle pantomimu?" Vrhla jsem se k počítači. "Tohle náhodně vybere nějakého pokemona, kterého budeš předvádět a já budu hádat. A pak se prohodíme. Co ty na to?"

28 Danielio Danielio | 16. června 2014 v 18:31 | Reagovat

[27]: Wartortle souhlasí, ale chce abys šla první.

29 Tajja Tajja | Web | 16. června 2014 v 19:07 | Reagovat

Když se Bubla usadil, nechala jsem si na komplu vyflusnout nějakého pokemona. Když jsem uviděla výsledek, protáhnul se mi obličej. Ale Bubla mě pozoroval a tak jsem nemohla švindlovat. Chvíli jsem dumala. No nic, vezmu to rychle.
Ulízla jsem si vlasy dozadu a za opasek nacpala deku tak, že mi obě poloviny zakrývaly zadek. Pak jsem se postavila jako sumo zápasník a pořádně vyplázla jazyk. Završila jsem to kutálením po pokoji. Nakonec jsem se zastavila a ještě jednou pořádně vyplázla jazyk.

30 Danielio Danielio | 19. června 2014 v 20:13 | Reagovat

[29]: Wartortle se pořádně zasměje, pak nad tím ale popřemýšlí. Po chvíli se zeptá, zda to byl Lickitung.

31 Tajja Tajja | Web | 21. června 2014 v 18:36 | Reagovat

"A máme tu vítěze!" zajásala jsem. Jsem lepší herečka, než jsem si myslela. "Fajn, výměna?"

32 Tajja Tajja | Web | 31. srpna 2014 v 14:47 | Reagovat

Sedla jsem si na postel. Želvák byl vedle mě.
"V tom zápase sis vedl skvěle, Bublo. A na tom tréninku taky," pohladila jsem ho po hlavě. Usmál se na mě. Oplatila jsem mu to. "Ty se mi opravdu lepšíš před očima, víš to?" zasmála jsem se. Přidal se. "Mám něco, co bych ti chtěla dát. Ale nevím, jestli to přijmeš." Zašmátrala jsem v kapse a vytáhla šutr. Wartortle se na něj zkoumavě podíval. A pak nechápavě na mě. "Tohle je Věčný kámen, Bublo. Je to něco, co ti znemožní se vyvinout. Byl bys už napořád Wartortlem." Začala jsem kámen otáčet v rukách. "Víš, je to jenom na tobě, to ti chci říct hned na začátku. Ale mně by se líbilo, kdybys zůstal tak, jak jsi teď. Když se vyvineš v Blastoise, budeš hrozně veliký. Během toho zápasu s Bastiodonem sis určitě všiml, jak byl mohutný ale i pomalý a nemotorný. Ty jsi byl oproti němu jako kulový blesk. Když budeš tak veliký, nebudeš se už moct ráchat u nás ve vaně. Nebudeš moct lehávat na mé posteli. Nebudeš mít svůj krásný ocas." Laskyplně jsem přejela rukou po želvákově úžasném ohonu. "A přiznávám, že i na soutěžích by to bylo lepší. Ovšem konečná volba je jenom na tobě, dobře? Chci, abys byl šťastný, Bublo."
Byl to dlouhý proslov, ale zadoufala jsem, že i účinný. Položila jsem před Wartortla kámen a vyčkávala na odpověď.

33 Tajja Tajja | 7. září 2014 v 12:27 | Reagovat

Odkašlala jsem si, když Bubla na ten šutr čuměl už týden. Začínala jsem mít přesezený zadek.

34 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 7. září 2014 v 17:16 | Reagovat

[33]: Bubla přemýšlel vskutku dlouho. Poté si kámen bezeslova vzal.

35 BbnvExhari BbnvExhari | E-mail | Web | 20. září 2017 v 23:13 | Reagovat

student loan calculator - http://paydayvax.org/
payday cash advance loan <a href="http://paydayvax.org/">fast cash loans</a> ’

36 Vrbyoffelm Vrbyoffelm | E-mail | Web | 21. září 2017 v 8:44 | Reagovat

loan payment calculator - http://loansvtna.org/
easy payday loan online <a href=http://loansvtna.org/>fast payday loans</a> ’

37 Hhhjdweply Hhhjdweply | E-mail | Web | 22. září 2017 v 0:25 | Reagovat

check cash advance
<a href="http://personalacrb.org/">personal loan online</a>
same day payday loans online
<a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loan</a> ’

38 Bbecunwify Bbecunwify | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:16 | Reagovat

business loans bad credit
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a>
payday loans
<a href="http://paydayvax.org/">fast payday loans</a> ’

39 Blopqueuep Blopqueuep | E-mail | Web | 22. září 2017 v 10:57 | Reagovat

application cash fast loan
<a href="http://loansvtna.org/">best payday loans</a>
payday day loans
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans no credit check</a> ’

40 FfvBaidly FfvBaidly | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:18 | Reagovat

medicament cialis
<a href="http://cialisovnnc.com/">generic cialis</a>
how to take cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>generic cialis</a> ’

41 FvvsToubre FvvsToubre | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:08 | Reagovat

cialis singapore
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis online</a>
cialis for sale nyc
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a> ’

42 Vqvqpoign Vqvqpoign | E-mail | Web | 24. září 2017 v 16:43 | Reagovat

generic cialis 5mg
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
cheap cialis soft
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

43 FfvgBaidly FfvgBaidly | E-mail | Web | 24. září 2017 v 16:51 | Reagovat

is cialis safe for women
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
tadalafil cialis
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

44 LdvIonits LdvIonits | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:51 | Reagovat

generic viagra india
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
viagra brand cheap
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

45 BbnhGueddy BbnhGueddy | E-mail | Web | 25. září 2017 v 17:30 | Reagovat

free sample viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">generic viagra</a>
cheap viagra generic
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra</a> ’

46 AzsvIonits AzsvIonits | E-mail | Web | 26. září 2017 v 4:46 | Reagovat

how to buy viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
viagra brand 50 mg generic
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

47 LvvdFreext LvvdFreext | E-mail | Web | 27. září 2017 v 8:32 | Reagovat

canada viagra - https://viagraciom.com
viagra facts <a href=https://viagraciom.com>cheap viagra</a> ’

48 Pameindice Pameindice | E-mail | Web | 28. září 2017 v 15:18 | Reagovat

consolidate credit card debt
<a href="https://installmentsvfacr.com/">installment loan</a>
moneytree payday loans
<a href=https://installmentsvfacr.com/>bad credit installment loans</a> ’

49 Fvthsunwify Fvthsunwify | E-mail | Web | 28. září 2017 v 22:58 | Reagovat

online payday loan companies
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance america</a>
online loans
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance loans</a> ’

50 Ikmequeuep Ikmequeuep | E-mail | Web | 28. září 2017 v 23:08 | Reagovat

cash advance online
<a href="https://paydayrvjlo.com/">get payday loan</a>
bad credit payday loans
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans bad credit</a> ’

51 Fvtequeuep Fvtequeuep | E-mail | Web | 30. září 2017 v 19:08 | Reagovat

apply loan bad credit
<a href="https://loansonlinevaec.org">same day payday loan</a>
speedy cash
<a href=https://loansonlinevaec.org>online payday loans</a> ’

52 MuntrCreme MuntrCreme | E-mail | Web | 3. října 2017 v 22:08 | Reagovat

best price viagra
<a href="http://sexviagen.com/">buy viagra</a>
viagra pill
<a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

53 Fwjjqueuep Fwjjqueuep | E-mail | Web | 3. října 2017 v 22:09 | Reagovat

apply for a payday loan
<a href="https://paydayllae.com/">pay day loan</a>
bad credit loans for military payday loans for military
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

54 Vbwgxoffelm Vbwgxoffelm | E-mail | Web | 5. října 2017 v 5:56 | Reagovat

speedy cash payday loans online - https://paydayllae.com/
payday loans no credit check online <a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

55 Kdbccfjoisk Kdbccfjoisk | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 11:13 | Reagovat

consolidate http://paydayloansonlinenow.us.com/
advance cash loan payday payroll <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loans online direct lenders</a>

56 MunbsExhari MunbsExhari | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 19:25 | Reagovat

freedom debt relief reviews - http://paydayloans-online.us.com/
debt counseling <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans direct lenders</a> ’

57 Kdsnfjoisk Kdsnfjoisk | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 16:00 | Reagovat

cash advance https://24hrspaydayloans.com/
fast online payday loans <a href=https://24hrspaydayloans.com/>fast payday loans</a>

58 Dbsdbunwify Dbsdbunwify | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 11:37 | Reagovat

cash 2u payday loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">payday loans near me</a>
no credit check payday loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">payday loans online</a>

59 Dbsabggunwify Dbsabggunwify | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 19:01 | Reagovat

cash money payday loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans online same day</a>
loan affiliate programs
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans</a>

60 Dsbgunwify Dsbgunwify | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 22:56 | Reagovat

check cash advance
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday loans online</a>
fast payday loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">online payday loans</a>

61 Dsbgbunwify Dsbgbunwify | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 21:27 | Reagovat

biggest cash payday loan
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">pay day loans</a>
payday loans for
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">online payday loans no credit check</a>

62 Zbstoffirm Zbstoffirm | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 6:03 | Reagovat

instant loans bad credit
<a href="https://paydayvtuloans.com/">online payday loans no credit check</a>
1500 payday loan guaranteed
<a href=https://paydayvtuloans.com/>online payday loans direct lenders</a>

63 Zqvyoffirm Zqvyoffirm | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 16:09 | Reagovat

american payday loans inc
<a href="https://cashikdadvance.com/">cash advance loans</a>
cash advance payday loans online
<a href=https://cashikdadvance.com/>payday loans online direct lenders only</a>

64 Dndunwify Dndunwify | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 23:49 | Reagovat

1st payday loan free
<a href="https://paydayvtulo.org/">personal loans</a>
payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday loans online same day</a>

65 Dbsunwify Dbsunwify | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 2:29 | Reagovat

advanced payday loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">payday loans</a>
instant loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">get installment loan</a>

66 FaaBaidly FaaBaidly | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 3:47 | Reagovat

cialis daily use
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis no prescription</a>
generic cialis does it work
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis soft tabs</a> ’

67 FdnToubre FdnToubre | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 13:31 | Reagovat

cialis by mail
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
buy generic cialis in canada
<a href="http://cialisoakdm.com/">buy generic cialis online</a> ’

68 Dxvunwify Dxvunwify | E-mail | Web | 3. února 2018 v 20:23 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance lenders</a>
emergency personal loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">loans payday</a>

69 TvbUnoth TvbUnoth | E-mail | Web | 7. února 2018 v 18:42 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">payday loans</a>
bad credit home loans https://24paydayloan.org/ - payday loans online

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw