Lukyner's Charmeleon

26. února 2014 v 18:23 | Poki
2-2
Shiny Charmeleon Scarlet
Pohlaví: Holka
Level: 24

Sehranost s trenérem:
64%

Povaha:
Charmeleon je neskutečně pyšná na to, že je shiny, což je častečný důvod toho, že tolik dbá na svůj vzhled. Touží po tom být mezi ostatními populární. Miluje květiny. Má slabé drápy.

Věci které má u sebe:
Hračka Charizard
(+ větší štěstí při tréninku)

Útoky:
Uhlíkový útok
Rychlý útok
Nárazový útok
Kouřová clona

Ball:
Poké Ball

Další vývin:
lvl. 36 >>> Charizard
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lukyner Lukyner | 26. února 2014 v 23:22 | Reagovat

V hlavě jsem si připravoval, co povím. Vyhodil jsem pokeball kousek od sebe. Vše kolem pohltilo sytě bílé světlo, ale o chvíli později už vše bylo tak jak má být. Ale přeci jen přibylo něco nového - na zemi vedle rozevřeného pokeballu se krčil malý dračí pokemon se zlatavou kůží a plápolajícím plamínkem na konci ocasu. Bylo zřetelné a v celku i jasné, že má strach.
"Neboj maličká, nemáš se čeho bát. Říkají mi Lukyner a jsem začínající trenér pokemonů. Asi si říkáš, kde tu jsi a co tu děláš. Dovol mi, abych ti to objasnil. Každý trenér si na svou cestu volí u profesora nebo profesorky, záleží na tom z jakého regionu pocházíš, svého prvního pokemona. Ten je trénérovi oporou a společníkem na jeho cestách a jen za pomoci něj si trenér může chytit další členy do svého šestičlenného týmu. Takový startovní pokemon je velmi důležitý a užitečný a já jsem si zvolil právě tebe, aby jsi mě doprovázela na mých cestách." Charmander se zdá stále ještě vyděšená a tak ve svém proslovu pokračuji. "Společně budeme trénovat a učit se nové útoky a tak budeme sílit a postupně se budou zvyšovat tvé levely a znalosti útoků. To se nám pak bude hodit při zápasení, jelikož jsem se rozhodl pro dráhu trenéra a tak je naším hlavním a prvotním cílem porazit všech šest trenérů stadionů a dostat se do pokemonní ligy. Tam se dostávají pouze ti nejlepší trenéři s nejlepšími pokemony a toho bych chtěl docílit. Samozřejmě že to nebudeme s trénováním nějak přehánět, ale jednou za čas bychom si dali takový větší trénink, ve kterém bychom se pokusili naučit nějaký ten nový útok. Ale nepředbíhejme, vraťme se zpět do reality." Charmander stále se strachem v očích kývne. "Nestyď se, vážně nemáš proč. Jsi krásný pokemon a ještě ke všemu s velmi vzácným zbarvením, o to více by ses měla ukazovat, aby každý viděl tvou krásu. Mimochodem, slyšel jsem že máš ráda květiny, tak tady máš kvítek pampelišky, barvou k tobě bude ladit." Podal jsem Charmander květinu a ta si jí už s minimální bázní vzala. "Tak se mi to líbí, vidíš že se nemáš čeho bát. Počkat, určitě už máš hlad! Už je to přeci jen nějaká doba, kdy jsem si tě vzal z laboratoře a tobě už jistě vyhládlo, nemám pravdu? Ale neboj se, to hned napravíme. Někde v batohu bych měl mít nějakou dobrotu pro tebe a samozřejmě něco k zapití žízně." Začal jsem štrachat v batohu a po chvíli jsem před Charmander položil kovou misku a nalil do ní pramenitou vodu z lahve. "A tady máš něco k zakousnutí." Usměju se a podám Charmander sušenku. Ta se do ní hned s chutí vrhne a o několik minutek později už je snědená. "Teda ty ale musíš mít hlad! Tak tu máš, vezmi si ještě jednu." Mezitím z Charmander zcela odpadnul strach a začala se mnou komunikovat. Po vypití vody byla opět plná síly a energie a vypadala ještě lépe, než-li jsem jí povolal z pokeballu. "A než se vydáme na naší cestu, měl bych tu ještě něco k vyřešení, než vyrazíme. Líbilo by se ti nějaké jméno? Jménem by ses odlišovala od jiných Charmanderů a pro mě by bylo mnohem jednodušší volat tě jménem. Co bys řekla na jméno Scarlet?"

2 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 27. února 2014 v 10:01 | Reagovat

[1]: Charmander, nadšená z tolika pozornosti, horlivě přikývne na souhlas.

3 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 27. února 2014 v 10:03 | Reagovat

[1]: Mimochodem + 1% procento, bych zapomněla zmínit :)

4 Lukyner Lukyner | 27. února 2014 v 15:47 | Reagovat

[3]: Děkuju moc ᶺᶺ

5 Lukyner Lukyner | 31. března 2014 v 18:18 | Reagovat

*Jelikož jsem se tu dlouho neukázal, trochu se bojím, jak na mě Scarlet bude reagovat. Seberu odhodlání a popadnu pokeball, ukrývající mého zatím jediného pokemona - Charmader. Zmáčknu kulaté tlačítko uprostřed a vhodím pokeball před sebe. Místo kolem mě ozáří pronikavé bílé světlo. Bylo natolik jasné, až jsem musel zavřít oči. Až po několika vteřinách se dalo opět je otevřít. Když jsem tak učinil, spatřil jsem před sebou mládě draka zlatavé barvy.*
"Ahoj Scarlet, jak se máš? :) Hrozitánsky se ti omlouvám, že jsem se ti teď dlouhou dobu nevěnoval, to se ale od nynějška pokusím napravit. Jelikož jsme mou vinou zameškali několik tréninků, máme co dohánět ale s tvou pílí a tvým talentem to jistě zvládneme levou zadní. Mimochodem, nemáš hlad? Určitě už máš pořádný hlad! Tu máš, nejprve nasbírej vitamíny z toho jablka." *S těmito slovy podám Charmander červené, krásně naleštěné jablko. Ta se do něj okamžitě zahryzne. Když má dojedeno, postavím před ní mističku s vodou, plnou po okraj. Mezitím co si Scar užívá vodu plnými doušky, vytáhnu ze skříňky ještě pytlík s granulemi pro ohnivé pokemony a nasypu je do druhé misky, kterou položím vedle té předešlé na vodu. maličká Charmander byla skutečně velmi hladová a než jsem se nadál, obě misky byly prázdné.*
"Ty jsi ale jedlík! Pořád ti to ještě nestačilo? Tak tady, vezmi si ještě tenhle bonbón, ale pozor! Není to ledajaký bonbón, ale Rare Candy. Je to takový pamlsek, který když sníš, získáš tím jeden level k dobru a navíc nabereš novou sílu a energii, to se nám hodí." *Podám Scar bonbón a ta si ho s chutí dá do tlamičky. Hned po tom začala vypadat o dost šťastněji a zdravěji.*
"Páni, teď už vypadáš o moc lépe. Ještě jednou se ti omlouvám, ale od teď už to snad bude dobré a budeme po většinu času spolu. Ale nyní mi prosím poraď, co by jsi nyní chtěla dělat? Buď si spolu můžeme hrát a nebo se spolu vrhneme na nějaký odlehčenější trénování nového útoku. Jsi rozhodnutá? :)"

6 Poki :3 Poki :3 | 31. března 2014 v 18:28 | Reagovat

[5]: Scarlet by si ráda dala trénink.
+ 1 lvl. (za Rare Candy)

7 Lukyner Lukyner | 21. dubna 2014 v 16:25 | Reagovat

"Páni Scarlet, ty ses vyvinula! Moc ti gratuluji, jsi nádherná! Jinak tě ještě chci moc pochválit za trénink. Nejen že ses Kouřovou clonu naučila, ale celý trénink jsi dávala pozor a všechno jsi hned pochopila. Chtěl bych si s tebou dnes dát ještě jeden trénink, abychom naposledy využili zdvojnásobení, ale tentokrát by šlo pouze o procvičování, nikoliv o naučení nového útoku. Doufám že ti to nevadí a pokud ano, ozvi se :) Mimochodem, tady máš Oran berry, za dnešek si jí rozhodně zasloužíš :)

8 Poki :3 Poki :3 | 21. dubna 2014 v 19:03 | Reagovat

[7]: Charmeleon si Oran Berry opatrně vezme a sní jej tak aby se nezašpinila. Slušně ti za něj poděkuje a usměje se.

9 Lukyner Lukyner | 13. října 2014 v 22:12 | Reagovat

Dávám Scarlet dvě skleničky medu (+16% sehranosti) a kostku ledu (+5% sehranosti) :)

10 Sylphe Sylphe | 14. října 2014 v 6:57 | Reagovat

[9]: Scarlet to vše s radostí sní,ovšem tak aby se neušpinila.

11 Lukyner Lukyner | 14. října 2014 v 21:37 | Reagovat

Opět dávám Scarlet 2x skledničku medu (+16% sehranosti) :D

12 Sylphe Sylphe | 15. října 2014 v 15:02 | Reagovat

[11]: Scarlet se na tebe trochu udiveně podívá,ale pak to sní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw