Devátá cesta

24. února 2014 v 20:04 | Deny el Infian
Rozhodneš se prozkoumat devátou cestu, na ceduli, jež jí označuje se dozvíš, že když po ní půjdeš, narazíš pouze na ohnivé Pokémony. Zároveň se dozvíš, že Pokémony, které tam nalezneš, mohou mít různorodé levely a nezáleží, jaký level bude mít Pokemon, se kterým chceš divokého Pokémona chytit. Chytat můžeš pouze zápasem. Pamatuj ovšem, že při zápasu smíš použít vždy jen jednoho Pokémona a nesmíš Pokémony střídat.
Když to všechno dočteš a zapamatuješ si pokyny, vydáš se po cestě vstříc novým Pokémonům.
Hodně štěstí!


Pokémoni, které zde aktuálně můžeš nalézt:
flareon_md2_artFlareon
.#554 Darumaka
numel_md2_artNumel
.#667 Charmander
slugma_md2_artLarvesta
.#498 Ponyta

Do komentáře napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 atapeta atapeta | 4. března 2014 v 21:12 | Reagovat

1. Eve
2. Tepig
3. Přátelství
4. Když Tepig uviděl, že jdeme mezi oohnivé pokémony, byl radostí celý bez sebe. Hopsal přede mnou, ale najednou se zestavil. Pomalu se blížil ke kameni na kraji cesty. Když jsem došla blíž, všimla jsem si co ho tak rozrušilo. U kamene byl chycený do pasti malý Eve.
Tepig se k němu hned přiblížil a začal rvát železo. Odtrhla jsem ho, protože mi bylo jasné, že by mohl Evemu nějak ublížit. Tepig se trochu nabručeně stáhnul, ale po chvilce už zaujatě sledoval, co že dělám, když je to lepší než jeho metody. Uklidňovala jsem Eveho a přemýšlela, jak ho dostat z pasti. Když jsem past ohleedala, našla jsem tlačítko, kterým se past konečně dala otevřít. Eve se zaradoval a vyskočil,m že odběhne, ale hned zas smutně klesl na zem. Nožku měl ošklivě pořezanou a asi i zlomenou. Nechápala jsem jak může někdo něco takového pokémonům dělat.
Kouskem látky jsem Evemu ránu ovázala, ale stejně se na nožku nemohl postavit a látka po chvíli nasákla krví. Najednou mi Tepig povzbudivě šťouchnul do ruky. Věděl, co jsem si myslela a chtěl to samé. Přitiskl se k Evemu a těšil ho nesrozumiteným brumláním. Opatrně jsem se Eveho zeptala jestli s námi půjde, že bych se o něj dobře postarala. Jestli přikývne, budu mu moct nožku nechat ošetřit v Pokécentru, ale jestli nás odmítne, nejspíš vykrvácí nebo umře hlady. Prostě by nepřežil. Bylo mi ho líto, ale záviselo to jen na něm...

2 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 4. března 2014 v 22:14 | Reagovat

[1]: Ehm. Zaprvé: Je to Eevee. Za druhé: Eevee tam není...

3 atapeta atapeta | 7. března 2014 v 16:46 | Reagovat

promiň nevšimla jsem si

4 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 7. března 2014 v 22:56 | Reagovat

[3]: V pořádku :)

5 Tajja Tajja | Web | 27. dubna 2014 v 13:03 | Reagovat

1. Vulpix
2. Bubla (Wartortle)
3. Bylo to děsivý. Procházela jsem krajinou plnou kamenů a suchého listí. Pod nohama jsem cítila teplo hliněné zaprášené cesty. Brzy mi vyschlo v krku. Bylo tu teplo a vlhkost nulová. Ideální místo pro ohnivé typy. Hledala jsem jednoho určitého pokemona. Nevšímala jsem si Slugmy, Numela ani Growlitha, nad kterým jsem taky chvíli uvažovala. Až po chvíli jsem u jednoho stromu zahlédla pokemona, blízajícího si packu. Pokemon, pro kterého jsem si přišla. Vulpix.
Nasadila jsem postoj alá já jsem tu king. Provokativně jsem na Vulpixe ukázala. "Fájn, teď si tě chytím!" Lišák zbystřil. Zanechal osobní hygieny a postavil se přede mě. Viděla jsem, že pokemoni okolo nás se zájmem sledovali. Zřejmě se tu nechytá moc často. Ani jsem se nedivila. Sundala jsem si mikinu, byl tu nehoráznej hic.
Snažila jsem se nevnímat pokemonní diváky a připravila jsem si pokeball. "Pojď na to, Bublo!" hodila jsem ball před sebe. Objevil se želvák. Vulpix krapet zaváhal. Bubla je vodní typ, má převahu. Chá, tohle dáme. Snad.
"Wartortle, začni hlavovým útokem!" Želvák se rozběhl proti lišákovi. Naneštěstí ale minul, Vulpix stihl uhnout. Z těsné blízkosti pak na Bublu zaútočil.
"Schovej se do krunýře!" zařvala jsem. Želvák poslechl, a tak mu to, že se proletěl pěkných pár metrů, ani příliš neublížilo. Když vystrčil hlavu z krunýře, Vulpix už proti němu běžel s dalším útokem.
"Použij Ledový paprsek!" Wartorle se zhluboka nadechl a pak vypustil led přímo před běžícího lišáka. Ten zavrávoral a na kluzkém ledu si pěkně nabil čuňu. Sice má led na Vulpixe malý účinek, ovšem uklouznout na něm může každý.
"Použij Bublinky, dokud je na zemi!" Želvák na něj vypálil bublinovou salvu, ovšem lišák se stihl vzpamatovat a všem bublinkám se vyhnul. Dokonce využil toho, že se Wartortle soustředí na útok a dostal se k němu blíž. Zasadil mu dobrou ránu a želvák spadl na zem.
"Sakra! Jsi v pohodě, Bublo?" strachovala jsem se. Wartortle se zvedl a snažil se vypadat statečně, i když ho očividně bolela noha. Vulpix se na něj díval a vyčkával. Pokemoni, co se na nás dívali, se zasmáli. Nestranné publikum.
Snažila jsem se je nevnímat. "Zkus Švih ocasem!" Bubla se rozběhl proti Vulpixovi. Ten se připravil na čelní útok, to se ale spletl. Přesně, jak jsme na tréninku procvičovali. Želvák vyskočil, ve vzduchu se protočil a dodal tak útoku nejen dramatičnosti, ale i energii. Ach ta fyzika. Vulpix to nečekal a jen se bezradně díval, jak na něj Wartortle míří z vrchu. Dostal plnou ránu. Odletěl pár metrů dozadu a narazil na strom.
"Paráda, teď Bublinky!" Doufala jsem, že to lišáka složí. Když ale želvák dopadl na zem, podlomila se mu zraněná noha a on klesl na jedno koleno. Nestihl zaútočit. Vulpix viděl, že má teď možnost. S námahou se zvedl a z posledních sil na Bublu zaútočil. Když se ale přiblížil, Wartortlovi se podařilo vstát a vyslal proti němu proud bublin. Lišák klesl k zemi.
"Dobře. Teď to doufám vyjde. Leť, pokeballe!" zařvala jsem klišé hlášku a mrskla po Vulpixovi pokeball.

6 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 1. května 2014 v 10:16 | Reagovat

[5]: Ano

7 Nikia Nikia | 14. května 2014 v 20:00 | Reagovat

Growlithe
Toto
tak toto na scénu!*growlithe si nás všimne  a použije plamenomet* Vyhhni se a vyskoč a škrábaví útok.*zásah* Tyk  ted do něj narž nárazovím utek a aodhod ho ke stromu!*pocedno se ale growlithe použil nárařivý útok tak jsem pořídila totovi aby ho taky použik* Toto musíš ho přemoc!*ale v tom mě něco napadlo* Má ruky volné použij škrábaví útok.*zásha* Ta a pokéballe let!!*pokéball se kíve  akíve a growlithe vyskočí* Tak toho silného growlitha musíme mít!!*poručím totovi aby skákal od stromu ke stromu a odrážel se od stromů*Výborně zevzduchu nárazoví útok a škrábaví útok aybchom to ukončili!! Pokéballe ted mě nesklam!!*pokéball se kíve,kíve........*

8 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 17. května 2014 v 18:55 | Reagovat

[7]: Ne.

9 Sylphe Sylphe | 25. května 2014 v 20:29 | Reagovat

Larvesta
Totodile(Toto)
Napadlo mně,že by bylo vhodné chytit nějakého ohnivého pokémona,protože Toto bude mít typovou výhodu.Šly jsme tedy na rozcestí,a vydaly jsme se cestou,která značila,že pokud tamtudy půjdeme,narazíme na ohnivé typy.Jakmile jsme se dostaly na místo, Toto užasle koukala na všechny možné "potenciální kamarády", tedy Growlithy,Numely,Vulpixe...
Až po chvíli si Toto všimla nějakého brouka,jak saje mízu z nedalekého stromu.Byla to larvesta.Užasle jsem na ni koukala,vždy jsem si myslela že Larvesty jsou velice vzácné a bylyskoro vyhubeny.Užasle jsem tedy Toto řekla ať srazí Larvestu ze stromu Nárazovým útokem. Toto narazila plnou silou do stromu,Larvesta to nečekala a odletěla asi půl metru.Toto se ale při nárazu praštila do hlavy. zavolala jsem na ni,aby použila Strašidelný pohled a znemožnila ta Larvestě útěk. Larvesta se zachvěla,když se na ni Toto tak hnusně podívala,ale využila toho že Totin obličej je příliš blízko a kousla ji. Toto z řevem povyskočila a vrazila do Larvesty Nárazovým útokem.Larvesta se skutálela do nedalekého jesírka a pokoušela se vyplavat ven.Pobyt ve vodě ji oslabil, a když ji Toto vyhodila z vody Nárazovým útokem,Larvesta už sotva stála na nohou. Pokéballe leť!

10 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 1. června 2014 v 8:09 | Reagovat

[9]: Ano.

11 Mickey myka Mickey myka | 9. srpna 2014 v 18:02 | Reagovat

Jen tak jsme se procházeli, jenom já a Snivy. Najednou jsme narazili na křižovatku. Zeptala jsem se,, Snivy nechtěla by sis trošku zabojovat? Za pokus nic nedáme '' Snivy se zozářili oči,, Jupí tak jo"tak jsme se vydali zalovit si. Ale následovala další křižovatka. ,, Hmm co si vybereme Snivy" Snivy jen pokrčila rameny,, mé oblíbené číslo je devět tak pojďme na devítku třeba něco vyhrajeme". Tak jsne šli na devítku. Tam jsme uviděli spoustu krásných pokémonů, že jsme si nemohli vybrat který je hezčí. Ale nakonec jsme se dohodli na Vulpixe. Snivy k němu vykročila a já ba ni křikla,, použí nárazový útok"Snivy se pokusila udělat nárazový útok, ale než ho stačila udělat, Vulpix na ni zaůtočil. Snivy se svalila na zem. Ale po chvíli se zvedla a skusila udělat nárazový útok ale zase to dostala až odletěla. Snivy se naštvala, zvedka se ze země a udělala ten nejlepší bárazový útok co kdy udělala a Vulpix odletěl. Vypadalo to že je po něm, ale když jsem ho pošimrala na bříšku, tak se na mně usmál a z lehka se pisadil. A to je náš příběh jak jsme dostali Vulpixe.

12 Poki :3 Poki :3 | 10. srpna 2014 v 10:48 | Reagovat

[11]: Nechytil se.

13 Daky Daky | 22. prosince 2014 v 13:02 | Reagovat

Magmar
Poliwrath
Boj
Procházím se po lese a najednou na mě skočí Magmar. "A hel! Poliwarthe potřebujeme ho!" Poliwarth se přede mnou zjevil ukázala jsem na Magmara. "Tak do toho! Vodní dělo!" Poliwatth na nic nečekal a skorpil Magmara vodním dělem. Magamr se roezběhnul. "Poliwarthe uskoč. A potom serf!" Poliwarth vyskočí vytvoří vlnu a skropí Magamra. Magmar na nic nečeká audeí POliwartha. POliwarth najednou chytil jeho ruku. "Tak vodní dělem," Magmar se oklepal a potom ho nakopnul. Uskočili od sebe. "Poliwarthe kamený hrob!" POliwarth hodil kameny. Magmar se pár vyhnul a potom dostal přes držku kmanem. "To je ono  azakončíme to surf!" POliwrath konečně pořádně skropil Magmara. "tak do toho a freind balle let!!!!!" Hodím ball.

14 pokemon-revolution pokemon-revolution | 22. prosince 2014 v 20:43 | Reagovat

[13]: Nechytila.

15 Sylphe Sylphe | 22. prosince 2014 v 20:59 | Reagovat

1. Magmar
2. Raichu
Jdu se projít a uvidím na sloupu papír na kterém je upoutávka na další koordinátorskou soutěž. vyjeknu a mažu domů. Poprohledání všech šuplat najdu nově zakoupený pokeball a vyběhnu z domu pronásledovaná Raichuem. Chci nového pokémona a jsem si celkem jistá koho. Na deváté cestě se usadili Magmaři a já jednoho chci. Jdu po stezce a narazím na rozcestník. Vydán se cestou k spálenému lesu, tedy devátou cestu. Proudu kolem Numela a Pobyty, ty ale nechám jít. Konečně najdu to co hledám. Na skále leží Magmar a ospalé si prohlíží okolí."Blacky, hrabavý útok!" pošeptám Raichuovi. Ten se zahrabe, a potichu se hrabe tunelem až k Magmarovi. Ten ale pohyb země ucítí a čile vyskočí. Je ale pozdě. V tu ránu vyletí ze země Blacky a super efektivním útokem ho vyhodí do vzduchu. Magmat dopadne do bahna. Zvedne se, nadechne a vypálí po Blackym nějaký útok na dálku. Ten vystřelí Bleskovým útokem a útoky se srazí. Poté co se prach usadí, příkazu Blackymu další útok."Použij Bleskové dělo!" Přestože možnost trefy byla malá, prach Magmara oslepil a ten byl zasažen a paralyzován. Zvedl se ale a použil na Blackyho nějaký útok zblízka. Blacky se zvedl ze země na kterou dopadl a použil Bleskový útok. Magmat to dostal, a svalil se k zemi. Díky paralýze se nemohl hýbat. "Dokončí to Bleskovým dělem!" zařvu na Blackyho. Ten vypálí bleskové dělo, Magmat hrozivě zařve a pokusí se zvednout. Blacky ale rychle použije Švih ocasem a zabrání mu v tom. Vytáhnu pokeball a mrštím ho velkým obloukem po Magmarovi.

16 Reila Reila | 23. prosince 2014 v 14:21 | Reagovat

[15]: Chycen.

17 Raianeyra Raianeyra | 6. dubna 2015 v 15:50 | Reagovat

1. Litleo
2. Darren (Swanna)
3. Na tuhle cestu jsem se vydala za jedním jasně daným cílem. Najít si nějakého vhodného nového pokémona do mého týmu. Nade mnou letěl Darren a oba jsme se rozhlíželi kolem sebe. Sotva ale po pár krocích uskočím stranou jelikož se mi pod nohou prohnal Tepig. Darren hned sletí vedle mě na zem a vyčkávavě mě pozoroval jako by se ptal zda ho chytíme. "Ne tohohle ne." Odpovím mu a vydám se dál po cestě než u jednoho spadlého stromu zahlédnu malé kotě. Ne chyba. Malého Litlea. Lehce k němu kývnu hlavou. "Toho si chytíme." Upozorním Darrena a spolu s ním se trochu přiblížím k Litleovi, který si nás už všimnul a chystal se dát na útěk. "Použij na něj Bublinkový proud Darrene!" Přikážu a Darren mě hned poslechne. Nechtěla jsem aby mi ten Litleo utekl. "Hned použij i Ledový paprsek!" Přikážu Darrenovi a podívám se na Litlea. Ten už se dávno nesnažil utéct a místo toho se nám postavil. Očividně nechtěl dát svou kůži tak lacino. "Teď použij Vodní pulz!" Vyzvu Darrena a zkontroluju si stav Litlea aby jsme to pak nepřepískli. Chtěla jsem ho chytit né mu nějak vážně ublížit. "Použij ještě jednou Bublinkový proud!" Vyzvu Darrena a sama z kapsy vytáhnu prázdný pokéball. Jakmile Darren splní můj příkaz a vzdálí se od Litlea tak prázdný pokéball hodí a pak jen čekám, zda se Litleo chytil či ne.

18 Shayla Shayla | 6. dubna 2015 v 16:37 | Reagovat

[17]: Nechytil se.

19 Eluu Eluu | 29. března 2016 v 13:54 | Reagovat

1) Ponyta
2) Gyarados (Elestr)
3) *Nechtělo se mi spát, převalovala jsem se v posteli, počítala jsem tikání hodin, jedna, dva tři… ale i to po chvilce byla nuda. bylo teprve pět ráno a při tom byl víkend. Pohoda a klid. Se vzdechem jsem se posadila a nazula bačkory. Tik, tak, tik, tak. Celkem mě tikot hodin znervózňoval, akorát jsem si více uvědomovala, že bych mohla ještě spát, ale nechtělo se mi. ustrojila jsem se a vzala si svou tašku s bally.
vyšla jsem ven, byla ještě tma a tak na mě působila taková ta tichá noční atmosféra. Nikde ani noha. Rozejdu se do lesíka, kam chodím většinou se snivy, když už se jí podaří mě vytáhnout ven.
Šustění listů mě trochu vyvede z míry. Co  když to je nějaký člověk, který nemá dobré úmysly? Rychle se otočím, nikde nic. Křup větvička. Spolknu výkřik a rozhlédnu se. Nikde nikdo, až náhle se něco mezi stromy prožene. Musí to být nějaký pokémon. Pomalu jsem se připlížila ke stromům a prohlédla skrz ně. Na louce se pásla docela roztomilá malá ponyta. Vždy jsem ponytu chtěla a teď jsem měla nejlepší šanci. Tiše jsem sáhla pro jeden z pokéballů, sáhla jsem pro gyaradose, ten se se zábleskem světla objevil. doufala jsem, že si ponyta ničeho nevšimla. Ta jen překvapeně zvedla hlavu, podívala se naším směrem, ale mi byli hezky maskování keři a stromy. Znovu sehnula hlavu a začala se klidně pást. Bylo takové ticho a klid, že jsem slyšela, jak ukusuje tu trávu.*
Elestře, pomohl bys mi jí chytit? *Zeptám se ho s úsměvem velmi tiše, gyarados jen tiše kývne a koukne skrze keře na ponytu, která se spokojeně pase.* Eli, pomalu a tiše se k ní přibliž, co nejblíže to jde, použiješ nárazový útok, kterým jí omráčíš, pak švihací útok a když to nevyjde, použiješ vodní pulz, ano? *Zeptám se s úsměvem* gyaaa (Jasně) *gyaradost se pomalu začne se svým hadím tělem plížit k ponytě, ale je mohutný, takže si ho ponyta lehce všimne. Našpicuje ouško a zvedne hlavu plnou trávy, dívá se na odraz ve tmě a než stačí uhnout, mohutný gyarados jí srazí k zemi a použije švihací útok, aby jí omráčil a nakonec ještě vodní pulz, kterým se na takovouhle vzdálenost opravdu snadno trefí, až se bojím, že ponytě ublížil. Pomalu se k nim přiblížím a podívám se na ponytu, která se z toho všeho vzpamatovává, kdo ví, jestli je ještě při vědomí, neměla ani šanci se bránit. vytáhnu jeden volný pokéball, který po ponytě hodím a ona se se světlem do něj jakoby vcucne.*

20 Sylphe Sylphe | 29. března 2016 v 19:58 | Reagovat

[19]: Chyceno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Credits:
Ikonky členů a postav - Pokemaniak.cz
Odznaky - Pokemaniak.cz
Pokémoni - Virtuadopt.com
Sprites - Pldh.net ,
Ikonky počasí - bharathp666
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak
Jj, Ríša ftw