Jedenáctá cesta

24. února 2014 v 20:03 | Deny el Infian
Rozhodneš se prozkoumat třetí cestu, na ceduli, jež jí označuje se dozvíš, že když po ní půjdeš, narazíš na místo, kde můžeš chytit jakýkoliv typ Pokémonů s různorodými levely a nezáleží, jaký level bude mít Pokemon, se kterým chceš divokého Pokémona chytit. Ale pozor! Chytání je vyhrazené pouze pro koordinátory a chytat můžeš jak zápasem tak přátelstvím. Pamatuj ovšem, že při zápasu smíš použít vždy jen jednoho Pokémona a nesmíš Pokémony střídat.
Když to všechno dočteš a zapamatuješ si pokyny, vydáš se po cestě vstříc novým Pokémonům.
Hodně štěstí!
Pokémoni, které zde aktuálně můžeš nalézt:
.#574 Gothita
.#134 Sylveon
.#418 Buizel
.#682 Kirlia
#025Girafarig
.#155 Natu
chatot_md2_artChatot

Do komentáře napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Jakým způsobem Pokémona chytáš (Zápas/Přátelství)
4. Průběh chytání
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 C.C. C.C. | 5. března 2014 v 20:51 | Reagovat

1. Oshawott
2. Piplup (Pim)
3. Přáteství
4. Já a Pim jdeme po cestě. Pim chtěla trénovat, ale já ji utnula. Bylo na ní vidět, že je po včerejšku stále unavená. Byla na mě naštvaná, páč chce být nejlepší, jenže to nemůžeme přehánět. Jdeme chvilku mlčky, když v tom najednou přede mě vyskakuje z houští malÿ, roztomilý, ale rozzuřený pokémon. Jsem překvapená a vyndavám  pokedex, abych si zkontrolovala, co je to za pokémona. oshawott. Toho musím mít... Pomalu jsem na něh mluvila, avšak Pim mi brànila... chtěla mě chránit, já ji strčila do poballu

2 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 5. března 2014 v 21:01 | Reagovat

[1]: Jak můžeš chytat, když nevidíš obrázek chytání a nevíš tedy, jací Pokémoni tu jsou?

3 jita23 jita23 | 5. března 2014 v 21:01 | Reagovat

Takže C.C toto chytko je aktualně ,,uzavřeno'' a nezdá se mi to jako přátelství

4 jita23 jita23 | 5. března 2014 v 21:02 | Reagovat

Sry chci ti jrn pomoct

5 Tajja Tajja | Web | 4. dubna 2014 v 19:39 | Reagovat

1. Eevee
2. Squirtle
3. Zápas
4. Dostala jsem úkol. Chytit Eeveeho. Rázovala jsem si to po pěšině, když jsem na jednoho takového narazila. S bojovým výkřikem jsem vyrazila kupředu.
Z pokeballu jsem vyvolala Squirtla. Postavil se před Eevee jako sumo zápasník. Ušatec to postřehl a preventivně se připravil na útok.
"Dobře, Bublo, začni narázovým útokem!" Squirtle se vrhl kupředu. Eevee uhnul. "Švih ocasem! Zkus ho vyhodit nad sebe a pak použij Bublinky!" Želvákovi se sice povedlo dostat ušatce do vzduchu, ale Bublinky ho minuly a Eevee dopadl ladně na zem bez úhony. Teď zase pro změnu zaútočil on. Squirtle mu nestihnul uhnout a dostal zásah.
"Bubló!" zakřičela jsem. Naštěstí už zase stál na nohou. "Bezva, použij Nárazový útok!" Eevee nestihl uskočit a dostal tvrdý zásah. Nezdálo se ale, že by ho to nějak oslabilo. Rozběhl se naproti Squirtlovi a chystal se zaútočit. "Bublo, vyhni se a použij Bublinky!" Když ušatec byl kousek od něj, želvák se mu vyhnul a z těsné blízkosti použil Bublinky. Byla to dobře mířená rána a Eeveemu už se vstávalo podstatně hůř. Vypadal naštvaně a rychle na Bublu zaútočil. Squirtle se stihnul schovat do krunýře, takže si ušatec pěkně nabil nos. Teď už byl zcela určitě naštvaný, protože začal na želváka v krunýři nepěkným způsobem dorážet. Nakonec ho odhodil a Squirtle si dal pěknou pecku o strom.
"Né! Sakrá! Jsi v cajku, Bublo?" naříkala jsem. Želvák se vynořil z krunýře a trochu vrávoravě se postavil. Aniž bych něco řekla, Bubla vychrlil na Eeveeho Bublinky, které ho zasáhly a trochu pošramotily.
"Paráda!" zajásala jsem. "Teď už to zvládneme! Použij Švih ocasem!" Squirtle se rozběhl proti Eeveemu, ten se však taky dal do běhu a zřejmě si připravoval nějaký útok. Nakonec se srazili. Zvedl se oblak písku. Když se prach usadil, viděla jsem těžce oddechujícího Bublu a vyřízeného Eeveeho.
"Yay! Dobrá práce, Squirtle! Pokeballe, leť!"

6 Poki :3 Poki :3 | 4. dubna 2014 v 21:09 | Reagovat

[5]: Chytil.

7 Blaire Blaire | 4. dubna 2014 v 22:07 | Reagovat

1. Eevee
2. Eidam (Prinplup)
3. Zápas
4. Povzbuzená pár svými přáteli jsem se vydala na Jedenáctou cestu. Tedy cestu na které směli chytat jen Koordinátoři. Měla jsem v mysli jednoho jediného konkrétního pokémona, kterého jsem chtěla chytit. Byl to Eevee ale jako naschvál se mi ho nedařilo najít. Pustím proto Eidama ven z pokéballu. "Potřebuju pomoct s hledáním a chycením Eeveeho." Řeknu Eidamovi hned jak se objeví a on trochu rozespale přikývne. Není divu. Bylo už pozdě a i Eevee už bude asi spát. Eidam ale hned rozhodně přikývne a spolu se dáme do hledání. Nakonec jsme jednoho Eeveeho našli. Odpočíval ve společnosti Flareona. Nejdřív jsme musely vymyslet jak ho od Flareona odlákat. Nakonec to bylo celkem snadné, Eidam se s klidem k Eevee rozešel a za ocas jí odtáhnul stranou. To jí hned probudilo a Eevee se ohnala po Eidamovi zuby. Původně jsem chtěla zkusit přátelství ale takhle to spíše vypadalo na zápas. Přivolám proto Eidama k sobě. "Použij na Eevee Bušivý útok." Rozkážu mu a Eidam velmi rád poslechne. Eevee se mu kvůli tomu že byla jen tak probuzena nedokázala vyhnout. "Použij z blízka Bublinky." Řeknu mu a Eidam bez meškání poslechne ale Eeee to zasáhne jen poloviny protože na poslední chvíli uskočí stranou a zaútočí na Eidama. Ten se jí nestihne vyhnout. "Jsi v pořádku Eidame?" Optám se rychle a když přikývne nemeškám s dalším útokem. "Použij Vrčení a pak hned Bušivý útok." Rozkážu mu a Eidam poslechne. Já si nachystám prázdný pokéball a když Eidam po provedení svých útoků a vyhnutí se tomu Eeveeinu hodím pokéball s účelem chycení Eevee...

8 Poki :3 Poki :3 | 5. dubna 2014 v 7:55 | Reagovat

[7]: Nechytil.

9 Blaire Blaire | 5. dubna 2014 v 9:03 | Reagovat

Flareon
Priplup Eidam
zápas
*Byl další den a já jsem se sotva vzpamatovávala že jsme nechytili Eevee mého nejoblíbenějšího pokémona. Dnes hned jak jsem se probudila ,rozešla jsem se na cestu pro koordinátory.Když tam dorazím vytáhnu pokébal*Eidame pod se předvést!*křiknu a z pokébalu v záři světla se objeví Shiny Prinplup*Takže chycení Eevee nám nevyšlo,Ale to nevadí jelikož je tu i její ohnivý vývoj Flareon.*řeknu mu okamžitě a ten se zatváří  tak jako že chce hned chytit nového kamaráda.Rozejdu se tedy po louce a v dálce uvidím Flareony jak si hrají.Jeden omylem zautočí na Eidama jenže ten to vzal jinak a hned chce souboj.Oba se tedy postaví naproti sobě*Fájn Eidame začni to vrčením abys zmátl Flareona!*křiknu na něj on také vrčení použije a Flareon je zmatený .Rozeběhne se ale k Prinplupovi a snaží se na něj zautočit*Použij bušivý útok*řeknu mu okamžitě  a ten začne ze všech sil bušit do Flareon.Ten se však některým ranám vyhl.Eidam uskočí stranou když ho zasáhne útok Flareon*Nevadí kamaráde skus to jako vždy.Bublinky a toč se at jsou všude!*Vypustí bublinky které jsou po tom co se vyvinul silnější ,ale Flareon se i přes ně dostala k němu a zautočila*Bušivý útok!*vykřiknu ,on ale místo toho začne rozbíjet bublinky.Kolem nich se objeví malé modré třpytky.Mě to tak vnukne nápad na koordinátorskou soutěž*Hezký kamaráde ,ale použij Vrčení abys Flareon zmátl!*Eidam i Flareon byli ohromeni třpytkami a on mě jakoby neslyšel.Když  však třpytky vyprchají oba pokémonové se rozeběhnou bezdůvodně proti sobě.Jak se srazí oba odletí na jednu stranu.Přiběhnu blíž k Flareon a vytáhnu prázdný pokébal*Pokéballe let!*zakřičím a hodím pokébal na Flareona*

10 Poki :3 Poki :3 | 5. dubna 2014 v 9:27 | Reagovat

[9]: Chytila.

11 Petr Petr | 7. dubna 2014 v 19:28 | Reagovat

Eevee
Buizel
Přátelstvím
Průběh: Vybrali jsme si s Buizelem jedenáctou cestu a šli jsme po ní. Uviděli jsme nová zvířata a poznali je pomocí pokédexu. Díváme se a najednou uvidíme Eevee. Ta je hezká že buizele? Buizel kývne. Ok chytíme si ji? Buizel zase kývne. Ok jdeme blíž k ní a ona se nás lekne a uteče trochu dál. Neboj se,já ti neublížím. :) (řeknu) Jsi moc hezká ;) Eevee se sice usměje ale trošku uteče. Neboj,nemusíš utíkat :) (řeknu) Jmenuji se Petr a je mi 9 let ;) A tohle je můj pokémon Buizel. Seznamte se ;) (řeknu) Zahrajem si něco? ;) (zeptám se) Buizel a Eevee mi kývnou. Ok zahrajeme si schovku. Pikám já ;) 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10!!! Už jdu! ;) Procházím se a vidím že něco šustí v křoví. Je to Eevee! Společně s Eevee hledáme a vidíme,že Buizel je na stromě. Ok a teď si dáme pauzu ;) (řeknu a vytáhnu 2 jablka a jedno dám buizelovi a jedno Eevee) Tak co Eevee, Chceš jít s náma? :) (zeptám se,dám před ní Pokéball,a čekám) ;)

12 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 7. dubna 2014 v 20:11 | Reagovat
13 Petr Petr | 10. července 2014 v 17:20 | Reagovat

Eevee
nemám pokémona
Přátelství
Průběh: Šel jsem po cestě plné pokémonů. Bylo jich hodně. Bylo těžké,si mezi nimi vybrat. Najednou jsem uviděl Eevee. Ahoj :) (pozdravil jsem ji) Eevee se lekla a utekla za křoví. Neboj,neublížím ti (řekl jsem ji a vylezla z křoví) Měla hlad,tak jsem ji dal pár pamlsků. Zahráli jsme si na schovavánou,honěnou a "na babu". Byl večer a já se zeptal eevee: Nechceš být se mnou? Poznáš nová dobroduštví a nové pokémony. (řekl jsem ji a dal před ni pokeball a čekal jsem na její odpověď)

14 Poki :3 Poki :3 | 10. července 2014 v 21:57 | Reagovat

[13]: Nemůžeš chytat dokud nezaplatíš svůj dluh. :)

15 Sylphe Sylphe | 16. července 2014 v 17:15 | Reagovat

Eevee

Rufflet(Riff)
Jdu po jedenácté cestě,na kterou smí jen koordinátoři.Tvářím se všelijak,před chvílí mně jakýsi náhodný houndour rafl do nohy.Ale slíbila jsem to příteli a udělám to.Při té myšlence se usměju a když konečně dojdu na místo,přestanou se mračit.Tak....procházím okolo hrajících si Plusle a Minunů,Nějaké Taillow a ejhle,támhle je to co hledám.Malý Eevee,ležící v trávě,ve sluncem zalité krajině.Opatrně vytáhnu pokéball a vyšli ven Riffa.Ten zamžourá a čeká na rozkaz.Dobře,použij na Eevee nárazový útok!Riff zasáhl překvapeného králíčka a ten vyletěl do vzduchu! Riffe,zuřivý útok!Eevee dopadl do trávy,jen to žuchlo.Tak,teď křídlový útok!Riff poslechl,a přimáčkl Eevee k zemi.Ten ale zareagoval a kousl Riffa do nohy.Riff začal řvát."Využij toho! Vzlétni!"Riff is s Eeveem se vznesl,a chytil ho ještě pevněji,jako by mu bylo jedno že ho Eevee kouše."Zuřivý útok!SHOĎ HO!"Křiknu na Riffa.Ten provede co mu říkám a už vidím jak Eevee padá z výšky dolů.Jakmile dopadne,napřáhnu se a hodin pokéball.

16 Rizarden Rizarden | 17. července 2014 v 13:17 | Reagovat

[15]: Vidím, že jsi zjistila, kde máš na klávesnici uvozovky. Používej je prosím vždycky (ale tam, kde mají být ofc)

Nehytil se.

17 Sylphe Sylphe | 17. července 2014 v 14:53 | Reagovat

Eevee
Rufflet(Riff)
Jdu znovu na jedenáctou cestu.tentokrát mi neuteče.Ten samý Eevee jako včera,sedí támhle za stromem.Je to ten samý,má bílou skvrnu na krku."Riffe,křídlový útok!" Riff letí,netrefil.Eevee zaútočí,ale taky mine."Zuřivý útok!" Riff použije zuřivý útok a trefí Eeveeho.Ten nasadí protiútok a odrazí Riffa ocasem."Křídlový a pak nárazový!"Riff křídlovým útokem zasáhne Eeveeho,ten prchá,ale Riff přeruší jeho útěk Nárazovým útokem.Eevee se zvedne a skrčí se do obranné polohy."Chyť ho a schoď dolů!"Riff chytne Eeveeho a hodí ho na nedaleký kámen.Eevee dopadne,ozve se rána.Eevee utíká."Křídlový útok!Odřízni mu cestu!"Riffovi se to nepodaří a zraněný eevee utíká.Už si myslím,že je po všem,ale v tu ránu Eevee zakopne o pařez a natáhne se na zem.Riff toho okamžitě využije a použije zuřivý útok.Eevee se snaží postavit,ale má zraněnou nohu."Nárazový útok!"Riff poslechne a Eevee se podezřele nezvedá...Házím pokéball a udýchaní s Riffem pozorujeme červené světýlko.

18 Rizarden Rizarden | 18. července 2014 v 19:03 | Reagovat

[17]: Chytil se.

19 Tajja Tajja | Web | 18. července 2014 v 21:52 | Reagovat

Eevee
Absol
Zápas
Už zase jsem se k tomu nechala ukecat. Měla bych se naučit říkat ne. U vstupu na cestu jsem ukázala průkaz, že jsem fakticky koordinátorka, a následně jsem se jala prozkoumávat trnité křoviny za účelem dohledat požadovaného Eeveeho.
Když už jsem si myslela, že se na to vykváknu, zahlédla jsem v jednom roští hromadu chlupů. Hromada se pohnula a z křáku vyskočil Eevee. Jakmile mě zmerčil, chtěl vzít do zaječích (všimněte si vtipné shody). Tomu jsem však stihla předejít. Hodila jsem před něj pokeball.
"Absole! Pojď ven!!" neodpustila jsem si klišé výkřik. Eevee to postřehl a přestal zdrhat.
"Absole, chceme ho chytit, ano? Pro Lukyho." Možná Al nevěděl, kdo je Luky, každopádně přikývl a připravil se na boj. Ten malej prcek ale zaútočil první.
"Absole, použij Ledový paprsek dřív, než se k tobě dostane!" Al to udělal, ale ten králík se stačil paprsku vyhnout a zastavil se poblíž stromu. "Zkus Železný ocas!" Al se rozběhl a udeřil. Eevee se pokusil vyhnout a téměř se mu to i povedlo, ale přece jen schytal menší ránu do boku. Poté ale nezaváhal a sám na Absola zaútočil. "Použij Rychlý útok! Vyhni se a odraz se od kmene!" Al poslechl. Zrychlil svoje pohyby a králíkovi se vyhnul. Vyskočil, přetočil se a jakmile dopadl na kmen stromu, vší silou se odrazil směrem na Eeveeho. Ten to nečekal, nebo možná při té rychlosti ani nestačil zareagovat, a dostal plnou peckou. Odkutálel se několik metrů vzad.
"Paráda! Jen tak dál! Nárazový útok!" diktovala jsem si. Al se rozběhl proti Eeveemu, ten se ale začal rychle sbírat ze země. Absola to překvapilo a zpomalil. Králík toho využil a sám na Ala zaútočil. Trefil se na výbornou a můj pokemon se chvíli válel po zemi. "Juj! Absole, jsi v pohodě?" trochu mě to zaskočilo, Al se jevil jako takový ten sebevědomý a nezranitelný typ. Tohle je vlastně poprvé, co jsem ho použila v boji.
Ze strachování mě vytrhl Eeveeho prudký útok na Ala. Nestihla jsem mu dát pokyny, a tak schytal další rány. "Absole! Promiň, promiň. Ééhh...," přemýšlela jsem, co dál, ale králík zatím na Ala divoce dorážel. Ať jsem chtěla vymyslet cokoliv, muselo to přijít rychle. "Ledový paprsek!" rozhodla jsem se nakonec. Absol ještě pár vteřin ležel, když paprsek nabíjel, nakonec ale přišla ta pravá chvíle. Eevee, který už zřejmě považoval Ala za zcela bezbranného, nebyl ve střehu a jen tak ledabyle kroužil kolem něj. Teď se zastavil přímo před ním. Absol toho využil a Ledovým paprskem ho trefil z těsné blízkosti. Ušák se jen zmohl na vystrašený výkvik, než ho paprskem zasáhl. Proletěl se několik metrů a nakonec narazil do stromu. Spadl na zem, kde se schoulil do klubíčka a začal se klepat zimou. Začínalo mi ho být líto. Vylovila jsem z tašky pokeball. "Tak fajn. Pro Lukyho." Hodila jsem pokeball na Eeveeho.

20 Rizarden Rizarden | 19. července 2014 v 16:14 | Reagovat

[19]: Chytil se.

21 Petr Petr | 21. července 2014 v 10:53 | Reagovat

Eevee
-
Přátelství
Jdu si po jedenácté cestě,a uvidím plno pokémonů. Už jsem tu dlouho nebyl (řekl jsem si) Uviděl jsem krásnou Eevee. Jdu k ní a ona se lekne. Ahoj,neboj neublížím ti. (řeknu jí a pohladím jí) Jsem Petr a je mi 9 let. (řekl jsem a dal jí malý pamlsek) Budeme si hrát? (zeptám se jí) Eevee kývne. Ok zahrajeme si schovku ;) Takže počítám: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10! Před pikolou,za pikolou už jdu! (řekl jsem a šel jsem Eevee hledat) Byl skrytá opravdu dobře,vůbec jsem ji neviděl. Pak jsem ji ale našel a oba jsme se hodně nasmáli. Dali jsme si pauzu a dal jsem Eevee ještě jeden pamlsek. Pak jsme si ještě hráli až do večera. Přistoupil jsem k Eevee a řekl: Chceš jít se mnou? Víš,mám takovou dohodu s Daky,že jestli tě budu mít,tak tě vyměním za Ponytu. Jestli se mnou nechceš jít,tak nemusíš,ale jen ať víš,Ponyta je můj 2 nejoblíbenější pokémon. (řeknu jí a dám před ní pokéball) Tak jak ses rozhodla? C: (řeknu a čekám na její odpověď)

22 Poki :3 Poki :3 | 21. července 2014 v 10:57 | Reagovat

[21]: Eevee nechce abys ji tak využil, takže odmítne.

23 Petr Petr | 21. července 2014 v 10:59 | Reagovat

pokračování z miluého chytka:

Ale co to já plácám! (řekl jsem si a dal si facku) Já tě nechtěl vyměnit,chci si tě nechat,protože jsi tak roztomilá a miloučká a i moc hezká,vyměnit tě v žádném případě nechci! Takže,jak ses rozhodla teď? (zeptám se jí)

24 Petr Petr | 21. července 2014 v 11:03 | Reagovat

a ještě pokračování:
Víš,Eevee,já někdy plácám takové blbosti,takže se budeme tvářit,že jsem to nikdy neřekl,co říkáš? (zeptám se) A promiň mi za to,co jsem ti řekl,jsi moc hodná a budu ti moc vděčný,když se mi chytneš :) (řeknu jí z celého svého srdce)

25 Petr Petr | 21. července 2014 v 11:14 | Reagovat

Eevee
-
Přátelství
Jdu po 11.cestě,a doufám,že chytím Eevee. Zase najdu nějakou jinou,krásnou Eevee,a ona se zase lekne. Neboj se,já ti neublížím,jsem Petr a je mi 9 let. (řeknu a seznámím se s ní) Doufám že máš ráda pamlsky. (řeknu a dám jí jeden pamlsek) Eevee ho sní. Tak jo zahrajeme si na honěnou. Já běžím a Eevee se mě snaží chytit. Ale zakopnu,a Eevee mě chytí. Nasmějeme se a pak si ještě zahrajeme schovku. Pak už byl večer,a já se zeptal Eevee: Nechceš jít se mnou? :) Poznáme spolu nové pokémony,a budeme vyhrávat v soutěžích,tak co,chceš jít se mnou? C: (řeknu a dám před ní pokéball a čekám na její odpověď)

26 Rizarden Rizarden | 21. července 2014 v 18:05 | Reagovat

[25]: Chce :D

27 elpimmo elpimmo | 28. července 2014 v 10:06 | Reagovat

jolteon
přátelstvím

(jdu si tak po cestě a najednou uslyším vzlykání a tak tam běžím) hm.. odkud to je (vidím jak u keříku leží zraněná jolteon) panebože (zhrozila jsem se a vtáhla lékárničku a tychle jí odřenou packu obvázala a vydezinfikovala a koukla na jolteon která na mně koukala) tak a je to je to lepší? (koukla na měn a s úsmněvem kývla) jó... promiň já jsem elpimmo koordinátorka a ty jsi asi jolteon že? (kývla) tak jo (usmněju se a pohldím jí a mám v ruce poofin) chceš? (chtěla tak jsem jí ho dala) tak chutnal ti? (chutnal jí moc a obejmula mně a oblízla a já jí pohladila) ty jsi roztomilá a krásná (a jolteon vtsala) né pozor,páni a i statečná a určitě silná (jolteon kývla a sedla si předemně) chceš hrát pexeso? (chtěla a tak jsem ho vytáhla a hrály jsme a moc jsme se u toho nasmály) ty jsi úžasná (koukla jsem na ní) chtěla by jsi třeba...jít na houpačku? (chtěla a tak jsem jí odnesla na blízké hřiště a tak jsme se nasmály a moc nás to bavilo) jolteon ty jsi úžasná chceš na kolotoč? (chtěla by) tk jo (dala jsem jí tam a točila jsem jí a už jí nožka nebolela) chceš zmrzlinu? (chtěla jablkovou) prosím jednu jablkovou zmrzlinu (dala jsem jí jolteon a ta mi poděkovala a snádla jí) tak... jolteon máš nějakou rodinu? (kývla že ne že má jen mně teď) aha (usmála jsem se a obejmula jí) tak no... jolteon...nechtěla by jsi...jít se mnou? uvidíš užijeme si to a budeme trénovat a soutěžit,poznávat nové poekmony a užívat si cesty a...nechtěla by jsi teda jít? prosím jsiještě s ostatními Eevee vývyny a Eevee můj nejoblíbenější pokemon... tak co? (dám před ní pokeball a ona...

28 Danielio Danielio | 28. července 2014 v 11:13 | Reagovat

[27]: Nechytil

29 elpimmo elpimmo | 2. srpna 2014 v 18:00 | Reagovat

Flareon
Oshawottem
zápasem

(procházím se po cestě s Oshawottem na ruce a uvidím flareon) koukni to je flareon a je ohnivá proti ní máš výhodu skusíme to? (Oshawott kývl) takže udělej na flareon vodní dělo (flareon to zasáhlo a použila plamenomet) vyhni se (vyhl se) teď nárazový útok a vodní dělo (Flareon oboje trefilo a vstala a udělala ocasový útok) taky ocasový útok (ocasové útoky se střetli ale lepší byl flareonin ale Oshawott vstal) vodní dělo a ocasový útok (flareon se lekla a oboje jí zasáhlo a udělala plamenomet) udělej vodní dělo (vodní dělo bylo lepší a Oshawott jí trefil a zmatená ležela na zemi) nárazový útok a ocasový útok (trefa a flareon jen tak tak vstala a udělala nárazový útok) taky nárazový útok Oshawotte (řekla jsem a oba se srazily) Oshawotte (Oshawott byl na noháchj a pod ním byla flareon vysílená) teď vodní dělo a ocasový útok (oboje jí trefilo a ona už neměla sílu na to aby vstala) udělej vodní dělo a ocasový útok (trefa a flareon odlětla) teď vodní dělo a nárazový útok (trefil se a ona už nemohla vstát) vodní dělo a ocasový útok (trefa) teď vodní dělo a nárazový útok (trefil se a flareon odletěla a pak se odrazila od skály a byla vyřízená) tak teď je moje chvíle pokeballe leť (s Oshawottem jsme sledovaly jak se překuloval ze strany na stranu)

30 Danielio Danielio | 2. srpna 2014 v 20:31 | Reagovat

[29]: Nechytila z dôvodu porušenia pravidla číslo 5 (Chytat pokémony můžeš 2x v týdnu, bez ohledu na to jestli nějakého chytíš).

31 elpimmo elpimmo | 2. srpna 2014 v 22:05 | Reagovat

[29]: vždyť jo tohle je po 2 to je v pořádku ne? nebo se počítá i magický les? jestli jo moc se omlouvám nevěděla jsem to :(

32 Danielio Danielio | 2. srpna 2014 v 22:48 | Reagovat

[31]: Akékoľvek chytanie sa ráta za chytanie. Tu platí pravidlo číslo 15 (Neznalost pravidel jejich porušení neomlouvá). Ešte raz porušíš nejaké pravidlo a dostaneš ban na pár dní.

33 elpimmo elpimmo | 3. srpna 2014 v 9:26 | Reagovat

[32]: dobrá omlouvám se

34 elpimmo elpimmo | 6. srpna 2014 v 22:12 | Reagovat

Flareon
Oshawottem
zápasem

tak Oshawotte na scénu tentokrát to dokážeme máš nad flareon výhodu takže jí sraž vodním dělem (povedlo se to a flareon to dalo kritcký hit a ona udělala plamenomet) vyhni se (vyhl se) teď ocasový útok a nárazový útok (povedlo se to a docela hodně ale flareon udělala hrabavý útok) hledej jí (nepovedlo se a Oshawotta to srazilo ale vstal) tak teď udělej vodní dělo a pak vodní vír ( Oshawott si věřil a udělala vodní dělo a tím srazil flareon která byla celkem slabá a zmatená a chytl jí do vodního víru a ten jí hodně oslaboval) paráda hodně jí to oslabuje teď naskoč na vír udělej nárazový útok a pak jí vodním dělem sraž (flareon už byla hrozně vysílená a pak jí srazil Oshawott obouma útokama ale ze svých malých sil udělala plamenomet) vodní dělo (udělal to a plamenomet byl slabší a vodní dělo jí zasáhlo) teď vodní dělo a ocasový útok (oboje trefa a flaroen je vyčerpaná a nemůže vstát) vodní dělo a ocasový útok (trefa) teď nárazový útok a ocasový útok (povedlo se to a flareon se pokoušela bránit ale nešlo to) tak už je slabá vodní dělo (trefa) teď zase vodní dělo a ocasový útok oboje se trefil a povedlo se mu to velmi dobře) teď vodní dělo a zakonči to nárazovým útokem (Flareon odletěla a odrazila se od skály a dopadla na zem) tak teď je ta moje chvíle pokeballe leť!

35 Rizarden Rizarden | 7. srpna 2014 v 7:36 | Reagovat

[34]: Nechytil se.

36 elpimmo elpimmo | 8. srpna 2014 v 19:00 | Reagovat

flareon
Oshawott
zápas

(zase jsem si vybrala jedenáctou cestu a tak si po ní jen tak jdu..) hm.. je ta kordinská soutěž tak si potřebuju chytit nějakého pokemona do týmu...nějakého koordinátorsky dobrého (Oshawott seskočí z ramene a zasměje se) no jo... koukni Eevee,jolteon a flareon koho si tak hodíme (zadívám se na Eevee a flareon)¨skusíme tu flareon vypadá hezky takže udělej na ní vodní dělo máš proti ní výhodu (udělal to a flareon odletěla ale pak se postavila) teď znovu vodní dělo (flareon udělala plamenomet ale vodní dělo bylo silnější a mělo i výhodu typu a zničilo to plamenomet a zásahlo kriticky flareon) švih ocasem a nárazový útok (oboje se povedlo ale flareon ještě vstala a udělala hrabavý útok) koukej na zemkoukal ale nic tam nebylo a flareon odmrštila Oshawotta) dobrý Oshawottku? (koukla jsem na něj starostlivě ale on vpohodě kývl) tak jo teď vodní dělo a vodní vír (trefilo jí to a než se nadála hodně jí oslaboval vodní vír) parádní už je hodně slabá teď naskoč na vír a pomož si jím a pak udělej nárazový útok a vodní dělo (udělal to a v rychlosti to flareon ublížilo a pak i to vodní dělo ale z malých sil udělala nárazový útok) udělej taky nárazový útok! (Oshawott se snažil hrozně moc a pak se udělal výbhuch) Oshawottku! (vykřikla jsem a ze srachu jsem se málem rozbrečela ale kouř se odhalil a Oshawott stojí v pohoděna nohách ale flareoon leží na zemi a pokouší se vstát) udělej vodní dělo a švih ocasem (oboje jí trefilo a vodní dělo jí zase hodně ubralo a už téměř nemůže) tak teď udělej nárazový útok a vodní dělo (flareon se nestíhá ani výhýbat a nemůže udělat ani moc silný útok ale udělala plamenomet který před Oshawottem zmizel) páni už je hodně slabá udělej nárazový útok a švih ocasem (Oshawott se trefil a flareon už je bezmocná) tak teď švih ocasem a vodní dělo (zase to moc ublížilo flareon která se pokouší vstát ale nemůže) tak teď udělej 2x vodní dělo (obje vodní děla strefily flareon a ta odletěla hrozně daleko a pak se bouchla do země což jí také ublížilo) teď rychle vodní dělo a švih ocasem (trefil se a moc se mu obojí povedlo) tak teď vodní dělo a zakonči to nárazovým útokem (vodní dělo se povedlo na jedničku a flaroen se odrazila od skálůy a já sáhla do kapsy a vytáhla pokeball) pokeballe leť (hodila jsem ho a s Oshawottem jsme sledovali přehupující se pokeball a doufaly)

37 Danielio Danielio | 8. srpna 2014 v 19:29 | Reagovat

[36]: Takže ešte raz. Nevpisuj útoky pokémonov. Ten pokémon ich vďaka tomu mať nebude.
Chytila.

38 elpimmo elpimmo | 25. srpna 2014 v 13:38 | Reagovat

(procházímse po cestě když v tom na mně někdo vybafne a já leknutím upustím pokeball s flreon) koukni flareon jolteon dáme si zápas? (flareon nadšeně kývla) udělej na jolteon ohnivé kolo a pak jí sraž plamenometem (flareon to udělala a trefila se) pozor teĎ se vyhni (flareon se vyhla ale těsně) tak udělej na jolteon nárazový útok (udělala to a srazila jolteon a ta tvrdě dopadla na zem ale vstala) pozor vyhni se (joltweon zasáhla flareon ale ta v pořádku vstala) plamenomet a pak nárazový útok (trefila se a jolteon to hodně ublížilo ale rozběhla se na flareon) flareon vyskoč (jolteon to neubrzdila a narazila do skály) teĎ plamenomet a ohnivé kolo (oboje sejmula jolteon) vyhni se (flareon se vyhla) a teĎ se znovu vyhni (zase se vyhla a jolteon neměla moc sil) plamenomet (jolteon se jen tak tak vyhla) tak znovu plamenomet (tentokrát se jolteon nevyhla a spadla na zem a pokousší se vstát) nedovol jí to udělej rychle plamenomet a potom ohnivé kolo (srazilo to jolteon a ta nemá už sil)¨tak plamenomet a ohnivé kolo znovu (zase jí to ublížilo) plamenomet a zakonči to nárazovým útokem (trefila se a jolteon odlétla a narazila do skály a pak tvrdě na zem a já věděla,že je čas) pokeballe leť!

39 Danielio Danielio | 27. srpna 2014 v 12:17 | Reagovat

[38]: Nechytila

40 natka natka | 1. září 2014 v 18:48 | Reagovat

Jolteon
eevee
Přátelství

Jdu s eevee na rameni a povídáme si o vývinu:"Jaký vývoj by si chtěl být?"zeptám se eeveeho.Eevee pokrčí rameny. Vtu ránu do nás narazí Jolteon a všichni najednou vidíme hvězdičky."Jé ahoj."pozdravím Jolteon.Jolten na mě nevrle zavrčí.Asi měl strach."neboj my ti neublížíme."řekla sem a eevee ze mě seskočil.Jolteon a eevee se začali očuchávat. Pohladím Jolteon po hlavě a nabídnu mu sušenku. Jolteon si sušenku vezme a poděkuje.Chvíly si s Jolteon povýdáme když vtom sme uslyšely výstřel.Jolten zmizel ve křoví."počkej!"křikla se a pak sem s eeveem skočila do křoví za Jolteon.Utíkala sem za Jolteon asi 200 metrů ale pak když chtěla Jolteon zahnout,lapnul ji do pasti pytlák."ale ne!Co ste to za chlapa chytat pokemony!"křiknu na něj."Ty se do toho neplet!Dyt si ještě děcko!"řikne a chce naložit klec do auta."Eevee rychlý útok!"eevee to napálí rovnou do zad toho chlapa.Chlap se na eeveeho zuřivě koukne a pak i na mě."chimchare do boje!"řekne a vypustí z pokéballu chimchara."ohnivé kolo!"přikáže chlap chimcharovi nevrle."Eevee přeskoč ho a zezadu rychlý útok!"Eevee udělá co řeknu a chimchar spadne na břicho."schop se ty princezničko!"zařve na chimchara chlap."Plamenomet!"vykřikne.Eevee se už nestačil vyhnou a ošklivě ho plamen popálil."Eevee ty se dokážeš schopit!"povzbudím eeveeho.Eevee vstane a zavrčí na chlapa." eevee vrčení!"Eevee zavrčí a chimchar uteče do lesa. Eevee se pak zahryzne do chlapova zadku."AUUUUUUUUUU!!!"zakřičí chlap a uteče za chimcharem do lesa.Pak osvobodím Jolteon a ostatní pokémony.
Jolteon radostně vyskočí z klece a poké řeči řekne:To byl super zápas chci jít s tebou!Když mi slíbíš že se mnou budeš také pilně trénovat.dodá a upřeně na mě pak hledí."tak dobře"řeknu s ůsměvem a položím před ní ball.

41 Danielio Danielio | 2. září 2014 v 19:03 | Reagovat

[40]: Nechytil

42 natka natka | 2. září 2014 v 19:51 | Reagovat

Mareep
Houndoor
zápas

Šli sme  s houndoor po cestě a já jsem Houndour objala kolem krku když sme skončily před křižovatkou.Co si vybereme?zeptala sem se a usmála se.Houndoor pohlédla na chytání pro koordinátory.Dobrá tak pod.řekla sem Houndour.

Procházeli sme ke stráni k stráni,od stromu k stromu,k potoku k potoku ale potom sem řekla:AJAJ!Asi sme zabloudily Houndour .omluvím se.Houndour zaknučí.Zalovím v batohu a potom si uvědomím že sem zapoměla koupit mapu.Sedla sem si s houndour pod strom a vyndala sem poké granule.Houndour hned strčila hlavu do pytlíku a začala jíst granule.Najednou si všimnu paseky na které se pásla Mareep.Tu si chytnem.pošeptala sem houndour do ucha.Přikradli jsme se za buk a koukali jsme na Mareep. Houndour uhlíkový útok!křikla sem a houndour použila uhlíkový útok.Mareep uhlíky ošlivě popálí vlnu.Mareep vyjekla ale potom se sebrala a zuřivě použila elektrický útok.Houndour vyhni se křikla sem a houndour se vyhnula ale když dopadla na nohy Mareep jako by tu nikdy nestála.Co to?řekla sem.Houndour ale místo údivu začala čmuchat jako pes.Hnala mě dopředu.Pak zas doleva,doprava dozadu atd.Ale najednou sme došli k bažině.Boužel sme si to uvědomily až pozdějc.Začali sme zapadat.Ale ne!řekla sem.Houndour už byla koukat jen hlava a mě to bylo po pás.ASi je snáma ámen.řekla sem houndour,která mě ani nemohla slyšet byl ji koukat už jen čumák.V poslední vteřince nám někdo hodil liánu.Co to?řekla sem a ohlížela  sem se.

Konec 1 kapitoly
PS zítra to dopíšu

43 natka natka | 3. září 2014 v 13:45 | Reagovat

2.kapitola

Uviděla sem Monkeyho!Moc ti děkuji! řekla sem a popadla houndour.Chytla sem se liány a díky ní sem se dostala na břeh.Houndour na to byla docela dobře,na to že se málem utopila.Nenechala mě ani na chvíli si odpočinout a hned stopovala Mareepiny stopy.Cesta netrvala moc dlouho.Najednou jsme se octli na kraji paseky a vida!Tady se páslo snadcelé stádo Mareepů z celého lesa.Houndour míhala očima a snažila se zahlédnout tu Mareep kterou jsme předtím potkali.Najednou ji uviděla.Poznala ji podle popálené vlny. Houndour zaštěkala a celé stádo se rozuteklo.Kromě té jedné Mareep. V očích jí byla vidět odvaha a touha po zápase. Houndour Smog!řekla sem. Mareep sice smog otrávil,ale použila dvojitý útok a tak houndour zmátla. Houndour roztoč se a uhlíkový útok!křikla sem po chvíly přemýšlení.Uhlíky létaly sem a tam a tak Mareep nemohla uskočit a její klonové jí byli k ničemu. Mareep to dost ublížilo ale ani se nepohnula.Místo skácení na zem použila nárazový útok.Byla tak rychlá že porazila Houndour.zatřepala hlavou a zaknučela.Ale hned se zase odhodlala.Byli to dva silní pokémoni a ani jeden nechtěl povolit.
Houndour zavytí křikla sem.Houndour zavila tak silně že Mareep musely prasknout bubínky.Po chvíli vytí se Marrep odrazila od země a dolů použila elektrický útok.Houndour sice uskočila ale půlku boku ji proud zasáhl.Mareep použila opět elektrický útok ale tentokrát se roztočila!Ale ne!křiknu ale pak si všimnu díry,způsobenou elektrickým útoke,.Rychle houndor schovej se do té díry!Houndour rychle skočila do díry a tak  elektrický útok poškodil jen stromy.Houndour vyskoč a roztoč se a uhlíkový útok a u toho znovu zavytí!Mareep zasáhly oba útoky. Mareep to hodně ublížilo.Ale ne a ne  spadnout.Použila Elektrickou kouli a té se Houndour elegantně vyhnula.A ještě jednou uhlíkový ůtok!křikla sem.Mareep byla už moc slabá na to aby se vyhnula.Po útoku stála jako zmrzačená a....potom spadla.Greatballe let!!!

44 Danielio Danielio | 3. září 2014 v 21:58 | Reagovat

[42]:[43]: Chytila

45 darth darth | 15. října 2014 v 18:56 | Reagovat

Jsem trenér kordinátor takže myslím že můžu chytat :D

marepp

agron

zápas

Když jsem se zbavil joltika chtěl jsem nového kamaráda. Elektrického jako Joltika. Tak proto jsem si na své cestu vzal agrona. Agrona marep vůbec nezajímal ale chtěl si do něčeho zamlátit tak vřele souhlasil. Společně jse se prohlásili kordinátorským lesem. " Takovej hnus, taj hnusné okolí " odpověděl znechuceně agron. " Vím že se ti tady nelíbí ale každý dostane co chce " odpověděl jsem já na to. Agron si povzdechl a pak to  vypadalo jako by se zasmál. " Béé  bééé bééé  marep bbéééé " uslyšeli jsme. " to je marep " vykřikli jsme oba dva štasně. Vyběhl jsem nakopec kde jsem ho nádherně viděl jak se pase. Agron se začal dábelsky smát a použil železnou hlavu. Nabral marepa a odhodil ho tak 5 metrů daleko. Marep se lekla a začala utíkat pryč. " kamená hrobka " křikl jsem. Agron ji použil ale marep byl neskutečně rychlý takže kamenou hrobku přeběhla. " agronne použij kamenou hrobku znovu ale tak pět metru před něj ". Agron mě neposlechl a udělal to znovu na něj. KDyž se to nepovedlo tak mě poslechl. Maprep narazil do hromady balvanů. " rychle  než se vzpamatuje tak za něj použij kamenou hrubku " povedlo se marep se rychle vzpamatoval a narazil zase do další kamené hrobky. " tak a ted ještě z levé a pravé strany. Povedlo se. " a ted sohd kamenou hrobku na něj. " konečně na něj kamená hrobka spadla. Marep se snažil z té hromady kamení snažil dostat ale nešlo to. Nebyl na to silný. Pokusil se to odrazit bleskovým utokem. Ale na kameny to nepůsobila a akorát se tím vysílil. " železný ocas " zařval jsem. " zzzzzzz radostí " zařval a kameny vyhodil do vzduchu i s marepem. Marem ve vzduchu vypadal už vyčerpaně. " skvěle ukonči to bahení fackou " Agronn uzemnil marepa na zem. Vzal jsem do ruky pokéball a hodil jsem ho na špinavého od bláta marepa. Do pokébalu se chytil což bylo velké plus ale červené světýlko pravilo jinak. Začal jsem netrpělivě čekat. Dokonce i Agronna zajímal náš výsledek

46 Sylphe Sylphe | 15. října 2014 v 20:05 | Reagovat

[45]: Chytil.

47 natka natka | 16. října 2014 v 23:48 | Reagovat

houndour

mareep

zápas ( mám už jednu tak doufám že to nevadí..)

Jdu na louku.... Chci chytit nějakého pokemona...  Sednu si do heboučké trávy a zaposlouchám se do písní tailowů a pidgetů.....Zívnu a vyndám z kapsy pokeball s Houndour.....Houndour si ke mě sedne a čeká co se bude dít... ahoj houndour...řeknu a pohladím jí na hlavě a usměji se...Houndour mě pozdraví štěknutím...Pamatuješ jak jsme chytily mareep??? zeptám se a stále se na ni usmívám....Tak si dneska chytíme další! řeknu a usměji se......Houndour, hou? zeptá se houndour...Pročpak??? pak se na mne zmateně podívá...Protože jsem jedné trenérce slíbila víš...houndor se usměje a přikývne...Tak deme na to! Vyskočím a cítím, jak mi rychle a prudce v žilách stoupne tlak...Houndour také odvážně vyskočí a vyštěkne... Pohladím jí a prostě běžíme, ani nevíme kam....Před jedním keřem prudce zabrzdím a zastavím houndour... Uvidím totiž jednu malou mareep jak se pase a nic jiného nedělá...Já houndour potichu pošeptám: Vidíš ji? Tak tu si chytíme! Je stejná taktika jako vždy: moment překvapení a bojovat až do chvíle, kdy se pokemon úplně nevyčerpá.....Houndour přikývne a potichoučku zavrčí.....
Potichu se jí za zády přikrademe a když má skloněnou hlavu u trávy vykřiknu: Houndor, uhlíkový útok!!!! Houndour bleskově zaútočí uhlíkovým útokem na nic netušící mareep...Ta odletí asi dva metry dál a chystá se zaútočit elektrickou koulí...houndour použij smog!! Zvolám a houndour použije velký smog...Mareep nevidí ani na krok a začne hrozně kýchat...Potom se na ní už ale vyřítí ze smogu žhavé uhlíky....Zasáhnou ji a ona je už zesláblá, ale ještě ne pořádně....Houndour ted použij zavytí a hned potom zas uhlíkový útok! zavelím a houndour nejprve mohutně zavyje, mareep se přikrčí k zemi a bojí se, a pak použije uhlíky které zasáhnou mareep a ona nebo on spadne na kolena.....houndourr, ještě aspon 3x použij uhlíkový útok! křiknu...Houndour použije 3x uhlíkový útok a mareep je uplně mrtvě položená na trávě...Pokeballe let!!! vykřiknu a hodím po ní nebo po něm pokeball....čekám a koušu si nechty XD.....

48 Sylphe Sylphe | 17. října 2014 v 6:38 | Reagovat

[47]: Chytila

49 Elpimmo Elpimmo | 18. října 2014 v 11:16 | Reagovat

Eevee
Varporeonem
zápas
(procházela jsem se po lese, a po mém boku kráčel varporeon. nudily jsme se a varporeon dostal nápad si někoho chytit) paráda...jenže koho? (zeptala jsemn se rozhlížel až po chvíli zahlédl eevee) parádní nápad poj´d (varporeon předemě skočil a Eevee se otočila) Varporeone pořádné vodní dělo! )řekla jsem a varporeon vypálil dělo a to strefilo Eevee ale ta se otřepala) vyhni se (vaproeon uskočil) znovu vodní dělo (eevee to už zbystřila a uskočila) hm..takže hbitá (pomylsela jsem si) varporeone udělej o zem vodní dělo aby tě to vymrštilo do vzduchu a pak vystřel další vodní dělo (Eevee zaútočila jenže on se vymrštil a tak se ím vyhl a Eevee se zmátla a tak jí strefil a jí to odmrštilo na zem a varporeon dopadl na všechy čtyři) a teď když je na zemi rychle do ní nárazovým útokem naraž a v zápětí potom hbitý útok! (řekla jsem a varporeon to udělal ale Eevee i když slabá vstala a použila útoky) vyhýbej se (vyhýbal se ale pak zakopl a jeden ho zasáhl) nevadí (vstal) a teď vodní dělo a náraz dohromady! (řekla jsem a on se rozběhl a vystřelil vodní dělo a to bylo i okolo něj a narazil do eEVEE A pak jí smetl ještě vodním dělem a ona ležela na zemi) a teď hbitýútok (Eevee se postavila jenže se zmátla a varporeon jí trefil) vodní dělo ! a pak náraz (oboje jí trefilo rotože byla slabá a ležela na zemji) a teďka vodní dělo a hbitý útok (trefil se) a teď vodním dělem se vymršti do vzduchu a pak nárz (vymrštil se a i rychlostí pádu nabral rychlost a narazil do Eevee která vylétla a narazila do skály a pak na tvrdou zem) pokeballe leť! (hodila jsem pokeball a ten se kýval..)

50 Sylphe Sylphe | 18. října 2014 v 16:23 | Reagovat

[49]: Nechytila

51 elpimmopokemonblog elpimmopokemonblog | 28. října 2014 v 12:46 | Reagovat

Eevee
Pachirisuem
boj

tak jo Eevee (řeknu a povolám vaporeon zpět a řeknu) pachirsu volím si tebe (objeví se pachirsu) ukážeme jí (eevee už má zase normálně sil) tak pachirisu elektro kouli a nárazový útok (Pachirisu ttrefil eevee ale pak udělal útok) uskoč )vyhnul se) pachirsuelektrokouli a nárazový útok (Eevee koule sejmula ale vyhla se nárazu a pak udělala útok na apchirisu a trefila) pachirisu nenech se nárazový útok a pak šimrání (srazil jí apak jí šimral a osllabil a teď je na zemi a směje se) elektro kouli a nárazový útok (Pachirisu vyskočil a elerktro koulí trefil eevee a apk i nárazem) a teď Koordinátorkopu kombinaci pachirisu vyskoč a roztoč se s elektro koulí a pak se otáčkami do staň k ní a nárazem (udělal to a hodněkrtá jí zasáhla elektro koule a pajk jí rychle a oáčivě srazil a leží na zemi) nárazový útok a pak elektro koului (Eevee byla slabá na zemi a takl jí to trefilo) vyskoč a náraz (trefa) ateď elektro koule a silně! (nastal i výbuch protože jí to silně trefilo a já vytáhla pokeball) pokeballe leť!

52 Sylphe Sylphe | 28. října 2014 v 12:51 | Reagovat

[51]: Chyceno.

53 elpimmo elpimmo | 5. listopadu 2014 v 19:21 | Reagovat

elpimmo
jolteon
Pachirsu

(prochízám se po cestě a vidím jolteon) pojď na scénu pachirisu )objeví se pachirisu a usměje se) koukej jolteon chytneme jí? (pachirisu kývne) použij nárazový útok plnou silou (usdělal to a narazil do  ní a chtěla udělat útok) vyskoč nma strom (vyskočil a tím zmátl jolteon a ui se vyhl) a teď na ní skoč z vrcu nárazem a pak šimrán (trefa apak jí oslabil a ještě se směje) elektrokoule silná a pak nhned silný náíraz (jelikož byla rozesmátá tak jí to plně zasáhlo ale ještě se postavila a pachirisu zasáhla útokerm) pachirisu vstaň věřím ti (bez rpobélámu vyskočil) šimrání! (/trefa a jolteon je rozesmátá) a teď okolo ní běhej a naber rychlost  apak do ní narážej! a nárazyy ať jsou silné (narážel do ní a hodněkrát a vždy se trefil a jolteon odletěla ale ještě jen tak tak vstala a zaútočila) uhni! (ale pachirisu toh nestihl) teď eelektrokoule a pak náraz (jolteon se nevyhla jelikož byla slabá a trefilo jí to) pachirisu náraz (jolteon udělal útok a útoky se střetly a oba to odhodilo ale jolteon to ublížilo víc) tak elelktrokoule a náraz a pořádnou silou a naplno oboje! (jolteon se pokusila vyhnout ale nepovedlo se jí to a oba pachirisuovy útoky trefily a jolteon odletěla a tvrděspald ana zem a teď leží) pacirisu nárazový útok a elektrokoule! (elektrokoule i nárazový útok trefily a hodně silně protože jolteon jležela na zemi a pachirisu měl hodně sil a útoky udělal naplno s plnou silou) Pachirisu náírazoovým útokem to zakonči! (trefil jí hodně silně a jolteon odletěla a odrazila se od skály a tvrdě spadla na zem a já věděla že teď je můj čas a vytáhla jsem pokeball) pokeballe le´t! (hodila jsem ho a ten se kýval až.....¨)

54 Sylphe Sylphe | 6. listopadu 2014 v 19:46 | Reagovat

[53]: Nechytila.

55 darth darth | 8. prosince 2014 v 18:52 | Reagovat

Agronn
chimchar
boj
Běžel jsem rychle na louku. Agronn zatím tu louku ničil. Chytíme si nového kamaráda řekl jsem agronovi. Agronn se na mě naštvaně podíval. Dobře já si ho chytím ti ho mužeš zmlátit. To jse agronnovi líbilo a on se usmál. Vyděli jsme potom jak před námi jde nějaký chimchar. Rychle zemětřesení řekl jsem potichu. Zemětřesení s hlasitým zvukem shodilo chimchara na zem. Vypadalo to že ho to zranilo. Vyzvedni ho na horu železnym ocasem. Chimchar vyletěl do vzduchu a agronn ho poslal rychle k zemi bahení fackou. Chimchar se naštval a použil na agronna utok. Ten se jen tak tak vyhnul. Chimchar chtěl zautočit na agronna ale on ho dostal znovu k zemi zemětřesením. Železnou hlavou ho odstrčilk hromadě kamení. Rychle kamennou hrobku. Stalo se. Na chimchara spadlo obrovská hora kamenou. U konči to železnou hlavou. Agronn povalil všechny kameny společně s chimcharem který vypadalo hodně otrhaně a špinavě. Pokeballe let. Hodil jsem pokeball na chimchara. Chytil jse ale jestli ho pokéball vezme tot je otázka. Pokéball červeně zařil a já doufaml jen v to jestli se chytí.

56 Sylphe Sylphe | 9. prosince 2014 v 20:03 | Reagovat

[55]: Nechytil.

57 Cuttie Cuttie | 10. prosince 2014 v 19:48 | Reagovat

Aipom
Charmanderem
zápas
Buneary
charmanderem C:

*procházela jsem se se svým alfa charmanderem po boku* víš, ty velíš sice zatím jen mě, co si chytit nějakého kamaráda abys měl i jako kamaráda pokemona? *zazubím se. charmander váha ale pak kývne jelikož se mu můj nápad moc líbil* hele phanpy ten je roztomilý *řeknu ale charmander namítne. chce někoho jiného, pak uvidí něco v keři* Aipom! jo? *charmander přikývne a objeví se Hezký Aipom. * charmandere žádné zdržování začni plamenometem! *řeknu a charmander se bojovně postaví. aipom si nás nevšímal a tak ho charmander sejmul. aipom se pak naštval a zaútočilk na charmandera* nevadí jsi šikovný charmandere použij nárazový útok! *řeknu a charmander kývne audělá otočku. pak se rozběhne proti aipomovi a narazí do něj a hodně silně. aipomn odletí ale pak se postaví a zase zaútočí a trefí* nevadí charmandere jsi v pořádku? *charmander jako pořádný alfa samec přikývne* charmandere zavrč! *řeknu a charmander začne pořádně vrčet. Aipom se poleká a sedí na zemi a je hodně polekaný* charmander paráda. teď vyskoč a pak se zatoč a při tom udělej plamenomet, přeci jenom jsme i na koordinátorské soutěže a toihle je chytání pro koordinátory! *řeknu a charmander to udělá a aipoma párkrát záasháne. aipom se pak probere ale ještě je zmatený* nársazový útok! *řenu ale aipom stihnul uhnout* je hbitý nevadí opři se do toho znovu! *řeknu a aipom ase znovu uhne* nárazový útok a plamenoemt! *řeknu a charmander váhá ale pak to udělá a pálí palmenoemt a trefí a přitom i aipoma srazí a řijde ke mě* skvěle *řeknu povzbuzivě a charmander se zaculí* charmandere plamenomet aklle vyskoč! *charmander se odrazil. Vyskočil do vzduchu a ppak se  pořádně nadechl a vypálil siulný a mocný plamnenomet. nešel minout. aipoma to pořádně sežehlop ale ještě zaútočil a treifl. charmander byl ale celkjem v pohodě* cjharmandere náraz! *aipom se pokusil uhnout nárazovému útoku ale byl moc vyčerpaný a charmander ho silně zasáhl. aipom odletěl ale jetě z maklých sil vstal* on ješrtě může? ok. *řeknu a usměju se jakobych měla plán. taky že jo* charmandere zavrč a při tom udělej plamenomet! *charmander tentokrát neváhal a udělal to. když vrčel po celé šířce se rozsáhkl mocný palamenomet který sežehl aipoma. pak byl ještě hzz toho vrčení aipom vystrašený* parádní charmandere dneska si vedeš opravdu skvěle! tak charmandere a dneska to celéí ukončíme. uzdělej pořádný a silný plamenomet!" *charmander přikývn ul. aipom leželslabý na zemi a pokoušekl vstát,. to už se ale charmander rychle rozběhl a srazil ho. aipom odletěl jelikož ten náraz byl hodně silný. odrazil se od skáýly a pak tvrdě dopadl na zem. rozvířikl se okol oprach ale jáviděla. vytáhla jsem zu jkapsy natěšeně pokeball a vzaka ho do ruky* pokeballe le=´t! *řekla jsem a hodila pokeball po aiipomovi, tne ho vcucl a já jsmem byla natěšená jestli chytnu nebo nechytnu svého prvního pokemona. pokeball se hýbal tam a zpět*

58 Sylphe Sylphe | 10. prosince 2014 v 20:51 | Reagovat

[57]: Chyceno.

59 Sheila Sheila | 22. února 2015 v 17:14 | Reagovat

Pikachu
Snivy
zapas

prechadzam sa po ceste az narazim na pikachu ako papa nejake ovocie.pikachu ma zacuje a otoci sa na mna. usmejem sa na neho a poviem* takze pikachu. dobre dam si s tebou zapas a chytim si ta. snivy, volim si teba* vytiahnem pokeball a zvacsim ho. vyhodim ho do vzduchu a snivy sa objavi pred pikachu.*dobre snivy, chytime si toho pikachu. si pripravena?*snivy prikyvne .*ok snivy naraz* snivy vdaka svojej rychlosti silno vrazi do pikachu. pikachu padne a potom zautoci na snivyho. snivy sa vyhne, ale dalsi utok pikachu ju zrazi k zemi.*si v poriadku? dobre a teraz upreny pohlad.*snivy sa pozrie na pikachu a ten zostane stat. snivy do neho narazi a ten spadne na zem. snivy do neho narazi znova, ale pikachu sa vyhne. zautoci zurivo na snivy a zasiahne ju. snivy dopadne na zem, ale postavi sa.*dobre snivy a teraz slehavy utok.*snivy prikyvne a vysle uponky. podrazi nimi pikachu nohy a ten napali hlavou do kamena. postavi sa a zautoci na snivyho. zasiahne ho, ale snivy mu obmota uponkami nohy a on dopadne na zem. snivy potom do neho silno vrazi a pikachu padne na zem. pozviecha sa a zautoci na snivy. ona sa mu vyhne a uponkami mu obtoci telo. silno ho vrazi do zeme. pikachu sa nehybe.*pokeball let!!!

60 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 25. února 2015 v 19:32 | Reagovat

[59]: Nechytila.

61 Lythya Lythya | 11. srpna 2015 v 8:42 | Reagovat

1. Vaporeon
2. Turtwig
3. Přátelství a zápas
4. Šla jsem s turtwigem po jedenácté cestě. Oba jsme se rozhlíželi, jestli neuvidíme nějakého pokémona. Pak turtwig ukázal na vaporeona. Pomalu jsem k němu/ní přišla. "Ahoj" usmála jsem se mírně. Vaporeon se podívala na turtwiga a doširoka se usmála. Bylo jasné, že je to holka. "Jmenuju se Lythya a on je turtwig. Mě je jedenáct" zazubila jsem se. Vaporeon chápavě přikývla. Turtwig taky něco přidal. Vaporeon se zasmála. Pak řekla něco o sobě. Ne že bych jí rozuměla, ale turtwig přikyvoval. Reději jsem mlčela. "Máš ráda soutěže?" zeptala jsem se. Přikývla. "Víš, jsem koordinátorka a sháním nové pokemony. Mám ještě malou magikarp. Nechtěla by ses k nám přidat?" vaporeon zavrtěla hlavou. Zahořeli jí oči. Pochopila jsem, že chce zápas. O několik metrů jsem ustoupila. Turtwig si stoupl přede mě. "Začni to nárazovým útokem!" turtwig se rozběhl. Nebála jsem se. Vyhla se a použila vodní dělo. Turtwig uskočil a podíval se na mě. "Listovou břitvu!" vaporeon uskočila, ale zasáhlo jí to do nohy. Po dopadu na tu nohu mírně napadala. POslala na turtwiga vodní puls. "Vyhni se kousni ji!" Vaporeon se nestihla vyhnout, ale rychle turtwiga setřásla. Zasáhla ho bublinovým proudem. Turtwig se nestihl vyhnout, ale moc mu to neublížilo. "Turtwigu, listovou břitvu!" křikla jsem. Vaporeon se nestihla vyhnout. Otřepala se a zkusila vodní puls. Moc se jí nepovedl. Turtwig se vyhnul. "Energetickou kouli!" křikla jsem. Vaporeon se nestihla vyhnout. "Pokeballe, leť!"

62 Sylphe Sylphe | 12. srpna 2015 v 18:26 | Reagovat

[61]: Nechytila.

63 lythya lythya | 16. srpna 2015 v 8:39 | Reagovat

Vaporeon
Turtwig
Zápas
Šla jsem poté samé cestě, opět s cílem chytit pokémona. Tentokrát jsem ale věděla, kterého. Konečně jsem našla vaporeon. Sáhla jsem do kapsy a vytáhla pokeball. "Turtwigu, pojď ven!" křikla jsem. Přede mnou se objevil turtwig. "Listovou břitvu!" křikla jsem a máchla pěstí. Vaporeon se jí elegantně vyhla a odpověděla vodním dělem. Turtwiga to málem zasáhlo, ale na poslední chvíli se vyhnul. "Použijk Kousavý útok! Na nohu" dodala jsem. Turtwig se pokusil kousnout, ale nepovedlo se mu to. Vaporeon byla rychlá. Zkusil to zase. Vyšlo to. Měla jsem v plánu jí nejdříve znemožnit rychlejší pohyby. "Pusť!" Turtwig mě poslechl, ale vaporeon použila škrábavý útok. Trefila přímo do obličeje. "Nevadí, zkus listovou břitvu, zase do noh!" řekla jsem. Turtwig se trefil do přední levé nohy. "Super! Ještě do druhé!" poradila jsem turtwigovi bojovně. Tentokrát se vaporeon stihla vyhnout. Napadala na jednu nohu, ale nic vážného to nebylo. Vaporeon použila vodní puls. Trefila ho. Turtwig se ale jen otřepal a byl více méně sto pokračovat. "Nárazový útok!" turtwig se rozběhl. Vaporeon se pokusila vyhnout, ale nevyšlo to. Turtwig jí srazil. Vaporeon chvíli ležela, ale potom pomalu vstala a rozběhla se. Pak použila bublinkový proud. "Listovou břitvu!" křikla jsem. Listová břitva se setkala s bublinkovým proudem a prošla jím. Vaporeon to trefilo. "Pro jistotu, použij energetickou kouli" poznamenala jsem a opatrně se podívala na vaporeon. Nezvedala se, ale i tak... Zasáhla jí energetická koule. "Výborně" zazubila jsem se na turtwiga a vytáhla jeden z prázdných pokeballů. "Pokeballe, leť! křikla jsem a hodila jím po vaporeon. Zadržela jsem dech.

64 Sylphe Sylphe | 16. srpna 2015 v 10:49 | Reagovat

[63]: Chyceno

65 Sheila Sheila | 18. srpna 2015 v 16:38 | Reagovat

Pikachu
Snivy
zápas
Kráčala som ceste a bola rozhodnutá teraz chytiť pikachu. Snivy trénovala ťažko, aby to zvládla a ja som jej verila. Zrazu pred sebou zbadám pikachu. ,, Ok snivy teraz je naša šanca." Poviem a vytiahnem zmenšený snivyin pokéball. Zväčším ho a potom ho vyhodím do vzduchu. Pred pikachu a predo mnou sa objaví snivy. Keď snivy zbadá pikachu, ihneď sa pripraví na útok. ,, Dobre snivy, tvrdo si trénovala, tentoraz sa to podarí." Snivy prikývne. ,,Ok snivy náraz." Snivy sa rozbehne oproti pikachu a silno do neho vrazi telom. Tréning sa vyplatil a ona ho zasiahne. Pikachu odletí, ale ihneď sa postaví na nohy a použije rýchly utok. Snivy sa vyhne, ale len málo chýbalo a pikachu by ju trafil. ,, Dobre snivy a teraz uprený pohľad." Snivy sa pozrie na pikachu a oči jej sčervenia. Pikachu sa otrasie a jeho obrana padne. ,,Dobre, teraz je naša šanca. Snivy šlehavý útok." Snivy vyšle úponky na pikachu a tie ho trafia. Úponkami udiera do pikachu, ale ten sa poslednému útoku vyhne a použije bleskový útok. Úponkami vedie elektrinu a tie trafia snivy. Snivy spadne na zem. ,,Si ok? dobre a znova náraz." Snivy sa rozbehne na pikachu, ale ten sa tomu vyhne a použije voltový útok. ,,Snivy vyhni sa tomu pomocou úponkov a potom mu jedným úponkom zviaž nohu." Snivy prikývne a prichystá sa. Pikachu na ňu mieri voltovým útokom, ale približne niekoľko cm pred snivy, snivy vyšle úponky a odrazí sa s ich pomocou od zeme. Pikachu zastane, lebo je prekvapený takým pohybom. Snivy dopadne za jeho chrbát a potom ho jedným úponkom chytí za nohu. Keď je pikachu vo vzduchu, sa nechce vzdať. Otočí sa a použije železný chvost. Trafí snivy, ale tá to ustojí a nepúšťa pikachu. ,,A teraz snivy odhoď pikachu za zem čo najtvrdšie." Snivy prikývne a šlahne pikachu tvrdo. Pikachu sa nehýbe. ,,Dobre snivy, bola si skvelá, pokéball, leť!!" vyhodím do vzduchu prázdny pokáball smerom k pikachu a čakám.

66 Sylphe Sylphe | 18. srpna 2015 v 18:42 | Reagovat

[65]: Chyceno

67 Sylphe Sylphe | 20. srpna 2015 v 20:38 | Reagovat

1. Buizel
2. Blacky (Raichu)
Bylo to už dlouho, co jsem naposledy měla šanci něco chytit. Bylo hezké prosluněné odpoledne, když mě Elea požádala, abych jí chytla Buizela. Zpočátku jsem k tomu byla trošku skeptická, nechtělo se mi tam jít, jsem líná jak slowpoke. Ale nakonec jsem si řekla, proč tam nejít? Proč zase necítit tu radost z chytání? Takže jsem zavolala Blackyho, svého chytacího pokémona, a vydali jsme se spolu do lesa směrem k duhovým močálům, nebo jak se to místo sakra jmenuje, to místo, kam mohou jen koordinátoři.(Už jsme jak nějaká sekta.) Pomyslela jsem si, když jsem v lesním příšeří ťapala po malé cestě, a pomalu se přibližovala místu, kde se kontroluje koordinátorské pouzdro se stužkami, kterou samozřejmě žádnou nemám, díky Danimu. Ale co, zasloužil si to, a připomenul mi, že v lize nemám moc šancí. Ale pořád je to dobrý kamarád. Došla jsem přímo na to místo, dneska tam nikdo nehlídal, takže kdyby se Elea šla, mohla by si Buizela chytit sama. Nechtělo se mi už ale jít zpátky, když už jsem tady, tak toho Buizela rovnou chytím, že. Takže jsem prolezla brankou, přes plot se mi lézt nechtělo. Objevila se přede mnou hezká stezka, ale s každým krokem se přitmívalo. Postupně začal porost řídnout a začali jsme s Blackym nacházet spíše rákosy. Postupně, jak sílil zpěv Spritzee, bylo potřeba dávat pozor na cestu, kvůli močálu. Bažinatá půda byla čím dál víc podmáčená. Blacky tu sice nebyl poprvé, ale rozhodně se mu tu nelíbilo. Švihl ocasem a pár skoky mi skončil na rameni. Zakvílela jsem pod jeho vahou, ale nakonec jsem ho tam udržela, když se mi tam nějak rozumně uvelebil. Ono se to nezdá, ale Raichuové váží 30 kg. Chvíli jsem takhle chodila po bažině, a opatrně nohou co pět vteřin zkoumala pevnost půdy. Skutečně, tohle je místo chytání pro koordinátory? Už jsem tu viděla většinu pokémonech obyvatel, ale ještě žádný Buizel, nepovedlo se mi totiž ještě dostat k řece, která zde byla. Fialová řeka, zanesená řasami, a ta čistší, o kousek dál, kde by mohli být Vaporeoni, a snad i Buizelové. Šla jsem tedy podél té fialové řeky, dokud jsem nenarazila na místo, kde se voda postupně čistila. Pak jsem to konečně našla, jezírko, kde bylo pár Vaporeonů a tři Buizelové. Skrčila jsem se za keříkem a počkala, než Blacky zase seskočí. „Bleskové dělo.“ Zašeptala jsem. Blacky vypálil k jezírku elektrickou kouli, která při kontaktu s vodou vyhodila několik pokémonů do vzduchu, ale ti se sebrali. Až na jednoho, malého Buizela, který se z vody hrabal teprve teď. „Blacky, další Bleskové dělo!“ Zavolala jsem , protože jsem věděla, že než se Buizel dostane ven, zasáhne ho a paralyzovaný Buizel se s křikem svalí na břeh. Chtěla jsem si to pojistit. „Blacky, přitažlivý útok!“ Z Blackyho začnou vy létávat srdíčka směrem k Buizelovi, a fungují na něj! Buizel, tedy jak jsem teď zjistila, samice, nemá moc šancí cokoliv proti mně udělat, protože ji při zemi drží jak paralýza, tak láska k Blackymu. „Bleskový útok!“ Bleskový útok protne vzduch a narazí na Buizel, se svalí zpět do vody a vypadá jako leklá ryba, ještě se ale trochu snaží hýbat nohama, moc jí to ale dobré není. Vytáhnu z kabelky pokeball a mrštím ho po Buizel. Perfektní trefa, blacky se tam rozběhne a odhodí pokéball po vcucnutí buizel na pevnou zem, aby ho voda nepoškodila. A pak nám zbývá jen pozorovat rudé světélkování na čudlíku.

68 Shayla Shayla | 21. srpna 2015 v 14:39 | Reagovat

[67]: Bylo to těsné, ale nechytil se.

69 Sheila Sheila | 9. října 2015 v 18:32 | Reagovat

Sylveon
Snivy

Kráčam po lese, keď si všimnem sylveona. ,,Dobre, chytím si ťa." poviem a vytiahnem zmenšený pokéball. Vyhodím ho do vzduchu a objaví sa snivy. ,,Snivy, chytíme sylveona. Spolieham sa na teba.*poviem jej a ona prikývne. ,,Ok snivy, náraz." Snivy sa plnou rýchlosťou rozbehne smerom na sylveona, ale ten sa vyhne. Použije úder chvostom, ale snivy sa vyhne a narazí silno do sylveona. Odletí a dopadne na zem. Postaví sa a zaútočí vílym vetrom. Snivy zasiahne a ona spadne. ,, Snivy uprený pohľad." Snivy sčervenú oči a sylveona obrana je v kýbly. ,, Snivy a teraz znova náraz". Snivy zasiahne sylveona, ale ten to ustojí. On zaútočí zas prudkým útokom. Hviezdy trafia snivy, ale ona sa postaví. ,, Snivy, šlehavý útok". Snivy vypustí na sylveona úponky. Jeden ho chytí okolo trupu a druhý ho prirazí k stromu. ,,Dobre a teraz energetická guľa." Snivy vyšle na prišpendleného sylveona energetickú guľu a tá ho trafí. Snivy ho pustí a sylveon dopadne do trávy. Ale nemieni sa vzdať. Zaútočí rýchly útokom, ale snivy sa vyhne. ,, Snivy energetická guľa." Snivy vyšle na sylveona energetickú guľu a trafí ho. Pozviecha sa a zaútočí nárazom. Zasiahne snivy, ale ta to ustojí. ,, Uprený pohľad a energetická guľa." Sylveona obrana je zas v kýbly a tak ho zasiahne enrgetická guľa a zostane ležať na zemi. ,, Dobre snivy, pokéball leť!"

70 Sheila Sheila | 9. října 2015 v 18:32 | Reagovat

[69]: zápas

71 Shayla Shayla | 10. října 2015 v 14:30 | Reagovat

[69]: Nechytil se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw